Strona 130 z 409
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Witam,

Dawno sie nie odzywalam, ale..brakuje czasu- nadal pracuje zawodowo,no i jeszcze budowa domu na glowie! ale staram sie w wolnych chwilach przynajmniej przeczytac co sie u Was dzieje!!
    Niemniej bardzo sie ciesze,ze same dobre wiadomosci, badania pomyslnie i chyba wiekszosc sie juz lepiej czuje :-)
    My tez po badaniach (chyba polowkowe?), 18 tydzien, i wyglada, ze z dziecmi wszsytko OK (maja co miec powinny, jak to ujal lekarz :-). Jeden ustawiony glowka w dol, drugi glowka do gory ;-). Chyba ostatni dzwonek, wchodze w co poniektore 'normalne' spodnie, ale wlasnie kupilam rozne 'ciazowe' (glownie w h&m).
    Poki co przytylam 2-2.5kg (mnie waze z rana, a u lekarza troszke wiecej!).
    Tez juz zaczelismy kompletowac 'zestaw' dla dzidziakow, bo nie widze tego robic w sierpniu..
    No i wlasnie mam z tym pytanie- bo tez musze kupic jakies cieple kombinezony na grudzien - w jakich wymiarach takie rzeczy kupujecie, biorac pod uwage, ze dzieci urodza sie we wrzesniu??? 62 cm to jest za malo by przetrwac sezon zimowy w kombinezonie?
    Milego dnia i zycze cierpliwosci dla tych, ktore jeszcze maja badania przed soba!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    KateMar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-05 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny mi też czasu na wszystko brakuje praca przeprowadzka ciągle jakieś perypetie z majstrami dzis ze stolarzem koszmar.

Ja byłam wczoraj na wizycie chłopak waży 400 g doktor się śmiał że mikruskiem nie będzie ja mam na plusie 3,5 kg jak na 22 tyg to jestem zadowolona oby tak dalej chociaż apetycik to ja mam

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Myślę ze kombinezon kupie 68 i 74 bo 62 to maluszki mogą już mieć w październiku. Ja chce kupić dresik w rozmiarze 62 jak będziemy wychodzić że szpitala

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Salome, juz sobie zanotowalam :-) ja licze ze bede okolo 50 cm (i to chyba maksymalnie przy porodzie), ale przy blizniakach to sie chyba moze zdarzyc. wiec pare takich ciuszkow kupilam.. mimo, ze na chwile obecna sa ponoc ' w normie' (a norma to chyba jak przy ciazy pojedynczej mniemam..tzn nie dopytalam lekarza ;-)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Sinedhur przy blizbiakach to waga i wzrost może być różny, ja na twoim miejscu poczekalabym do tego ostatniego usg to chyba jest ok 32 tyg i wtedy zobaczysz jak duże są dzieciaczki bo w sumie bliźniaki rodzą się ciut mniejsze niż pojedyncze dziecko ja jestem nastawiona ze moje dziecko będzie długie i przy porodzie będzie miało 53-56 cm

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    My kupiliśmy ciepły, zimowy kombinezon na rozmiar 74 cm - pod spód dziecko też pewnie będzie dosyć ciepło ubrane, więc musi się zmieścić nawet w marcu przyszłego roku Kupiliśmy też trochę welurowych pajacyków na zimę i śpiworek. Szkoda tylko że w sklepach praktycznie wszystko dla dziewczynek jest w kolorze różowym
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ubranka1.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	100786  

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Salome, mam nadzieje, ze troche mniejsze :-) choc w rodzinie (na szczescie nie ma wiezow krwii) blizniaki byly 4.5kg i 3.5 kg! Mam nadzieje,ze AZ tak to nie bedzie..bo wiem, ze ten porod taki fajny nie byl
    hmm..no to widze,ze warto cos wiekszego niz mniejszego!

pytanie z innej kategorii- czy ktoras z Was ma kolczyka w pepku? a jesli tak..to jak to robicie w czasie ciazy z tym pepkiem ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    onaona88 - heh, niestety czasami jest 'tendencyjnie'..ja dla chlopcow tez wole nie niebieskie rzeczy, ale najwiekszy wybor to wlasnie jest w tym kolorze...

Member
    martii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-18 zobacz kalendarz
    Witajcie :-)

Tez rodze we wrzesniu i postanowilaam dolaczyc, bo widze, ze wiele ciekawych tematow sie przewija :-)

To moj pierwszy dzidziuch, wiec jestem w niektorych sprawach zielona, wiec milo trafic do grupy bardziej doswiadczonych kobietek!

Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Stokrotka gdzie to kupiłaś? Jest śliczne. U nas motywy marynarskie królują! Są inne kolory?
    w C&A za 29 zł rozmiar 56

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów