Strona 140 z 398
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Sorki za bledy ale pisze w biegu na komorce

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Śliczne dzięki za nakreślenie tematu :-*

Ja sie właśnie obawiam cholestazy, przy podwójnej ciąży podobno jest bardzo często.. A następna w kolejce jest cesarka, która mnie przeraża

U nas z tego linku było zamawiane wyposażenie łóżeczek, przewijak i reszta drobnych rzeczy, wszystko przyszło super
    U mnie największy szał zakupów ogarnął moich rodziców, wszystko najlepiej na już po niedzieli lecimy do domu a tam podobno nie da sie wejść do pokoju, aż jestem ciekawa. Oprócz tego mama robi sweterki na szydełku i drutach i malutkie buciki, wszystko co tylko możliwe

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No ja jak sobie przejrzałam tą stronkę to dotarło do mnie, że przecież coś takiego jak wyposażenie łóżka też trzeba kupić ;p albo taką podkładkę do wanienki i w ogóle ja o wanience nigdy nie pomyślałam! ajajajaj

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez magdaa Zobacz posta
    Kosmetyki - napewno nie bedą to emolienty , nie popełnię tego błędu. Wystarczyla lektura bloga srokao. Do kąpieli kupie olej ze słodkich migdałow....to chyba tak z grubsza...
    Magdaa tzn jakie produkty będziesz kupować? jakie nie zawierają emolientów ( czy jak to sie tam odróżnia :P ) ?

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Karolek 27 Zobacz posta
    Magdaa tzn jakie produkty będziesz kupować? jakie nie zawierają emolientów ( czy jak to sie tam odróżnia :P ) ?
    Napisałam, olej ze slodkich migdałów do kąpieli, super tex się sprawdza przy odparzeniach pupy, w razie jakby potrzebne było nawilżanie skóry to tez ten olej lub olej kokosowy. Oczywiście mowie o olejach nierafinowanych i nieoczyszczonych

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    To nie tyle chodzi o emolienty tylko o to co jeszcze tam napakowali. Chemia, konserwanty...masakra. polecam blog srokao

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Trajkotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-27 zobacz kalendarz
    Witam
    Własnie dołączyłam do forum. Mam termin na 27 września. Widzę, że podobny termin mamy z PAULINĄ1991. Z tym,że ja wiem, że ma być dziewczynka. Dowiedziałam się w 16 tygodniu. Martwię się, bo mam bardzo cichego ginekologa, który nic nie mówi. Ostatnio na moje pytanie czy wszystko ok odpowiedział tak : " Nooo...jedyne co mogę powiedzieć to dziecko rośnie...rośnie ładnie". Tyle było. I większość jego odpowiedzi na takie pytanie sugerują,że na odpowiedz jest jeszcze jeszcze za wcześnie ale dziecko rośnie. Wiem..niby mogłabym iść do innnego lekarza ale...kurcze moze nie wpadać w panikę? Może on jest jedynie ostrożny? Dodatkowo codziennie biore dopegyt trzy razy dziennie po pół i zastrzyki cleksane. Ostatnio zwiększył mi dawkę zastrzyku ze słowami: "czeka nas ciekawa ciąża". Ale staram się tym nie martwić.

O mnie
    Trajkotka, ja bym chyba w głowę dostała ;p Ale on ci zapisuje zastrzyki i leki i nie mówi na co to?

Wiesz w sumie jak ma ciulowe usg i ciąża przebiega bez problemowo to no niby nic więcej Ci nie powie, ale np daje Ci zobaczyć i posłuchać serduszka?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Trajkotka ja tez mialam takiego lekarza ,co nic nie chcial mowic nawet usg chcial mi tylko zrobic 3razy na cala ciaze a chodzilam do niego prywatnie. Jak mi zapisal lek acard to dopiero z ulotki dowiedzialam sie na co. Po 17 tyg zmienilam na innego i teraz jestem mega zadowolona i pogada i porzartuje moze zmien na innego jesli mozesz

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów