Strona 122 z 409
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hihihi. Całe szczęście że tylko tyle. Startowałam z lekką nadwagą.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    A jeżeli chodzi o kalendarz, to u mnie się sprawdziło. Tym razem wychodzi mi chłopak. Ciekawe czy się sprawdzi ?

U nas według tego kalendarza powinien być chłopiec, a tu dwie dziewczynki. Może na bliźniaki nie działa

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    U mnie też wychodzi chłopczyk jeśli liczy sie wiek matki w trakcie poczęcia, ale zobaczymy Strasznie dużo tych chłopczyków u nas

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    u mnie z chińskiego też chłopak wychodzi ale nie wiem oczywiście co będzie....
    w sumie mi to obojętne już zupełnie co będzie to będzie jak będzie dziewczynka to przynajmniej z moim M nie będzie kłótni o imię! a jak będzie chłopak no cóż będzie sie wtedy działo

Joasia123 Tylko 1,2 kg!!!!!!????????? a ja juz się czuję jak wieloryb... ciekawe jak to jest że jedne tyją bardzo dużo inne w normie a jeszcze inne chudną....
    Nie no nie dramatyzuje mam nadzieję że te 4,1 kg to nie ja tylko dzidziuś i jego otoczenie.. Poza tym w następnym tygodniu już połowa będzie także no cóż nic dziwnego że nie chudnę;d
    nika no może na bliźniaki ten kalendarz nie działa, ale jak tak czytałam to często się podobno sprawdza no oczywiście nie zawsze wiadomo to tylko taka zabawa

U mnie przy pierwszej ciąży się nie sprawdził. Terazpojazuje dziewczynkę ale zobaczymy w poniedziałek. Te dni do wizyty cholernie się dłużą
    Co do wypłat to ja dostaje zawsze 1dzień miesiąca (pracyje w dużej szkole i szkoła mi wypłaca a zus in zwraca tak podobno jest w większych zakładach). Także całe szczęście że w tej kwestii nie ma problemów bo mam ich dość.

Od wczoraj czuje ruchy i trochę się uspokoiłam Ja na plusie mam 3kg i zaczęty 20tydzień. Kiedy to zleciało....

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja mam już 4,5 więcej na wadze.... ale nie przejmuję się patrze jak z dnia na dzień robię się pulchnym pączkiem W poniedziałek połówkowe, więc zobaczymy kto tak mnie rozpycha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Witam Wrześniowe mamusie niedawno trafiłam na to forum i jeśli mozna, chciałabym się przylaczyc. Termin mam na 22.09. Podobnie jak kilka z Was jestem z okolic Rzeszowa i to moja druga ciąża, jeszcze nie wiadomo co będzie, mam nadzieję dowiedzieć się na polowkowych 5 mają. Pozdrawiam

Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Witajcie ☺ powoli zaczynam przybierać na wadze. Na mojej wadze plis 1 kg, ale u poloznej zawsze mi więcej wychodzi, bo jednak juz po kilku posilkach jestem. Jesli wiek z poczęcia, to chłopiec, jak wiek z urodzenia dziecka to dziewczynka. W ttm tygodniu mamy polowkowe to się może w końcu dowiemy ☺

Nata, gdzie do lekarza chodzisz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów