Strona 139 z 419
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Dziewczyny polecam sprzedawcę, bardzo fajne rzeczy przyszły
    https://allegro.pl/listing/user/list...us_id=37609074

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, a u mnie jest na odwrot- to ja musze hamowac męża z zakupami dla dziecka i przygotowami mielismy malowac pokoj w majowke, ale nie wytrzymal i juz od tygodnia pokoj stoi wyremontowany dlatego mamy juz sporo ubranek (rozm 56-68), spiworek, zamowione lozeczko, nowy dywan do pokoju, a juz teraz maz ciśnie zeby szykac wozka bo czas kupowqc mimo ze jeszcze ponad 4 miesiace bedzie stal i sie kurzyl a dzis po pracy jedzie do Ikei bo wybralismy tam prosta komode czteroszufladowa i tez twierdzi ze juz trzeba ją od razu skladac

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nika. Zobacz posta
    Dziewczyny polecam sprzedawcę, bardzo fajne rzeczy przyszły
    https://allegro.pl/listing/user/list...us_id=37609074
    Też mam zamiar u niego zamawiać tzw drobnostki

Senior Member
    magdaa

O mnie
    My juz trochę rzeczy mamy. Ubiań juz sporo kupiłam, Wózek kupiony, fotelik wybrany tylko zamówić, Łożeczko, kołyskę, wanienkę ze stojakiem dostaniemy. Wszystkie drobne rzeczy jak pieluszki flanelowe, tetrowe itp zamówie na allegro. Chcę kupić kokon dla córci ale to myśle w czerwcu, lipcu. Kosmetyki - napewno nie bedą to emolienty , nie popełnię tego błędu. Wystarczyla lektura bloga srokao. Do kąpieli kupie olej ze słodkich migdałow....to chyba tak z grubsza...

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Onaona to fajnie bedziecie mieli co wspominac widac ze twoja polowa cieszy sie na potomstwo. U mnie tak bylo 7 lat temu rodzilam w lipcu a pod koniec marca juz wszystko mielismy nawet wozek, bylo to nasze pierwsze wspolne dziecko a teraz chomikuje przed nim to co kupuje zeby nie mowil że co sie tak spieszę

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Dziewczyny mam pytanie czy korzystacie z mozliwosci nie stania w kolejce jesli takowa sie wam przydarzy ,bo ja tak. Juz kilka krotnie korzystalam z tego w biedronce, tesco, empiku, na poczcie, w h&m panie same wolaja i wiecie co ani razu nie spotkalam sie z krytyka innych osob ktore musialy stac. Powiem wam ze to moja 5 ciaza a piewszy raz mam odwage za kazdym razem podejsc do kasy i zapytac czy obsluza ciezarna poza kolejka . Mile to i duza oszczednosc czasu

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Magdalena73 Zobacz posta
    Dziewczyny mam pytanie czy korzystacie z mozliwosci nie stania w kolejce jesli takowa sie wam przydarzy ,bo ja tak. Juz kilka krotnie korzystalam z tego w biedronce, tesco, empiku, na poczcie, w h&m panie same wolaja i wiecie co ani razu nie spotkalam sie z krytyka innych osob ktore musialy stac. Powiem wam ze to moja 5 ciaza a piewszy raz mam odwage za kazdym razem podejsc do kasy i zapytac czy obsluza ciezarna poza kolejka . Mile to i duza oszczednosc czasu
    Ja korzystam ale do tej pory było tak, że jak stawałam w kolejce to mnie wołali do przodu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Nika - Dzięki za linka . Wszystkie drobiazgi w jednym miejscu i ceny też całkiem, całkiem. Przejrzałam wszystkie oferty tego allegrowicza i sporo rzeczy musiałam dopisać do swojej listy. Myślę,że skorzystam!

Magdalena - Wspominałaś o choleostazie w poprzedniej ciąży i mam pytanie. Czy w jej wypadku swędzą jedynie stopy i dłonie, czy inne części ciała również? Nie chcę sobie absolutnie nic wkręcać, ale od kilku dni strasznie swędzą mnie nogi, od kolan w dół i zaczyna mnie to denerwować. Nie mogę powstrzymać drapania i zauważyłam, że w niektórych miejscach wyszły mi na skórze dosyć spore sińce, które są pewnie jego efektem. Czy do wykluczenia choleostazy ciążowej wystarczą tylko próby wątrobowe?

Co do kolejek w sklepach, to jeszcze nie korzystałam. Brzuszek dość malutki i jakoś tak brak odwagi.
    Muszę się przejść do rossmanna na próbę .

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Ja też jeszcze ani razu nie skorzystałam z pierwszeństwa... mam malutki brzuch na razie, poza tym chodzę w kurtce, więc już w ogóle bez szans żeby ktoś mi uwierzył że jestem w ciąży raz miałam ochotę poprosić o przepuszczenie w kolejce, kiedy byłam na czczo na pobraniu krwi, ale przede mną byli sami emeryci więc też było mi głupio myślę, że kiedy brzuch będzie bardziej widoczny będzie mi łatwiej.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    cholestaza przychodzi zwykle okplo 30 tyg. moze masz osutke ciezarnych mialam to z basia a cholesyaze z weronika osutka wlanie zaczynala mi sie na nogach od kolan w dol ta osutka jest spowodowana duza iloscia estrogenu z tego co pamietam a dla cholestazy robi sie alat i aspat lekarz mi mowil ze jak bedzie mnie swedziali i zaczna piec nogi to mam tylko te 2 parametry robic bilirubine nie potrzeba szkoda kasy bo jak te,dwa beda ponad norme to znaczy ze i bilirubina jest podwyzszona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów