Strona 137 z 419
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,370 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Dziękuję to mnie zbiliście z tropu......bo miałam już kupić maxi cosi cabriofix i tu dupa juz nie wiem ;/

Mi w skepie powiedzieli, że cabriofix nosidełko jest ok ma chyba 4 gwiazki adac ale za to późniejsze foteliki są lipne.

Mieliśmy dla syna wózek 3w1 camarello sevilla fiolet i to był uniersalny fotelik który był ok ale w wielu 8 msc syn przesiadł się do fotelika 9 do 18 kg.

teraz mamy dla niego jane montecarlo i jest super. Ma super regulowane boczki przy głowie, które podczas jazdy i snu syna można zwęzić i głowa jest nieruchoma tzn nie lata na boki.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    my dalej nic nie kupiliśmy, od kilku dni zastanawiam się nad kolorem wózka i cos ciężko mi się zdecydować...
    za to w weekend zaczynamy z przygotowaniem pokoju dla dziecka (przy generalnym remoncie coś mnie wzięło na różowe ściany więc dla chłopca trzeba jednak zmienić kolor ). meble też już wybraliśmy, powoli trzeb zacząć zamawiać. na początku wiadomo, Grześ będzie z nami w sypialni miał łóżeczko, ale chcemy malowanie mieć z głowy "przed" bo potem moze byc różnie z czasem i checiami

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Stokrotka- spełnienia marzeń !!!!!

Member Awatar Joga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-04 zobacz kalendarz
    Stokrotka spełnienia marzeń !!!

Witajcie nowe dziewczyny

Dziewczyny ale się rozkręciłyście....nie było mnie długo ponieważ dopadło mnie mega przeziębienie (całe świeta w łóżku od pt) 21.04 miałam USG "połówkowe" i będę mieć synka, a oczywiście nastawiłam się na dziewczynkę, tak to już jest..... Przy pierwszym dziecku chciałam mieć chłopca ( o ironio) i mam cudowną córkę, która w wielu ok. 5 lat zbuntowała się na bojówki i bluzy i przesiadła się na sukienki.......
    Dzidzius waży ok. 400g i nie wiem czy to dużo czy mało, biorąc pod uwagę mój przyrost wagi +10kg MASAKRA

z tym nastawianiem się tak jest a potem się kocha te smrodki małe bez względu na wszystko

Z tymi zakupami to ja już się zaczynam denerwować ponieważ nie mam nic, ale pamiętam, że przy pierwszym dziecku (14 lat temu) to wszystko kupowałam w ostatnim miesiącu, chyba panował jakiś przesąd żeby nie zapeszać he he he albo nie było czasu.....

W ogóle to dzięki wielki za wklejane linki i to że piszecie o swoich doświadczeniach z wózkami i fotelikami, taka wiedza jest najcenniejsza. Jeżeli chodzi o rożek to u mnie średnio zdał egzamin, może na początku 1-3 m-c, ale śpiworek za to super sprawa przy dziecku, które się mega rozkopuje (z resztą do tej pory tak zostało)

Ja u siebie nie wyczuwam jeszcze skurczy, za to ruchy dzidziusia już tak, ale nie są bardzo intensywne i nie mogę określić pór kiedy dzieje się więcej. Apetyt mam mega wielki cały czas i raczej sobie niczego nie odmawiam, ale wydaje mi się, że mam też dużo wody zatrzymanej ( chyba muszę o tym pogadać z lekarzem) bo to nie możliwe tyle przypakować aż dzisiaj pojechałam na zajęcia dla kobiet w ciaży było super

przesyłam Wam cieplutkie pozdrowienia w oczekiwaniu na słoneczko

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny A ja mam takie pytanie . Czy odczuwacie skurcze ? Ja ostatni tydzień czuję bardzo czeto w ciągu dnia taki ciężar w brzuszku jakby kurczenie oczywiście bezbolesne . W 16 tyg zdazylo mi się czuć 4 razy na dwa tygodnie i lekarz mówił ze to nic groźnego A teraz jest to co dziennie nawet do 10 razy. Trwa to kilka sekund i przechodzi ... jak jest u was ?

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Najlepsze zyczenia Stokrotka!
    Gonia22 ja tu chyba nic nie pomoge, bo..nie zauwazylam tego u siebie (tzn albo nie mam nic z tych rzeczy albo jestem wyjatkowo 'nieczula')
    Co do fotelikow, to w sklepie bardzo marke Cybex zachwalaja,a mowia ze maxi cosi jest be ale jesli spojrzycie na ta stronke z adac (wprawdzie w jezyku niemieckim) ale 2+ to jest max co sie dostaje to w ocenie ogolnej podobnie wypadaja (wprawdzie niektore modele sa lepsze niby a inne gorsze:

https://www.adac.de/infotestrat/test...ndersitz-test/

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Grześ będzie z nami w sypialni miał łóżeczko
    ooo jakie piękne imię, ja tez chciałam Grzesia, ale mój nie może się zdecydować ;p mogłabyś napisać jaki kolor ścian będziecie mieli w synka pokoju? Bo my też jesteśmy przed remontem i nie możemy się zdecydować...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Joga napisz proszę, czy jak zostawiłaś 14 lat temu zakupy na ostatnią chwilę, to było dobre? Bo u mnie mówią że jeszcze za szybko na zakupy, ale ja im tłumaczę że jak wszystko mamy zostawić na ostatni gwizdek i nagle w danym miesiącu wydać tyle pieniędzy, to chyba lepiej stopniowo....

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Karolek27, ja nie chcę czekać z zakupami na lipiec czy sierpień ze względu na pogodę i spodziewane moje gabaryty Tobie pewnie z brzuchem też nie będzie sie chciało po sklepach latać dlatego to co trzeba zamówić z wyprzedzeniem czyli wózek i meble chcemy zamówić w maju, fotelik chyba też.... a potem już ruszam z całą resztą
    co do kolorów to 3 ściany będą w kolorze "naturalny turkus" a czwarta "srebrzysty granit" - farby magnat ceramic (w tłumaczeniu na polski: jasny niebieski i jasny szary ) do tego jeszcze planujemy namalować białe chmurki dla urozmaicenia i myślę na dodaniu jeszcze jakiegoś elementu kolorowego żeby pokoik nie wyszedł za zimny, kupiliśmy zestaw kolorowych naklejek na ścianę, które nakleimy albo nad łóżeczkiem albo nad komodą z przewijakiem - to się jeszcze okaże. ciekawa jestem co nam z tych planów wyjdzie

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Karolek rób tak żeby Tobie było wygodnie i nie patrz na to co mówią inni. Większość z nas zaczyna powoli szykować wyprawki. Ja wolę sobie rozłożyć na raty zakupy żeby miesiąc przed rozwiazaniem mieć już wszystko w domu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów