Strona 121 z 398
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Póki co nie robię jescze afery niby mają 30 dni odkąd moja kadrowa jakieś dokumenty złoży..;/ ciekawe kiedy to zrobiła..
    Dlatego najpierw teraz we wtorek ide do tej kadrowej całej zapytac kiedy dopiełniła swoich obowiązków i dopiero poźniej będę robic afere w Zusie...;/

no niby póki co dostałam mniejszą część za marzec z zakładu i mąż ma wypłate ale noo sory czekam 800 zł piechotą nie chodzi poza tym to w końcu moje..;/ I tak zajebiście zus działa przepraszam za przekleństwa ale no jakby np mąż zarobił 1800 zł i opłać mieszkanie wszystko jakieś witaminki a jeszcze niech po drodze coś wyskoczy to jest skandal żeby kobietwa w ciąży musiała tyle czekać na swoje pieniądze...

Dziekuję za przeczytanie i sory za irytacje ale mnie poniosło.... Daje im czas do końca kwietnia.. no chyba ze moja kadrowa czy tam ksiegowa zawaliła... to wdety zrobię afere w pracy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Koniecznie!! Wcale się nie dziwie że się denerwujesz, bo przy naszych pensjach weź wyżyj tyle czasu z jedną wypłatą.... tak jak piszesz, opłata za mieszkanie, witaminy i ogólnie no kurde! Mam nadzieję że kadrowa nie dała ciała, bo z nimi też róznie

O mnie
    Data
    13,09,2017
    Wiesz co ja ogólnie pracowałam w przychodni.../ więc no chyba łaskawie wysłali...;/
    Chociaz właściwie to nie byłabym tego taka pewna bo ostatnio jak dostałam l4 jak tylko kadrowa zobaczyła że zniosłam dziewczyna l4 od razu dzwoniła żeby zasuwały z nim na góre...;/ więc jak wysłały dopier 4 go kwietnia.. to fajnie..;/ no ale przecież za marzec to chyba wcześniej musiała wysłac.. nooooo sama nie wiem..

Tak akurat do mnie dodzwonienie sie do zusu graniczy z cudem to tak jakbyś do przychodni dzwoniła..
    Myślę że najpierw dopytam we wtorek kadrowej bo i tak będę tam u lekarza zobaczymy co mi powie..... a jak z ich strony wszystko ok to pojadę do zusu

O mnie
    Data
    13,09,2017
    Zadzwoniłam..... i odziwo się dodzwoniłam...

Uzyskałam informacje że moja sprawa jest opacowywana, cokolwiek to ma ozaczać Ale Pani nie powiedziała mi kiedy dostanę zasiłek chorobowy... no ale chociaż tyle że dokumenty są już w Zusie i już się ktoś tym zajmuje No troche się uspokoiłam

O mnie
    Data
    13,09,2017
    A Tobie KArolek27 to z tego co czytałam to powinni ci wyrównać bo oni płacą jakos tak dziwnie nie za cały miesiąc tylko jak masz l4 na 2 tyg to za 2 tyg jak miałaś akurat na 6 dni i był nowy miesiąc to za 6 dni tak jakoś dziwnie to mają... ale oczywiście jak Ty do Zusu albo Skarbówki sie spóźnisz to musisz odsetki płacić a oni moga i się człowiekiem nie przejmują że jest np bez środków do życia...

O mnie
    może to znaczy że czeka już na przelew? trzymam kciuki żeby w końcu ci dali pieniądze
    Ja liczę na to że jeśli zaniosłam l4 4.04 to kadrowa w ten sam dzien wysłała co trzeba do zusu....oni to chyba teraz robią elektronicznie? a to co dzis mi przelali to jakaś część z poprzedniego zwolnienia

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Ło matko. Zaraz mi się przypomina, jak po zabiegach przebywałam na świadczeniu rehabilitacyjnym i pieniądze z ZUSu wpływały jak chciały... Zasze mnie to flustrowało.
    Jak dobrze,że pieniądze za kwiecień otrzymam jeszcze z zakładu pracy. Wiem,że będą na czas, a w maju Komunia córki i jak wiadomokażdy grosz się przyda. Ogólnie czeka mnie w maju sporo wydatków (urodziny 2 małych dzieci, 18-stka, wspomniana wcześniej Komunia, kończące się OC i kto wie co tam jeszcze po drodze wypadnie ). Walka z ZUSem czeka mnie od czerwca, a Wam życzę by pieniążki wpłynęły jak najszybciej .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej ślicznotki. Wczoraj byłam na wizycie. W końcu mnie zważyli. Na plusie mam 1,2 kg. Strasznie się cieszę że tylko tyle. Dzieć rośnie. Tylko za każdym razem jest problem ze znalezieniem tetna. Wczoraj pani doktor była niezadowolona z tego powodu. Niby coś tam słychać było,ale słabo. Dodatkowo wyniki mi spadły. Teraz już wiem skąd u mnie spadek formy. Dostałam żelazo. Niestety musiałam wziąć zwolnienie, bo dodatkowo pochorowałam się. Jakaś większa infekcja mnie dopadła. No infekcja zawitała też tam na dole i dostałam tabletki dowcipne. Jednym słowem- posypałam się jak staruszka normalnie hihihi. Połówkowe mam 11 maja. Mam nadzieję że w końcu dowiem się kto tam mieszka.

A ZUS i US to jak dla mnie państwo w państwie po prostu. Trzymam kciuki za jak najszybsze otrzymanie pieniędzy. Jakby nie było- należą się nam.

O mnie
    joasia123 tylko 1,2 kg?! To ty kruszynka jesteś

Tiki Taka u mnie wychodzi że kalendarz się sprawdził. Miał być synuś, od początku twierdziłam że chlopak i jest chlopak
    Wezmę to pod uwagę przy planowaniu kolejnej ciąży bo będę polować na dziewczynkę

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów