Strona 151 z 409
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Patrycja ładne imię mój maż chciał Patrycje ale ja się nie zgodziłam bo wybieram imię zgodne ze znakiem zodiaku co zawęża wybór. Ja mam na plusie 5kg mało jem w ogóle rzadko bywam głodna i głownie jem po rozsądek nakazuje. W sumie to dziwne bo w poprzednich ciążach miałam duże apetyty być może teraz nie mam bo obiecałam sobie, że przez całą ciążę przybiorę max 8 kg bo mam nadwagę a potem ciężko to wszystko zgubić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja mam 6kg z tym że ja znowu wiecznie nienajedzona jestem i chodzę i podjadam

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    super ze poznałaś płeć to teraz miłych zakupów

Ja jutro się zważe... niby nie jem dużo bo brak apetytu mnie męczy, ale kurde rosne z dnia na dzien!

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    A dziękuję no mój brzuch to jest ogromny już wiec nie wiem jak ja będę wyglądać w sierpniu wszyscy sie śmiali i zakłady chcieli robić że chłopak będzie bo za ładnie wyglądam na dziewczynkę a tu proszę niespodzianka mała Pola

Junior Member
    Kasik33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

postanowiłam do Was dołączyć wcześniej sobie tylko czytałam co się dzieje u Was aż w końcu się zdecydowałam napisać
    Termin mam na 10-11 wrzesień, to moje drugie dziecko, jestem już po drugim usg -"połówkowym".
    Wszystkie już znacie płeć dzidziusiów a ja nadal mam niespodziankę
    Przy pierwszym dziecku dowiedziałam się dopiero jak urodziłam, bo córcia całą ciążę nie chciała się pokazać i tym razem znów jest problem
    Mam jednak nadzieję, że wkrótce też się dowiem i rozpocznę zakupy, których nie mogę się doczekać.
    Przytyłam 6kg, brzuch rośnie jak na drożdżach a ja razem z nim.
    Ruchy czuję ale dzidzia jest leniuszkiem i czasem muszę trochę poleżeć aby coś poczuć

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Hej Kasik Ja też rzadko kiedy czuje ruchy jak ja coś robię. Zazwyczaj synek zaczyna wariować, w dosłownym tego słowa znaczeniu jak kładę się spać i jak jego tatuś wstaje rano do pracy....
    Ja jutro wejde na wagę ale wiem że masa jest więc obstawiam też z jakieś 6 kilo

Witajcie, ja ost miałam +4 a teraz pewnie z 5 będzie albo i 6 :-p ja maluszka czułam z rana i wieczorem jak leżałam na plecach. Z reguły jestem sama bo M pracuje zza granicą i synuś chyba się przestraszył bo teraz spokojny jest a M przyjechał, aż czasami czuje obawy ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Ja tez obawiam się co to będzie jak stanę na wage moglabym jesc ciagle, a slodkie to juz w ogole. Moja babcia smieje sie, ze chyba jednak będzie dziewczynka skoro wciąż mam ochotę na czekoladę. We wtorek polowkowe, juz się nie mogę doczekac :-)

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Eee to spoko widzę że mieszczę się w normie :d też mam 5,5-6 kg na plusie myslałam że to dużo ale widzę że tez tyle macie więc chyba jest ok.
    chociaż wiem że teraz to się duzo szybciej rośnie i zastanawiam się ile jeszcze mogę urosnąć Liczę na 12-14 kg

A odnosnie tej glukozy to w przychodni trzeba siedzieć 2 h na czczo dobrze to rozumiem?

martii noo coś chyba w tym jednak jest tez bym mogła jeść ciągle słodkie a za ciasto to moge oczy wydrapać no i mam Izusie
    Ostatnio edytowane przez Tiki-Taka ; 06-05-17 o 07:46

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Tiki Taka ale te 12 to chyba zakladasz na cała ciążę bo ja ti licze że max do końca przybiorę max 4kg , trochę to naiwne z mojej strony ale muszę się postarać i tak mam obecnie 80 kg wcale sie tego nie wstydze ale troszke mi przeszkadzaja te moje kragłosci zwlaszcza ze rok przed ciaza wazylam 65 kg. Nagle zaczelam tyc hormony fiksowaly smialam sie do meza a juz menopauza nieprzestrzegalam diety i tak sie skonczylo ze ruszalam duza nadwaga

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów