Strona 153 z 409
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Marti dokładnie, teraz najważniejsze żeby nasze kluseczki rosły zdrowo a o siebie będziemy sie martwiły później

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny apropo biustu...jaki macie rozmiar miseczek? Gdzie kupujecie/ zamawiacie staniki ? Ja szukalam wszedzie stanik do karmienia rozmiar F ale wszedzie jest przewaznie do E dziś zamówiłam już w h&M rozmiar E ale nie wiem czy nie będę musiała zwrócić.

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Ja juz przed ciaza mialam miseczke e/f, teraz to nie wiem, bede szukac troche pozniej, bo ciagle rosna

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja mam 75 miseczka G i na szczescie biust nie urosl mi i nadal nosze bierzace staniki. A ze stanikami do karmienia to koszmar jak dla mnie to jeszcze nie znalazlam takiego ktory by ladnie lezal. W poprzednich ciazach zamawialam na allegro taki zwykly bialy nadawal sie tylko po domu a na wyjscie ubieralam zwykle.Ja w sumie i tak nie karmie dluzej niz 3 miesiace i mleko sciagam recznie bo z tych moich balonow to jeszcze zadne dziecko sobie nie poradzilo panie od laktacji nawet rozlkadaly ręce.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A laktatory wyprobowane wszystkie nawet te elektryczne w szpitalu na Polnej

Hej dziewczyny gratuluję udanych wizyt ja muszę nadal czekać, chyba najdłużej z Was, a już bym chciała być po połówkowych i obejrzeć malucha widze, że temat kilogramów na tepecie. Pamiętajcie, że dużo leci przy porodzie, a jak będziecie karmiły piersią to też łatwiej zrzucić co do biustonoszy to nie bardzo pomogę, bo mam małe, ale w dobrych sklepach z braffittingiem jest większy wybór, a i dobrać pomogą

Member
    Jagoda333

O mnie
    Cześć dziewczyny! Postanowiłam dołączyć dopiero teraz chociaż czytam Was od początku.
    Mam już dwójeczkę w domu ( chłopiec i dziewczynka) a teraz czekam na trzecie. Termin 3.09.2017 Płeć wątpliwa mimo, że jestem już po prenatalnych i połówkowych.
    Wiek mam już słuszny więc to dzieciątko raczej ostatnie będzie - przynajmniej taki mam plan. Moje dzieci rodziły się zawsze ponad 4kg a teraz maluszek jest w dolnych granicach wagowych. Ciekawe czy nadrobi... ja też jeszcze nie przytyłam ani grama choć to koniec 23 tygodnia gdyż przez pierwsze 16 tyg strasznie znosiłam ciążę, wymiotowałam i nie mogłam jeść. Jeśliby brać pod uwagę te objawy to teraz powinna być też dziewczynka bo z synem nie wymiotowałam. Wyprawkę już prawie mam całą. Wózek zamówiony, łóżeczko trzeba pomalować a na pierwsze miesiące i tak nie rozkładam łóżeczka tylko takie małe dostawne podobne do tego chicco.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jagoda 333 witamy

Mi póki co biust nie urusł i chodze w swoich biustonoszach. Za to przez postatni tydzien brzuch wywaliło mi ogromnie.

Wczoraj wybrałam się do centrum handlowego kupić jakieś wygodne ciuszki ale jak zobaczyłam ceny to uznałam że ich pogieło. Krótkie apodenki jeansowe 129zł...pochodze lipiec sierpień i koniec. Także zakupy odpuściłam i zostane na olx.

Dziś o 17:45 mam wizytę. Mąż idzie ze mna bo dziś te połówkowe więc nie odpjści... Przy synku był i teraz tylko pytał kiedy idziemy.
    3majcie kciuki żeby to łożysko sie podniosło i żeby potwierdził dziewczynkę bo już mamy pare ubranek

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Olaa trzymamy kciuki!

Co do ciążowych ciuchów, to ja też jak zobaczyłam cenę to aż mnie zagięlo....wszystkie moje ciuchy kupiłam na olx

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja też dopuściłam ciuchy dla siebie w galeriach, wole kupić coś malutkiej za ta cene a naprawdę ceny są przegięte, w takim razie powodzenia na wizycie, trzymamy kciuki i czekamy na wieści Ja sie cieszę że już połówkowe mam za sobą a teraz czekanie do kolejnej wizyty która jest dopiero 2.06, teraz sie dluzy ale czas leci jak szalony tak naprawdę. Czujecie juz wyżej ruchy? Do niedawna czułam nisko a teraz coraz czesxiej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów