Strona 12 z 409
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej a ja siedze w domu i kwitne. Jakoś ciężko sobie wyobrażam ten czas w domu. nudzi mi się poprostu. chciałabym pójść na basen, pochodzic a tu dupa.

mdłości mi przeszły, nie mogę patrzeć na słodkie za to szprotki wciągam nosem :P.

wczoraj ugotowałam zupę pieczarkową i wciągnełam całą i znów muszę dziśstać przy garach. ah.......trzymajcie się

2. dzieckozakupy.pl
    Hehe to tak jesz jak ja barszcz czerwony zabielany z jajem i ziemniakami jak to mówią moje dzieci różowa zupkę.mogę jeść litrami A potem żałuję bo mnie mdli..

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    hej kochane

A u mnie nadal wszystko w gardle stoi :/ dobrze że nie wymiotuje, bo tego to bym na pewno nie zniosła. ratuje mnie woda - ufff. Chodze i wcinam pomarańcze- mam na nie ogromną opchotę ale jak za duzo na raz to też nie dobrze. Staram się jeść małymi kawałkami - wtedy jest troche lżej.
    Moje dzieciaki też pomału wychodzą z chorubska.
    Agnus super że u ciebie tez już córcia wraca do zdrowia Wracający apetyt to bardzo dobry znak

A jak z sennością u was? bo ja rano to jeszcze jako tako. daje radę. ale jak przychodzi 18-19 to już zapałki w oczach trzeba wstawiac....Pierwszą ciąże całą przespałam - dosłownie. pracowałam wtedy na 0,5 etatu . i tylko wstawałam na te kilka godzin do pracy. wracałam i znowu w kimono.
    Przy drugiej to senności prawie nie było. a teraz....znowu wraca czyżby miała być druga córka??? :P

od poniedziałku ide na tydzień urlopu Może w końcu sie wyśpię

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Mnie jeszcze mdłości nie odpadły bo to dopiero 5 tydzień ale za to zachcianki tak właśnie moja mama wiezie mi słoik ogórków kiszonych mniam no i ssanie żołądka rano mimo że późno zjadłam kolację Ale pewnie nudności mnie nie omina bo czasami wieczorem mnie biorą i ze spaniem też u mnie ciężko. Miałam wstawać o 7 rano żeby budzić męża na Kursy a tu on budzi mnie hehe ja nie wiem jak wy dziewczyny dajecie rade ze wstawanien do pracy

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hihihihi

Mnie budzi mój mąż I tylko dzięki temu wstaję

Ja bym spala A zwłaszcza Koło.6 ,7 Ale nie da się bo mama śtań no śtań albo siku si.si A to to już jak nic działa i biegiem. Zawsze kawa mnie czeka i potem leci.
    A Wy pijecie kawe? Ja pozwalam sobie na 2 - nescafe crema z mlekiem

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ja na razie kawę całkowicie odstawiłam. Nie wiem jak długo uda mi się to utrzymać, ale się staram. Ja piję sypaną - Przed samą ciąża bez mleka i cukru. Pozwoliło mi to ograniczyć jej spożycie do 1 maks dwóch dziennie. Bo ja jestem po prostu kawoszem. Uwielbiam kawę. dzień bez kawy to dzień stracony. W poprzedniej ciąży piłam kawę, oczywiście w mniejszych ilościach niż zwykle. Mój synek to normalnie takie żywe srebro i złoto w jednym Na bank to było przez ta kawę co w ciąży będąc z nim piłam :P To ona go tak nakręciła - hihihihi- no bo że geny ??? Na pewno to ta kawa :P

Z tego co się orientuje to kawę można wypić tylko z mlekiem właśnie, nie za mocną i nie za dużo.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej , pozwólcie że się przedstawię, jestem wiekowa...34 lata, 5 tydzień ciąży, data z kalkulatora wyznaczona na 23.09

Junior Member
    martyna K.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-05 zobacz kalendarz
    Witam.
    Agnus...prenatalne w moim wieku sieja juz przerażenie. Umówiłąm się dla pewności w dwa miejsca. Tylko teraz sie zastanawiam, czy tak dzień po dniu mozna serwować maleństwu taką porcję fal ultrasonograficznych.
    Wizyta 9 lutego, więc zapytam doktor prowadzącej.

Kwiatkowa, Ty wiekowa, to co ja mam powiedzieć

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja zamiast kawy pije inke a dzis kupilam sobie herbate z pokrzywy i jest nawet do przelkniecia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów