Strona 118 z 419
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Dziewczyny a kiedy się pije tą okropną glukozę wyczytałam że między 24 a 28 tyg

W ogóle to pewnie jest obowiązkowe??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja w żadnej ciąży nie musiałam, robić całą ciążę miałam cukier między 75 a 82 i lekarz mówił mi że nie ma potrzeby.

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    No właśnie ciekawe jak to jest bo ja miałam cukier 2 razy robiony 1 raz 87 za drugim wyszło 79 więc nie jest źle ale mój gin to raczej zleca to całe badanie...

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie niestety krzywa cukrowa jest obowiązkowa w ciazy :/ chciałabym się od niego wymigac ale pewnie nic to nie da bo szpital wymaga by to badanie było w karcie ciazy. Moja kolezanka dopiero w ciazy dowiedziala sie ze choruje na cukrzycę i niestety odbilo sie to na jej dziecku tym ze ma niedosluch Trzeba to poprostu przeżyć damy radę w końcu robimy to dla naszych babelkow. Ja biorę książkę żeby jakoś ten czas zlecial i żebym nie myślała o tym słodkim ulepku...

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Dzięki Kochane za miłe słowa .

Tiki-Taka - U mnie 1 badanie cukru, z tego co pamiętam wyniosło 94. Od pielęgniarki wiem, że mój lekarz zleca oznaczenie krzywej cukrowej każdej ciężarnej. Przed wypiciem glukozy pomiar z palca wyniósł 84, a po godz. 124 (czyli ok - dziś odebrałam wynik).
    No właśnie... Odebrałam też pozostałe i o ile mocz jest ok, to morfologia budzi trochę wątpliwości. Robiłam badania w szpitalu,w którym leżałam kilka dni temu i zauważyłam, że przez te (raptem)pare dni dosyć sporo skoczyły mi leukocy, a czerwone krwinki znowu spadły. I bądź tu człowieku mądry... . Mam nadzieję, że nie zapowiada to jakiejś infekcji, czy też nadchodzącej anemii. Na szczęście za 2 dni wizyta, więc wszystko się wyjaśni.

Wizyta u neurologa też już za mną. Lekarz wypisał zaświadczenie o wskazaniu do cc i stwierdził,że po tych moich 2 operacjach kręgosłupa faktycznie nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

Czy u Was również pogoda iście jesienno-zimowa ? Brakuje mi strasznie słoneczka.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Cześć dziewczyny
    U nas skończony 18 tydzień, we wtorek byłam na ostatniej wizycie w Londynie. Kiedy to zleciało ?
    Na szczęście wszystko w porządku, obydwie dziewczynki wszystko mają w normie, przepływy też ok.
    Za dwa tygodnie czeka mnie mnie lot samolotem, nie wiem jak wysiedze te dwie godziny prawie bez ruchu! Brzuszek mam juz widoczny, nie da sie ukryć że to ciąża, ale nikt jeszcze nie podejrzewa że bliźniaki z dalszej rodziny praktycznie nikt nie wie, że czekamy na dwójkę

Nie dajcie sie zimie!

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj dostałam zlecenie na glukozę czyli za 4 tyg przed wizytą do zrobienia. W pierwszej ciąży z racji, że cukier miałam w porządku dostałam na obciążenie 50 czyli tylko godzina siedzenia. A teraz już nie ma tej dawki tylko 75 :/ 3 klucia i 2 h siedzenia :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja już dostałam skierowanie na glukozę .....patrząc na to że za słodkim nie bardzo jestem i jak rano dziś złapałam łyka pepsi to masakra jak mnie rzuciło......;/.

Jeszcze na czczo fuj.........

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Hej. Ja po wizycie. Wyniki idealne, serduszko bije. Tylko płci nie widać, dzidzia się nie chciała pokazać. Może na połówkowym... Zobaczymy. Chcielibyśmy chłopca. Ale każdy mówi, że bedzie dziewczynka. Zobaczymy. To jednak przykre... chce się M, a jest K, czy na odwrót. Jedno wiem na pewno, tak samo bede je kochać. ;-)

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Mi to zawsze było obojętne jaka płeć, ale gdzieś tam podświadomość podpowiadała mi, że z chłopcem po prostu nie będe umiała się obchodzić. Moja babcia mi zawsze mówiła że chłopcy rodzą się egoistami, bo trzeba ich bardziej pielęgnować niż dziewczynkę.....babcia ma 2 synów więc może chciała się troche nad sobą poużalać ;p Za to cała reszta uważa że ja z moim charakterem powinnam mieć chłopca, bo sobie z nim szybciej dam rade, z racji tego że nie trzymałam się z dziewczynami i raczej się z nimi nie dogadywałam Ale teraz kiedy czuję już kopniaki wiem, że obojętnie kto tam się wierci dam radę i z chłpcem i z dziewczynką, bo to nasz skarb będzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów