Strona 124 z 419
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Tiki Taka ja też po wizycie 5 maja planuję zacząć zakupy żeby sobie to rozłożyć bo mimo ze sporo dostanę to i tak jest masa rzeczy do kupienia tym bardziej że to moje pierwsze dziecko, ja wstepnie jeśli chodzi o wózek wybrałam Anex Sport, miałam okazje prowadzić ten wózek - rewelacja jak dla mnie Jeśli chodzi o wagę, jestem generalnie szczupła i też przebralam już 4kg i sie tym nie martwię lekarz stwierdził że jest ok
    Mój mąż poczuł wczoraj pierwszy raz kopniaka - jego reakcja bezcenna, moje maleństwo daje ostatnio popalić, zazwyczaj aktywny bardziej po posiłku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ola ja mam wizyte o 19.40 tez mi sie dluzy naszczescie dzis i jutro mam duzo ksiegowania wiec czas szybciej zleci .

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Tiki-Taka ja też mam już ponad 4 kg więcej....w spodnie już się nie mieszczę więc dupa chyba tez mi urosła;p chocia,ż u mnie też mówią że tylko w brzuch idzie

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Moja mama tez mi mowi ze w pupie nie tyje choc mi sie wydaje ze minimalnie tyłeczek urósł. Ja chodze w getrach h&m rozm. L i do tego tuniki chcialam sobie kupić getry takie ciążowe ale jak przymierzyłam to wyglądałam koszmarnie

U mnie też zakupy dzidziusiowe po polowkowych się zaczną choć u mnie raczej ubraniowe i kosmetyki, bo reszty po córce jeszcze się nie pozbyłam więc nie będzie aż tyle tych wydatkow. Dziewczyny a slyszalyscie o tym, że w ciąży powinno unikać się kosmetyków z witaminą A inaczej retinolem?

A i sobie muszę w końcu parę ubrań kupic, bo ze swoich powoli wyrastam, a jeszcze nie kupiłam sobie nic jeszcze na ten czas ciążowy pierwszym razem udało mi się bardzo tanio upolować ubrania, nie w typowo ciążowych sklepach, ale były ok legginsy tylko po 10zl a płaszczyk taka bombkę za 30 i to nowe, teraz też chciałabym tak poszukać tym bardziej, że mam nadzieję po porodzie wrócić do podobnej wagi, więc nie byłyby potrzebne

Nata581 słyszałam że witamine A trzeba odstawić. Dowiedziałam się przypadkiem jak syn miał wysypke na twarzy i przeszła na mnie. Jemu kupiłam witamine A i po 2dniach ani śladu a ja męczyłam się prawie 2tyg...

Co do wózków miałam Roan Marita i był nie do zdarcia, przeżył 2dzieci, górskie wycieczki, zime stulecia i nie widać oznak zepsuciaTeraz też będę używać u rodziców a kupujemy Roan Bass albo Camarelo Sevilla.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    A ja myslałam o X-landerze... nowe to bardzo drogie są ale ja chce kupić w komisie za połowę ceny bo 3,500 zł to nie mam zamiaru wydawać... za wózek...
    W sumie taki z komisu też kosztuje 1300. ale jest wyprany po przeglądzie itd...
    A wy jakie co myślicie o zakupie używanego wózka?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ja przy pierwszym dziecku 14 lat temu miałam uzywany kupiony w komisie firmy bebe comfort byl super i odsprzedalam potem tylko o 100 zl taniej niz kupilam potem mialam nowy dla dzieci rok po roku teraz mysle kupic mutsy evo stelaz i gondole na poczatek bo w mutsy nie trzeba odrazu kupowac spacerowki

Junior Member Awatar martynaxoxo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Data
    14.09.2017
    Witam wrześniowe mamy
    Jeśli chodzi o wagę aktualnie ważę 53,1 kg, tyle mi pokazało u ginekologa w czwartek a ważyłam 51.5 więc niewiele poszło do góry ale może to i lepiej. Czuje się dobrze mimo anemii :/ a wy, jak zdrowie? Niepokoiło was coś ostatnio? Mam nadzieje że nie, miłej niedzieli ;*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów