Strona 117 z 409
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    paatryszka, gratulacje! :-) Ciekawe czy ja się dzisiaj dowiem, a stresa mam jak nigdy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Paulina1991 nic się nie martw. Ja też jestem pierwszy raz w ciaży i też mam często schizy czy wszystko jest ok, czy kolejnym razem u lekarza na pewno zobacze bijące serduszko. Staram się nie panikować, ale cóż, Chciałam sobie kupić ten detektor tętna płodu, ale kurde tyle teraz mam wydatków ( na większe ciuchy ;p ), że ciągle odpuszczam.

Ja przez święta czułam wyraźnie ruchy, wyraźne pukania w brzuchu. Wczoraj jednak był spokój.... moze to jedzenie świąteczne mu się podobało i glosy innych ludzi?

Ja w poniedziałek idę na połówkowe i mam poznać płeć, ale mi najbardziej zależy zeby zobaczyć w końcu kształt człowieka chociażby, bo serio moja gin ma takie usg że zawsze widać tylko rozmazaną plamę :P

Ewa 0289 na pewno lada dzień poczujesz A może już tak jest tylko mylisz to np z ruchami w jelitach?

Ja na wizyty chodzę co 5 tygodni.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja wizyty mam co 3 tygodnie a po 20 tygodniu już co 2 tygodnie. Chodzę prywatnie więc kasa leci jak woda...Ja planuje usg polowkowe 8 maja.
    u mnie ruchy też jeszcze za słabo czuję więc dalej czekam na kopniaczki
    Anla właśnie to wypinanie się jest najslodsze
    No to już większość z nas zna płeć dzieci więc teraz czekamy na pozostałe

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Anla to na pewno nieźle si e wyraszylaś tym bolem brzucha. Dobrze że wszystko dobrze sie skończylo. Szkoda tylko, że nie udalo się ustalic przyczyny tego stanu. zawsze człowiek bardziej wytrzegał by sie niebezpieczeństwa. A może sie po prostu czyms zdenerwowalas? NO nie wiem. Dobrze że juz wszystko z wami ok Teraz tylko kochana relaks i odpoczynek

ja myslalam wczoraj też zrobic sobie zdjęcie brzuszka, ale jak zwykle zapomniałam. Skleroza to moje drugie imie dziewczyny.

Faktycznie wydaje się, że szykuje się u nas przewaga chłopaków. Ja jednak obstawiam u siebie dziewczynke. Los dośc czesto lubi sie ze mna droczyc

A mamy blixniaków? Co tam uwas? Jak się czujecie? odzywajcie sie do nast trochę dziwczyny

Ja jeszcze nawet nie mam ustalonej wizyty na połówkowe, więc musze sie po prostu uzbroic w bardzo dużą cierpliwość
    Na wizyte chodzę narazie co 3 tygodnie. Ruchy tez juz coraz bardziej odczuwalne takie sldkie male kopniaczki.

Gratuluje udanych wizyt kochane

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Wczoraj po raz trzeci usłyszałam, że będzie dziewczynka i to na pewno czas leci szybko w pt zacznę 22 tydzień. Kopniaki coraz mocniejsze, brzuszek coraz większy Synek codziennie się mnie pyta czy dzidzia już się urodziła tak się biedny nie może doczekać

Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny ja w weekend poczułam pierwszy raz ruchy, i teraz z dnia na dzień czuję je coraz częściej - niesamowite uczucie jak taka piłeczka bryka po brzuchu dzidziuś bardzo nie lubi jak się za mocno zegnę w pół, od razu wtedy się wierci bo mu za ciasno, jak się wyprostuję to się uspokaja

Ja mam wizyty co 4 tygodnie, najbliższa w kolejną sobotę - zobaczymy czy się chłopak potwierdzi

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Same chłopaki nooo no a ja sama nie wiem na początku myślałam że dziewczynka później że chłopiec teraz znowu wydaje mi się że to ona. A ja cały czas słyszę że chłopiec no może 3 osoby powiedziały że dziewczynka także zdania są podzielone. Ale byłe by zdrowe było.! Ja wizytę mam co 3 tyg. I też przed każdą się stresuję czy jest wszystko ok a przy prenatalnych to ja chyba. Na zawał padnę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja połówkowe mam 5 maja więc muszę sie uzbroić w cierpliwość Ja nie wierzę w te podejrzenia co do płci, moja szwagierka ma 2 dziewczyny i wcale sie na buzi nie zmieniła, a moja kuzynka ma 2 chłopaków i strasznie jej sie cera popsuła także chyba nie ma reguły Ja czekam z niecierpliwością aż moje maleństwo sie pokaże, narazie jednak muszą mi starczyć cudowne kopniaczki

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    no moje dziciątko tak jak pukało, tak przestało. Myślałam o tym żeby kupić ten detektor płodu żeby zawsze mieć pewność ze wszystko jest ok, ale kurde on jest strasznie drogi ;/ Ktoś mi kiedyś mówił że przez zwykły stetoskop też słychać .... macie jakieś doświadczenie z tym?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ale stetoskopem można się pomylić i słyszeć swoje bicie serca a nie dziecka no i jak stetoskop jest kiepski to i zakłócenia będą duże

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów