Strona 123 z 409
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    a ja jakoś będzie 2 na plusie ale u położnej napewno już ze 4 kg na plusie się ukażą.

Mi chiński sprawdził się z synem wychodził syn jest syn a teraz wychodzi dziewczynka i lekarz twierdzi, że dziewczynka ....okaże się już w poniedziałek mam nadzieje

od dwóch dni czuje się okropnie....tzn mam tak jakby ból żołądka....nie boli ale tak denerwuje.
    Moja mama dziś mi powiedziała, że jak była ze mną w ciąży to od połowy strasznie się męczyła bo byłam duża i bawiłam się żołądkiem mamy a moja mama należy do niskich osób i poprostu brakowało mi miejsca do rozciągania i kopania i tak do końca ciąży miała.

Mam nadzieje, że to taka jednorazowa akcja bo bólu żołądka jeszcze przez 4 msc nie zniosę.

czuje ruchy....wczoraj to tak mną przez sen dwa razy drygneło, że męża aż obudziło .

dziś nawet mój tata zauważył, że jakaś smutna jestem i zmęczona.....na twarzy mam pełno syfów, włosy lecą jak opętane ogólnie jakaś brzydka i ble jestem ......

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    A ja to aż taki mocnych ruchów nie czuję tylko takie dotknięcia a dziś to moje dziecko to się chyba rozleniwiło.. Dobrze że we wtorek wizyta zobacze czy wszystko ok.. W ogóle strasznie mi się dłuży od wizyty do wizyty też tak macie ?? I tak czekam i czekam. Widzę że kilka z was też ma połówkowe 5 go maja fajnie że nie jestem sama.

Aneta mam niedaleko siebie dr Florek-Michalska i w sumie zadowolona jestem, poprzednio chodziłam do dr Soji, też w porządku lekarz oboje też pracują w szpitalu na Szopena, dla mnie to dodatkowy plus, bo chciałabym tam rodzić, z córką też tam rodziłam i było ok a położnik, facet stamtąd jak mi cycki wymasowal przy zastoju to do dziś pamiętam oj zabolalo

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Ucieło mi wczoraj tego posta pisałamjeszcze że WITAM NOWE WRZEŚNIOWE MAMUSIE

W ogóle to ja chyba mam problem .....no chyba że to normalne? Dziewczyny od tygodnia moja waga strasznie poszła do góry... niby jestem w ciąży i się tak tym nie przejmuje no ale czy ja w ogóle się mieszcze w granicach normy? Przez tydzień przytyłam więcej niż w pierwszym trymestrze .... Dodam że wcale aż tak bardzo sie nie obżeram, jem w zasadzie normalnie to na co mam ochote nawet moim zdaniem mniej niż w 1 szym trymestrze no może troche więcej słodkiego bo gdzies mnie ciągnie do slodkiego no ale bez przesady nie zjadam też całej tabliczki czekolady
    Mam nadzieje że moje dziecko też troszkę na wadze przybiera. Ale ile ono waży to dowiem się chyba dopiero na prenatalnych bo u mnie w przychodni to raczej nic z tego
    Wy to takie wszystkie chudzinki jesteście... a ja to nie bardzo byłam chudzinką... Chociaż mama wczoraj powiedziała że ja to tylko w brzuchu rosnę... na co jej odpowiedziałam a gdzie mam rosnąć w ciąży w dup..? Jest już dziś + 4.8 na plusie

Ponadto zaczęłam czytać o wyprawce wczoraj dla siebie i dziecka i powiem Wam troche sie przeraziłam jako że to moje pierwsze dziecko to nooo wiecie nie mam kompletnie nic..a jednak naprawdę dużo tego potrzeba... i wcale nie mówie tutaj o wózku łóżeczku bo te 2 rzeczy to już jest ogromny wydatek sam w sobie..
    Ubranka to wiadomo kilka sztuk z każdego nie będę też przesadzać bo dziecko szybko rośnie, ale artykuły niezbędne do higieny dziecka itd..
    I stwierdziłam że po prenatalnych to zaczynam powoli kompletować wszystko bo przynajmniej rozłożę to na 2-3 wypłaty a w sierpniu z wielkim brzuchem tez nie będę miała pewnie siły biegać za wszystkimi rzeczami ...

Tiki Taka, jeśli masz wątpliwości co do wagi, zapytaj lekarza ja na razie mam 1kg więcej i to chyba niecały, sama się dziwię, że tylko tyle, bo startowalam z wagą 53kg, mniej niż w pierwszej ciąży, a jem od początku więcej. Teraz już mamy prawie połowę za sobą, więc dopiero teraz zaczyna się przybieranie na wadze pod koniec tamtej nabieralam po pół kg na tydzień, więc może tak ma być

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie
    Jutro mam wizytę i już nie mogę się doczekać jestem ciekawa czy przypadkiem z dziewczynki nie zrobił się chłopiec . Jak pan doktor mi potwierdzi płeć to od tego tygodnia zaczynam kupować. W piątek jak wybrałam się na zakupy mebelkowe do Ikei to po 2,5 godz. byłam tak zmęczona jakbym z 8 godzin fizycznie pracowała więc stwierdziłam jak tak dalej pójdzie to nie będę mieć siły kupować wyprawkę Czy Was zaczynają brzuszki swędzieć bo mnie tak i po raz pierwszy kupiłam sobie krem na rozstępy Może pomoże
    Kupiłam też dla malutkiej Emolium do kąpieli, moje dzieci mają tendencję do alergii skórnej po mnie a emolium bardzo fajnie działa na skórę polecam zwłaszcza na atopową. A jeśli chodzi o wagę to mam 4 kg na plusie i żeby się zmieścić w normie zostało mi tylko 4 cienko to widzę. Strasznie to jest jak rusza się z dużą nadwagą. jakbym wiedziała, że zaliczę wpadkę to bym się troszkę odchudziła a tak ciągle sobie mówiłam a mam jeszcze czas na zrzucenie wagi bo przecież dzieci już nie planuję Ale ogólnie cieszę się z tej ciąży choć troszkę mi to zajęło. Choć urodziłam już 4 dzieci to i tak boję się porodu i chyba bardziej niż poprzednich czasami takie czarnowidztwo mnie dopada, że może coś mi się sanie itp. ale niestety zastępstwa w tym temacie nie da się wysłać Mała od tygodnia intensywnie się rusza i co rusz czuję puknięcia co prawda stłumione moim tłuszczykiem ale ważne, że czuję

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Tiki-Taka nie przejmuj się waga. Lekarz napewno zwróci uwagę gdybyś za dużo przybierala . w pierwszej ciazy przytylam 20 kg byłam załamana jak weszłam na wagę przed samym porodem...urodziłam i karmilam kp i po 2-3 miesiacach moja waga wróciła do normy az bylam w szoku ze tak szybko . Twoje dziecko waży mało ale dodaj sobie wagę łożyska,wód plodowych i zobaczysz że to wcale nie twój tłuszcz.
    polecam zakupy internetową w aptece gemini. Właśnie tam kupuję kosmetyki i inne rzeczy przydatne przy Higienie. sama tez kupuje tam kremy za 50 zl a w douglas sa po 100 zl...wiec cenowo naprawde sie oplaca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Polecam też bloga srokao która opisuje kosmetyki dla dzieci i to jakie konserwanty wkładają w nie producenci. To właśnie na podstawie jej bloga skompletowalam kosmetyki dla pierwszeho dziecka oraz plyny do prania dzieciecych ubranek i teraz tez opieram się na jej wnioskach przy kolejnej wyprawce.

Magdalena73 o której wizyta? Ja też mam jutro na 16:30 i dłuży się strasznie.
    Ja też startowałam z nadwagą i chociaż planowaliśmy ciążę i pilnowałam co jem to i tak nie zdążyłam schudnąć bo tak naprawdę ciąża nas zaskoczyła. Dni płodne miałam mieć przez święta a że byliśmy u rodziny starań nie było... Także w styczniu chyba z 6testów zrobiłam z niedowierzania

Co do wyprawki to póki nie poznam płci nie kupuje nic Jeśli jutro potwierdzi się dziewczynka to musze przebrać ubrania po synku i te neutralne zostawić a reszta na sprzedaż...

Odpowiedz w tym wątku
    Wątek: Wrześniowe mamy 2017
    Podgląd
    Aaa no i jeśli potwierdzi się dziewczynka to we wtorek kupujemy wózek. Szukaliśmy dwóch konkretnych modeli z dyżą gondolą i jeden z modeli babeczka wystawiła u nas w mieście za śmieszną cene
    W szafie nigdy nie miałam nic różowego nawet w pastelowym odcieniu więc będę musiała się w razie co będe musiała się przyzwyczaić

Jak wstawić zdj z tel?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów