Strona 138 z 409
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    jak ja powiedziałam mojej mamie, że czas zacząć kupować wyprawkę, to stwierdziła masz przecież jeszcze 6 miesięcy - rozbawiła mnie chyba kozy kalendarz jej zjadły
    Ja zaczęłam zakupy w we wtorek i tak już systematycznie będę kupować bo jak bym miała wydać naraz tyle kasy to bym potem spać nie mogła. Mój mąż też twierdzi, że jeszcze czas na zakupy ale ja kupuję i chowam w swojej garderobie a tam on nie zagląda

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    paatryszka masz racje, ja o tym samym pomyślałam, że później mogą być upały, ja będę wielorybem i nie będzie mi się może chciało latać po sklepach

Tak zamierzam. niech oni sobie gadają, a ja tak jak Magdalena73 będę chomikować w swoich rzeczach

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Gonia - Mój poprzedni post dotyczył skurczy . Musiała byś się troszkę cofnąć.

Moja mama również się zdziwiła,że już kompletujemy wyprawkę. Też mi się wydaję, że starsze osoby kierują się tym zabobonem, który mówi, że to przynosi ciężarnej pecha .
    Gdyby na to patrzeć, to człowiek "na ostatnich nogach", by z torbami poszedł hehe.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Karolek, mając termin na 04.06 urodziałam 20.05 a wszystkie "grube" sprawy szykowaliśmy w kwietniu (malowanie, wózek, łóżeczko). Reszta się jakoś skompletowała w maju

Ale....z tego co widzę teraz jest o wiele większy wybór, gadżety o ktorych wtedy nie miałam pojęcia plus dodatkowo większa świadomość mam np. w przypadku fotelików samochodowych i teraz siedzę i czytam i mam mętlik w głowie.

Wydaje mi się, że najlepiej zacząć od poważnych rzeczy typu właśnie wózek, fotelik bo z tym najwięcej czasu i kasy, a drobne rzeczy można sobie zostawić na później. W miarę upływu czasu może się okazać,że np nasz dzidziuś nie toleruje jakiegoś kosmetyku (a my mamy zapas) lub np. nie sprawdzi się jakiś gadżet.... Jeżeli chodzi o ubranka to noworodki wyrastają z nich błyskawicznie i też jest tak, że dopiero w praktyce się okazuje co nam i dziecku najbardziej "leży" Oczywiście lista wyprawkowa to super sprawa i należy być przygotowanym. To samo dotyczy nas tzn. przepastnych koszul i innych porodowych sprawinek.

Dodatkowo pewnie wiele z nas ma różnego rodzaju dary (od przyjaciół i rodziny), którymi też warto by się było powoli zająć, przejrzeć, posegregować, uprać itp.. także mamy co robić. Ja się też denerwuje i naciskam, ale od męża i mamy ciągle słyszę ile to jeszcze czasu.... a potem tak jak piszecie upał i latanie z brzuchem po sklepach

Też zamierzam zabrać się za zakupy już teraz by wcześniej mieć wszystko skompletowane myślę ,że nawet nam to zdrowiej wyjdzie, bo nie będziemy przed terminem się stresować, że tyle nam brakuje rzeczy, a im brzuch cięższy tym mniej się chce a jeszcze jak piszecie upał to nic tylko leżeć z nogami w górze, o zakupach nie będzie chciało się myśleć

Tiki tako kurcze wiesz chciałabym Ci jakoś pomóc, pocieszyć, jakbym mogła to bym Cię przytuliła i powiedziała, żebyś się nie martwiła, że będzie dobrze, że dasz radę i będziesz najwspanialsza mama dla swojej córki. Pamiętaj, że niezależnie od płci, dzidziuś kocha Cię już teraz. Może jak będziesz sobie to przypominać będzie Ci lżej? I czuje to co Ty czujesz, więc martwi się razem z Tobą. Proszę uwazaj, żebyś tym martwieniem się Wam nie zaszkodzila. Wiem, łatwo mówić, ale na pewno sobie poradzisz. Może rozmowa z kimś bliskim pomoglaby? To, że sama miałaś niezbyt dobre relacje z mamą nie oznacza, że sama dobrą mamą nie będziesz, bo będziesz na pewno. Na początku czy chłopiec czy dziewczynka maluchy są podobne w obsłudze a im lepszą więź wypracujesz na początku tym bardziej zaowocuje ona w przyszłości. Ciezkie chwile na pewno będą niezaleznie od płci dziecka, ale na pewno je przezwyciezysz.Wierzę, że dasz radę. Zaufaj sobie, daj sobie czas, będzie dobrze

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No latem moze byc roznie mi to zawsze pod koniec ciazy najgorzej jest prowadzic auto, jestem niska fotel mam przysuniety do kierownicy . A jak jeszcze przytrafi mi sie ta zlosliwa holestaza to w 30 tyg wyladuje w szpitalu. Dzis poczulam jak moje dziecko ma czkawke

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Dziękuję za życzenia .

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magdalena73 - czkawka u dzieciątka.... o jaaa <3 jakie to uczucie? brzuch wtedy skacze? Czy jak?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Karolek czkawka to jest takie delikatne pukanie ale rytmiczne im ciaza wyzsza tym bardziej ja czuc. Moje dzieciaki czesto miały czkawke fajneuczucie niedlugo i ty poczujesz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów