Strona 146 z 419
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Wszystkie niebiosa przewidują, że to dziewczynka jednak będzie nawet syna maskotkę dla siostry z automatu wyciągnął. Koszt 2 zł

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18216169_1299585260096866_193503296_o.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	62.3 KB
ID:	100820

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć! Troche mnie nie było ale syn miał urodziny i od środy pełny dom ludzi

Co do poduszki to ja mam taką prostą z poprzedniej ciąży i dla mnie mega wygodna. Coś w tym stylu http://www.zielonykuferek.pl/product...ienia-3w1.html

Witajcie dziewczyny jak Wam mija niedziela? Dziś mój wywiozl mnie na zakupy, a młoda zabrał na plac zabaw, więc miałam w końcu możliwość pobuszowac na spokojnie po sklepach. Miałam kupić sobie kilka bluzek na czas jak urosne a wyszłam z dżinsami i to nie ciazowymi, bo były na promocji w terranovej za 3 dyszki. Nic nie mogłam sobie dobrać, chyba dlatego, że brzuszek jeszcze maly. Jeszcze w Pepco córce bluzeczkę upatrzylam i już już miałam kupić dla maluszka coś, a tu bida, bo nie znam płci, oj jak żałowałam. Ale nic straconego, odliczam dni do połówkowe go, jeszcze albo aż prawie 2 tyg i będę męczyć gina o płeć i wtedy ruszam z wyprawka

Junior Member
    Kulkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Cudownie Dzisiaj poczułam bąbelki w brzuchu.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Kulkaa zobaczysz jak to fajnie jak dosłownie za kilka dni poczujesz jak dzieciątko buszuje w brzuchu

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Witajcie! U mnie dziś zaczyna się 20 tydzien. Jeszcze nic a nic nie czuje. Tylko jak oddycham, to wydaje mi się, że moj brzuch lekko drga. A może juz zglupiałam? Do tego mam problem z kolką, złapała mnie juz dwa razy. Doktor osłuchał, popukał i nie wie co to. Mocz mam idealny, teraz mam zrobić próby watrobowe. Ta kolka jest nie do wytrzymania. Trwa z 15 min ale ból jest ogromny. Jak sie pojawi, mam prać nospe. Przewiduje, że to może coż z woreczkiem żółciowym. Jak myślicie?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja miałam takie ataki w pierwszej ciąży, podejrzewali kolke nerkową byłam nawet z tego powodu w szpitalu dostałam silne leki przeciw bólowe sprawdzili mi nerki ale było ok ostatecznie ból przeszedł po 2 tyg. Doszli do wniosku że dziecko uciskalo nerwy i stąd te ataki a bolalo strasznie można było po ścianach chodzić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Witam Was Kochane w kolejny poniedziałek Dla mnie właściwie pierwszy tutaj, bo dołączyłam kilka dni temu. Ja nie mam specjalnie uciążliwych dolegliwości. Jedynie jak na ten etap ciąży wyglądam jakbym w ósmym miesiącu była. Poważnie! Wczoraj rano miałam bolesny skurcz obu łydek. Bardzo bolesny. Nie wiem dlaczego. Od początku ciązy biorę 4tabletki magneB6. Czyżby to było mało? I od wczoraj mam w łydkach jakby odczucie zakwasów po ćwiczeniach tzn bolą mnie jak chodzę a najciężej zejść po schodach.
    Podoba mi się pomysł z dodawaniem zdjęć. To super jak można pooglądać Wasze zakupowe zdobycze itd. Tak samo urocze są te nasze brzuszki. Ja również niedługo dodam zdjęcie to nie uwierzycie,że to dopiero 19tydzień

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    A czy przy takiej kolce dzidzia coś czuje? Boje się, żeby jej się nic nie stało. Ataki miałam dwa, trwały ok 15 min. Straszny ból. Mąż chciał na pogotowie dzwonic, ale przeszło. Jeśli to woreczek, to czytałam że żółć moze sie rozlać? Nie no, ale już panikuje. :-/

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Trajkotka 4 tabletki magne b6? Ja jak byłam w szpitalu bo miałam ból brzcha w 15 tyg i dali mi 3 tabletki magne b6 dziennie to mój lekarz prowadzący za głowę sie złapał, że aż tyle i stwierdził że mam brać 2x dziennie bo za dużo magnezu to też nie dobrze a tak naprawdę jego potrzeba więcej w 2 trymestrze niż w pierwszym dlatego nie kazał mi brać od początku, to sa jednak tabletki rozkurczowe.. Ale nie wiem opisuje moją sytuacje.. Ja jeszcze byle do piatku i połówkowe i mam nadzieje że dowiem się płci i zaczynam szaleństwo zakupowe bo jeszcze nic nie mam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów