Strona 120 z 409
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Same chłopaki na tym forum, jest póki co jakaś mamusia która ma córeczkę??

Moja waga znowu skoczyła w góre to już 4,1kg na plusie!!!! ale rosnę .... Chociaż jak byłam ostatnio u koleżanek w prac, byłam ubrana obcisło to w sumie powiedziały że nawet nie widać ..... no może troszkę ... a jedna powiedziała że w tym tygodniu to ona już piłeczkę z przodu miała;d
    Także chyba nie jest aż tak źle...... Ale podobno od 20 do 30 tyg brzuszek bardzo rośnie... więc niedługo bedę małym wielorybkiem

Karolek 27 a ja sobie zamówiłam taki detektor tętna płodu.. w mojej super przychodni tętno robią dopiero od 22 tygodnia na wizycie też nigdy nie słyszałam serduszka poza 2 razami czyli 1 raz jak byłam prywatnie sprawdzic czy wszystko ok i drugi raz na prenatalnym...... i powiem ci że wcale duzo nie zapłaciłam..ale kupiłam sobie uzyty kilka razy z olx 80 zł z wysyłką to moge sobie powolić tym bardziej że na wizyty nie wydaje ani grosza ani na l4 ani na badania także zaszalałam. Wczoraj się trochę martwiłam bo dzidzia miała lenia jak ja i mało się ruszała ale wieczorem troche pokopała a tak to sobie ewentualnie sprawdzę.. nie chce oczywiście wpadać w panikę no ale jak któraś już jedną ciążę straciła to może też jest bardziej przewrażliwiona..
    A nowe też nie są jakoś bardzo drogie 130 zł. ( oczywiście to zależy dla kogo dla niektórych 130 zł to bardzo dużo, ale tak jak mówie ja i tak juz sporo na ginekologu i samych badaniach zaoszczędziłąm. )

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Data
    13,09,2017
    Ewa ale fajnie że wszystko ok... ja to chyba przed moim pierdzielnę na zawał!!!!
    ;( chyba w jakąś melise zainwestuje...I to też pewnie dlatego że pracowałam przy tych badaniach i dużo widziałam ehhh
    Ale teraz idę do tego doktora u którego pracowałam to może jakoś to pójdzie...

Mamusie które znacie już płeć... możecie sprawdzić czy wam się zgadza z kalendarzem chińczyków?

http://www.mjakmama24.pl/ciaza/jak-z...,534_5547.html

no wiem że to taka zabawa ale wy już płeć znacie a ja jeszcze 2 tyg.....oj dłuzy mi się dłuży..

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Jej, w nocy bolał mnie brzuch, a rano biegunka, jem jagody. Zobaczymy. A może ktos ma jakiąś rade?
    Z chińskiego kalendarza wychodzi mi chłopiec. Ciekawe. Dowiem się 17 maja. :-)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie będzie dziewczynka. Z chińskiego kalendarza wychodził mi teraz chłopiec i się nie sprawdziło
    Ta pogoda mnie dobija. Nawet wyjść posiedzieć na swiezym powietrzu nie mozna bo tak zimno...

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczynki w ten szaro-bury i wietrzny dzień.
    Gratuluję udanych wizyt i już się chwalę,że sama co dopiero wróciłam z usg połówkowego.
    Wszystkie pomiary malucha, tętno oraz ilość wód płodowych nie budzą żadnych zastrzeżeń . Wszystko odpowiada 21 tc .
    Dzidź mierzy niespełna 20 cm (do pupy), taki już z niego kawał dziecka .
    Nadal mam prowadzić oszczędzający tryb życia i przyjmować luteinę.
    Moje odstępstwa w morfologii nie są jeszcze takie najgorsze i mam się póki co nimi nie martwić.
    Liczyłam na to,że lekarz potwierdzi nam płeć (chlopak), ale książę ułożył się miednicowo i nie udało się tego zrobić... Śmiałam się do męża, że czekać go będzie drobny wydatek na usg 3d .
    Wczoraj kuzynka się zadeklarowała, że odstąpi mi ubranka po swoim synku, więc sporo na początku zaoszczędzimy .

Też mnie kusi taki detektorek. Może też się obejrzę za jakimś używanym. Nawiązując do kalendarza chińskiego,o którym mowa u mnie wychodzi chłopak.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ale ja Wam laski zazdroszczę, że już znacie płeć waszych dzidziolków, ja mam połówkowe dopiero za 2 tyg i mam nadzieje sie dowiedzieć, chociaż jak sie nie dowiemy też planuje zrobić 3d, szwagierka ma 2 dziewczyny i molestuje mnie żebym juz te kartony od niej pobrała a kuzynka synka i też mi szykuje i tak czekamy które bardziej sie przydadzą Po cichutku liczymy na syneczka, ale to pierwsze nasze dziecko więc oby było zdrowe Wiek w chińskim liczy sie w dniu poczęcia czy narodziny? Bo w grudniu miałam jeszcze 25,a w marcu skończyłam 26 i w jednym wychodzi chłopak, a w drugim dziewczynka, aczkolwiek szwagierce i kuzynce sie nie sprawdziło wcale więc to raczej dla zabawy

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No ja chyba też sobie jednak kupie taki detektor, ale ten z tych tańszych, bo niektóre są za ponad 200 zł!

Mam do Was pytanie. Pierwsze zwolnienie lekarskie miałam od 27.02. do 03.04 U mnie w pracy wypłata jest na koniec miesiąca i szefowa normalnie mi przelała na koniec marca wypłate. 03.04 poszłam do gina i dała mi zwolnienie do 15.05. Moje pytanie jest takie: Dostałam dziś przelew z ZUSu 161 zł z tytułem za chorobowe od 01-03.04.2017. To jest możliwe ze oni mi przesłali tylko jakąś część skoro 1 i 2 kwietnia to była sobota i niedziela, a u mnie w pracy weekendy są wolne? Ja jeszcze się wstrzymam do początku nowego miesiąca i zobacze, jeśli mi nic nie prześlą to zadzwonie Ale czy któraś miała podobną sytuacje?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mi z kalendarza wychodzi chłopak i jest chłopak :-)

O mnie
    Data
    13,09,2017
    Karolek27 weź mnie nawet nie denerwuj proszę Cię.... ja jestem na zwolnieniu od 8 golutego kasy z zusu nie mam do tej pory!!!!

Zakład zapłacił za 33 dni 7 go dostałam część z zakładu... teraz czekam łaskawie na ZUS!!

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Tiki-Taka czytałam gdzieś że można zadzwonić na infolinie że ponoć panie wszystko spokojnie wytłumaczą .... ja na razie czekam, dam im jeszcze szanse, bo nie chcą żebym ja się tam przeszła ;p Ale z Tobą to już trochę płyną.... mam nadzieję że przeleją Ci za te wszystkie dni ;/ A Twój pracodawca wysłał im Twoje L4?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów