Strona 135 z 419
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej a ja dziś mam urodziny a tu taka lipna pogoda...pada pada pada

Dzidziuch dale mi popalić.....tzn ułożone jest pośladkowo czyli nogi na na dole a głowę na górze i tak mi po pęcherzu skacze ze aż nieraz zaboli......i prawym jajnikiem się bawi chyba jak grzechotką ....ale dobrze dobrze przynajmniej wiem, że jest ok.

Ja zakupy zaraz zaczynam........robie listę w aptece gemini bo tam zawsze taniej no i chyba allegro ruszę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze z zakupami wstrzymuje się do usg polowkowego Ale bardzo chętnie oglądam wasze zdobycze. Wrzucajcie jak tylko macie możliwość
    U mnie ruchy wyczuwalne są od świąt a teraz kiedy najem się słodkiego to już mogłabym tylko leżeć i patrzeć na to jak mi brzuch podskakuje no i jak w przypadku pierwszej córki najwiecej ruchów czuję w nocy kiedy pora spania. Jeszcze trochę i te kopniaki nie dadzą mi pospac.
    Macie już upatrzone foteliki/nosidełka? Jakich firm? Byłam za maxi cosi ale one nie mają żadnych atestow i gwiazdek bezpieczeństwa :/... wiec w naszym przypadku gdzie dużo jeździmy - odpadają.

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Ja jeszcze z zakupami wstrzymuje się do usg polowkowego Ale bardzo chętnie oglądam wasze zdobycze. Wrzucajcie jak tylko macie możliwość
    U mnie ruchy wyczuwalne są od świąt a teraz kiedy najem się słodkiego to już mogłabym tylko leżeć i patrzeć na to jak mi brzuch podskakuje no i jak w przypadku pierwszej córki najwiecej ruchów czuję w nocy kiedy pora spania. Jeszcze trochę i te kopniaki nie dadzą mi pospac.
    Macie już upatrzone foteliki/nosidełka? Jakich firm? Byłam za maxi cosi ale one nie mają żadnych atestow i gwiazdek bezpieczeństwa :/... wiec w naszym przypadku gdzie dużo jeździmy - odpadają.
    Maxi cosi kiedys miały bardzo dobrą opinie. Teraz są nawet odradzane, przynajmniej nam w sklepie je odradzono. Na chwile obecna zdecydowalismy sie na cybex aton 5

O mnie
    Stokrotka to wszystkiego najlepszego!

Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Stokrotka - wszystkiego najlepszego Oby słoneczko dziś specjalnie dla Ciebie zaświeciło

My praktycznie nic nie mamy jeszcze, musimy się jakoś zabrać za robienie chociaż listy. Ruchów jeszcze nie czujemy, jakieś spokojne to nasze dziecko, oby po urodzeniu mu tak zostało

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Nikt mnie wcale nie uraził i tak spodziewałam się dużo ostrzejszej krytyki....

Zresztą ja sam wiem że zachowuje się okropnie i moje myśli są okropne najgorsze jest że ja mam tego świadomość....
    Wiem doskonale że ludzie sie latami starają i wszystko by oddali za dziecko obojętne jakiej płci a ja wybrzydzam... i wiem mam świadomość że jestem okropną świnią
    nawet sama jestem zła na siebie że się tak zachowuje .... no ale co ja mam udawać? niby wiedziałam przecież że może być dziewczynka....... bo szanse są równe.. .. ale chyba jednak wcale nie byłam przygotowana na taką informacje... Powinno mi być obojętne tylko żeby było zdrowe tak wszyscy tak mówią......wiem... a żeby było zabawniej to nawet ja tak sama mówiłam... a teaz tak się zachowuję..... alee tak w sumie to ja nawet nie wiem czy to dziecko jest zdrowe..... bo wszystkie ważne narządy sprawdza się na drugim usg prenatalnym na którym jeszcze nie byłam................. a może ja mam coś z głową..... a może jednak jeszcze nie powinnam być matką może nie jestem gotowa....
    Szczerze to nawet chęć zakupów mi przeszła.... chociaż na dziewczynkę jest wiele ładniejszych ubranek niż na chłopca... apetytu też już nie mam... to chyba nie za dobrze że od 2 dni schudłam kilo....;/ chyba musze się jakoś ogarnąć
    Z mężem też się pokłóciłam,... no bo on jest normalny a ja jak widać chyba nie dokońca... .... Twierdzi że chociaż mogłabym udawać że się cieszę nooo ale ja tak nie umiem udawać... chciałabym ale nie potrafię

Tak możecie mnie krytykować zresztą sama wiem że jestem okropna itd itp
    No ja nawet zazdroszczę tym które są takie idealne..... jak matki polki( też nie chce nikogo urazić że kocha swoje dziecko bo to powinno być normalne) też bym tak chciała, a póki co moje nastawienie nadal mi nie przeszło.... mam nadzieję że niedługo sie ogarnę....... oby

O mnie
    Magdaa miałam cybex aton przy pierwszym ale teraz myślę też nad besafe. U mnie jest ten problem ze meza nie ma i nie możemy pojeździć i pooglądać... z wózkiem było to samo az w końcu dziecko się urodziło a wozka nadal nie było bo zamowilismy dosyć późno i wersje limitowana wiec nie wyrobili się z terminem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Magdaa miałam cybex aton przy pierwszym ale teraz myślę też nad besafe. U mnie jest ten problem ze meza nie ma i nie możemy pojeździć i pooglądać... z wózkiem było to samo az w końcu dziecko się urodziło a wozka nadal nie było bo zamowilismy dosyć późno i wersje limitowana wiec nie wyrobili się z terminem.
    Besafe sa b. dobre ale dla mnie poza zasiegięm

Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Tik-Taka, może to po prostu hormony - jesteś w ciąży nie masz wpływy na swoje samopoczucie. Nie zadręczaj się i nie wmawiaj sobie, że jesteś złą matką - jesteś najlepszą dla Twojego dziecka. Nie ma idealnych ludzi, matek, ojców. Każdy popełnia błędy, każdy ma obawy - nie każdy o tym mówi. Wrzuć na luz i czekaj, aż Ci samopoczucie się poprawi

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja takie rzeczy jak nosidełka, łózeczko dostane w soadku po kuzynkach i ciociach za wózkiem to myślę ze dopiero w lipcu- sierpniu się rozejrzymy.... chociaż w lipcu może będziemy ślubować, to wydatek będzie

No ale mój przyszły jeszcze nie wie, lecz planuje tak w czerwcu wydrukować moją listę udostępnioną przez Was i zacząć już kupować pieluszki, śpioszki to zobacze co doatne od znajomych

Stokrotka201 wszystkiego najlepszego! nie ważne jaka pogoda na zewnątrz, ważne żeby Ci słońce i ciepło w duszy grało Zdrowia dla Ciebie i maleństwa :*

Myślicie, że np takie te kocyki rożki to opłaca się kupiwać np 2? wiecie wrazie jakby jeden miał isć do prania albo coś

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów