Strona 119 z 419
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja mam dwóch chłopców i dwie dziewczynki i w moim przypadku zdecydowanie łatwiej wychowuje się chłopaków. Są zdecydowanie spokojniejsi od dziewczyn tacy ułożeni bardzo rzadko się kłócą. Starszego trzeba pilnować z nauką żeby wszystko miał odrobione do szkoły i nauczone a młodszego żeby nie oglądał za dużo bajek. Natomiast dziewczyny wiecznie się kłócą, obie muszą mieć to samo, jedno o drugą strasznie zazdrosna, w pokoju nigdy nie mają porządku, zdecydowanie są hałaśliwsze od chłopaków. Teraz lekarz stwierdził też dziewczynkę więc ja 3 panny podrosną to dopiero będzie jazda bez trzymanki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    No u mnie jak córka by miałaby być i wda się za mną, to straszna chłopczyca będzie

Ale widzisz kto by pomyślał że chłopak będzie łatwiejszy do wychowania

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Najważniejsze by dziecko było zdrowe, ja mam córeczkę i jest bardzo spokojnym i wesołym dzieckiem. Zresztą i mnie ostatnio w rodzinie same dziewczynki się rodzą
    Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. W czerwcu moja chrzesnica skończy roczek i chciałabym jej coś fajnego kupic. Cena nie gra roli bo to moja jedyna chrzesniaczka co wasze dzieci dostaly na roczek co im długo posluzylo? Pieniądze odpadają bo wiem że rozejda się na niewiadomo co a chce żeby dziecko miało radoche. Myślałam o takim stoliczku z duzymi klockami ale moja corcia dostala je troszeczke pozniej i teraz leza...rowerek jest dla większych dzieciaczkow a po co ma leżeć i czekać aż dorosnie...kompletnie nie mam pomysłu :/

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    mój syn na rok dostałam taki rowerek z daszkiem i taką barierką aby nie wypadł i to było mega prezentem bo chodził już na roczek więc rowerek sprawdził się u nas super.
    Na drugie urodziny dostał lambo na alumulator i do teraz w nim jeździ a na 3 urodziny dostał rowerek 12 cali.....niedługo ma 4 urodziny i chcę mega wielki tor hot wheels bądź duzego zygzaka na pilot i oczywiście tort wielki z zygzakiem

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    U mnie synek na roczek dostał rowerek taki jak stokrotka pisała i motorek który się ładowało a potem mógł sobie nim jeździć ale do tego musiał podrosnąć a rowerek był super, potem dziewczyny go zajechały . A jedna z dziewczynek na roczek dostała nocnik z fischer price grający , a druga stolik do zabawy z jakimiś bajerami dokładnie już nie pamiętam

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny a pamiętacie z jakich firm był rowerek? Moja na drugie urodziny dostala z firmy toyz ale nie chce w nim jeździć i pisze ze jest od 3 lat dlatego zastanawiałam się czy to dobry pomysł ale widzę że u waszych dzieciaczkow się sprawdziły to biorę ten pomysł pod uwagę

Junior Member
    neta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny Chciałabym dołączyć do wrześniowych mam Akurat mam termin porodu na początek wrześniaCieszę się że znalazłam takie fajne forum

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    my pojechaliśmy z dziadkami do sklepu i akurat trafił nam się tak przypadkiem. Do tego oczywiście były jakieś maskotki, bezpieczne samochodziki, ciuszki itp. Ja ostatnio dla dziewczynki na rok (ojca chrzestnego córki mojego syna) kupiłam domek z klockami w środku i można było go rozkładać aby wyciągnąć klocki i były w dachu dziurki takie różnych kształtów aby można było je dopasować i wrzucić do środka. Jeżeli udało się dziecku to zrobić to domek grał melodyjkę tak delikatnie a nie na całe np osiedle koszt 79 zł.

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Dawno nie pisałam. U nas będzie chłopczyk prawdopodobnie Kacperek

Witajcie. Jestem po usg genetycznym, maluch rozwija się prawidłowo :-) i na 100% chłopak . Tylko się cieszyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów