Strona 15 z 409
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member Awatar 0202oliwcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-30 zobacz kalendarz
    Witajcie kochane można do Was dołączyć??? według kalkulatora termin porodu wychodzi mi na 27/30 września pierwszą wizytę u gina już miałam ale bez badania ginekologicznego i bez usg kolejna wizyta za 3/4 tygodnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Oliwcia oczywiście, witaj wśród Nas :-) napisz coś o Sobie.
    patryszka wow 15 kg, ja mam 4 kg nadwagi i obiecałam Sobie,że po drugiej ciąży wezmę się za Siebie.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mnie zmotywowal dopiero ginekolog jak powiedział że nadwagą nie pomoże mi na pewno zajść w ciążę a staraliśmy się ponad rok. Dietę stosowałam razem z mężem i teraz wiem że to była dobra decyzja tylko że ja na starcie wazylam 103 kg przy wzroście 176 cm... Az wstyd się przyznać. Najważniejsze że się udało.
    Jeszcze 2 godziny...

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Oliwcia witaj. Mi wg kalkulatora poród wychodzi 28 września
    Paatryszka wielki szacun i powinnaś być z siebie dumna a nie wstydzic się. Masz silną wolę i zrealizowalas dzięki temu dwa najwazniejsze cele: zdrowie i dziecko.
    Ja też mam 176 cm wzrostu i też mam pare kg do zrzucenia ale przy mojej córce nie mogę zgubić bo ciągle po niej dojadam

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Widziałam serduszko! Boze co za ulga

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hejka.

Uświadamiłam wczoraj rodziców, że spodziewamy się dziecka . Wydawało mi się, że usłyszę od mamy, że wiedziała, bo miałam przeczucie,że się domyśla. Wiadomość jenak ją zaskoczyła... (pozytywnie ). Natomiast mój Tata, twierdził,że wiedział już tydzień temu,ale głupio mu było zapytać...

U mnie mdłości i wymioty, na okrągło... Do tego mam problem z jedzeniem i piciem. Wszystko smakuje mi tak samo...

Patryszka - trzymam kciuki za wizytę. Konieczne daj znać co i jak
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Patryszka - Super ! !!! !!!! Ogromnie się cieszę !
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Patryszka - moje gratulacje!!!!!!!

Tak kochane. Ze względu na mdłości nie dam rady jeść tyle co normalnie. Najpierw muszę wypić szklankę wody, chwile odczekać i dopiero wtedy mogę coś zjeść.

Oliwio- witaj.

Witam...termin mam na10września..mam nadzieję że przyjmiecie do swego grona :-)

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Patrycja to super . Ja mam wizytę w sobote i mam nadzieje, że wtedy lekarz włączy mi tą najwspanialszą melodię .

co do mojego samopoczucia to kompletnie wszystko mi przeszło.......jak zjem słodkie i szprotki to mnie wogóle nie rusza a na początku tak w 5 tc to żygałam jak tylko wstałam.
    mam tylko niskie ciśnienie ale to może dlatego, że non stop tylko siedze albo leże i tak w kółko.

a tylko syf na syfie mi się robi. twarz mam wysypaną w syfach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów