Strona 147 z 409
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,470 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Paulina 1991 ja uwazam , że jeśli coś mnie boli albo niepokoi to jade na izbę przyjęc w moim przypadku to szpital na polnej w Poznaniu. W końcu płacimy zdrowotne i my i nasze dzieci sa najważniejsze, a nawet jesli ktoś nie ma ubezpieczenia to i tak muszą zbadać bo mamy w ciąży ochronę. Lepiej pojechać nawet 10 razy niz potem cale zycie sobie wyrzucać, że się nie pojechało na czas do szpitala

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdalena73 Zobacz posta
    Kilka dni temu , któraś z Was pytała się o listę najpotrzebniejszych rzeczy na początek dla noworodka . W związku z tym, że dziś w nocy dopadł mnie jakiś straszny katar i spać nie mogę , to żeby się nie kręcić z boku na bok, zeszłam sobie do salonu i stworzyłam taką listę może, komuś się przyda albo wy coś jeszcze do tej listy dołożycie
    A więc
    Wyprawka
    1. 5 szt. kaftaników rozm.56, rozm.62
    2. 3 szt. pajacyki rozm.56, rozm.62
    3. 3 szt. body bez rękawka rozm.56, rozm62
    4. 3 szt. body długi rękaw rozm.56, rozm.62
    5. 3 szt. śpiochy rozm.56, rozm.62
    6. 2 szt. pajacyki cieplejsze rozm.56, rozm.62
    7. 3 razy skarpetki
    8. Dres lub kombinezon jesienny
    9. Pieluszki tetrowe 10 szt.
    10. Pieluszki flanelowe 3 szt.
    11. Ręcznik kąpielowy
    12. Czapeczki 2 szt. po domu 2 na wyjście
    13. Rożek
    14. Butelki 125 ml 3 szt.
    15. Szczotka do butelek
    16. Smoczek 2 szt.
    17. Nożyczki do paznokci dla noworodków
    18. Przewijak na łóżeczko
    19. Pokrowiec na przewijak lub podkłady
    20. Chusteczki mokre
    21. Gaziki
    22. Sól fizjologiczna
    23. Octanisept do pępka
    24. Aplikator do nosa
    25. Płyn do mycia – Emolium
    26. Łóżeczko + materac
    27. Prześcieradła do łóżeczka 2 szt.
    28. Fotelik samochodowy
    29. Wanienka
    30. Poduszeczka do wózka
    ......
    Nockę mam już dziś z głowy jak dostaję katar w ciąży to od razu fiksuję w 2012 jak w ciąży dostałam takiego kataru to 2 dni później byłam w szpitalu i otrzymałam wieści , ciąża obumarła i wywoływali mi poronienie . Płód obumarł w 9 tyg. a w 12 tyg. dopiero były objawy , teraz jestem już w 16 tyg. więc mam nadzieję, że jest ok. bo w 13 tyg. miałam usg. prenatalne i wszystko było w porządku.
    A tak w ogóle jak sypiacie ? bo ja w tej ciąży to często się budzę w nocy
    Tak więc ja dopisałabym do tego łóżeczka wyposażenie czyli kołderka, pościel ( mam nadzieję,że nie jest głupio,że o tym pisze, być moze to tak oczywiste,że aż śmieszne) Co do pkt 19 to mi Wszyscy znajomi doradzają,żeby nie kupować przewijaka na łóżwczko, bo wcale nie jest praktyczny a jak tylko dziecko jest bardziej ruchliwe to młoda mama boi się nawet sięgnąć po pieluszkę, bo strach,że dzidzi nam spadnie. Mówią,że nawet przy bardzo małym dziecku to jakiś taki strach był w ich przypadkach. Podobno lepiej zainwestować w jakiś koc itp co miałoby być takim przenośnym przwijakiem na łózko normalne. A jakieś oliwki czy kremy dopisujemy dziewczyny? Ja Listę przepisałam na kartkę i tak dopisywać będę na bieżąco. Super, że mam takie ułatwienie. Dziękuję.

Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olaaa Zobacz posta
    Ja o wyprawce nawet jeszcze nie myślałam. Czekam, aż poznamy płeć, bo jeśli bedzie chłopiec to większość mamy bo pierwszym synku. Dla dziewczynki praktycznie nie ma nic bo w rodzinie samy chłopy... Tylko imie mamy - Magdalena(Magda, Madzia), szukaliśmy takiego żeby nie było "wrednego" zdrobnienia. Nie nawidze np jak ktoś do mnie Olka woła

Wizyta dopiero za tydzień, a każdy dzień się dłuży na tym l4...
    Olaa u nas będzie właśnie Magdalena tj Madzia albo Paulinka. Przynajmniej takie są obecne typy I jeszcze poczekam aż doktor potwierdzi na 100%. A co do Olka to mnie się nieziemsko podoba takie zdrobnienie Poważnie.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja pościeli nie kupuję na początku kładę maluszka w rożku spać potem w śpiworku, kołdra nie zdawała egzaminu, poduszki tez nie uzywalam tylko klin pod materac. Pościel kupuje jak dziecko juz w śpiworku się nie mieści. U mnie 22tydz+ 4 . A mam brzuch jak wielka piłka w tym tyg. tyg bardzo mnie wypchało

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja pościel pewnie kupię, a czy użyję to sie zobaczy.. Jejku jeszcze tylko albo i aż 3 dni do wizyty i badania połówkowe mnie czekają ale najbardziej nie mogę się doczekać czy dowiemy sie jaka płeć mimo że jest nam to obojętne Ja to zawsze wizyty mam wieczorem więc dzień w którym mam wizytę jest taaaaaaaaki dluuuuugi był weekend długi i zaraz po, strasznie szybko ten czas leci.. Wykorzystałam trochę wolnego czasu i marnej pogody i napisałam 2 prace zaliczeniowe bo lada moment sesja, studium mi się zachciało wrrr A Wam laski jak minął weekendzik?

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Mój M chce nam kupić przewijak z Ikea... w sumie jest fajny, na dole ma półeczkę więc można sobie tam wszystkie niezbędne rzeczy poukładać i trzymając dzieciątko sięgać po nie

Ja się nie mogę doczekać jutra, bo moi wspaniali rodzice zrobili porządek w piwnicach i powyciągali ciuszki po mnie, siostrze i kuzynach, więc mama mówiła że ma dla mnie 2 worki ciuszków.... ahhh chce już je podotykać i wyprać żeby w domu było czuć zapach dzieciątka <3

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Karolek też czekam z tym że do piątku i jak sie okaże kto mi w brzuszku siedzi to czeka mnie przeglądanie kilku kartonów z ciuszkami po męża bratanicach, ah niech te 3 dni mijają szybciej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom !

https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja kołderki i poduszki nie kupuje..... przy synku poduszka płaska przydała się bo ulewał ale kołderka dopiero po roku poszła w ruch. Teraz mam zamiar kupic taki komplet kocyk ocieplany i poduszkę płaską z bawełny i minkeya.

Oliwka, mydełko,chusteczki potem szampon przy synku był firmy bambino i teraz też tak zrobie.

Ja jutro będę mierzyć się z glukozą bleeeeee.........

i znów wpadło mi coś w ręcę Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zakup 2 maja.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	97.8 KB
ID:	100832

Stokrotka już jutro glukoza? Ja to nawet skierowania jeszcze​ nie mam, pewnie dostanę na wizycie 17 maja, ale ja tego badania nie wspominam źle, chyba jestem w mniejszości z tego co widziałam po opiniach na jego temat dostałam w pierwszej ciąży z cytryną, więc nie było tak słodko, ale teraz będę robić w innym miejscu i tu chyba już bez cytryny to może nie będzie tak łatwo, choć w razie czego sobie ją wezmę, a nuz dodadzą głodna tylko strasznie byłam, więc już po to od razu do pierwszego sklepu po coś do jedzenia a te spioszki gdzie kupiłaś? Też bym chciała takie rozpinane kupić, na początek najwygodniejsze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów