Strona 116 z 398
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja też się czaiłam na te śpioszki ale ja kompletnie sie nie znam na rozmiarach dziecka.... czy będą dobre? czy nie za małe czy nie za duże. :P

Mnie coraz bardziej rozpycha. Właśnie wyrzucam z szafy moje kochane koszulki które teraz wcisne tylko do cycków

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18034788_1469356249764955_421429295_n.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	80.6 KB
ID:	100700

2. dzieckozakupy.pl
    O kurcze na śmierć zapomniałam o tym lidlu, jutro przyatakuje i zobacze czy cos jeszcze zostalo... Za to pochwale sie ze u mnie bedzie chlopczyk - dowiedzieliśmy się przypadkiem bo coś mnie niepokoilo i co prawda lekarz zrobil usg tylko po to" zeby nie bylo wtopy " bo wychodzi z zalozenia że w ciąży wystarczą 3 badania to żeby mnie uspokoić przyłożył aparat i mówi " tu jest chlopczyk, ma się dobrze". Mojego męża zatkało ale powiem wam ze po tej wizycie jakos dotarło do mnie że sytuacja jest poważna nie pod wzgledem zdrowia bo ogólnie nic zlego sie nie dzieje ale pod wzgledem tego że ciąża do ktorej tak żeśmy dążyli to tylko stan przejściowy podczas gdy wcześniej dwie kreski na teście byly celem same w sobie

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Super że się dowiedziałaś i super ze wszystko jest ok

Ja jestem ciekawa reakcji mojego, kiedy się dowie jaka płeć

Mój mąż dowiedział się przez tel, że będzie mieć syna bo zza granicą był. Oczywiście musiał z kolegami zabalować :-P

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Aleee super też już bym chciała wiedzieć i już się doczekać nie mogę....... a do 5go maja tak daleko....chociaż w sumie no dobra to tylko 16 dni Ale najważniejsze żeby zdrowe było!.

Aczkolwiek czasem mnie kusi żeby isć prywatnie na usg i już się dowiedzieć ale z drugiej strony po co mam wydawać 120 zł i tak niedługo się dowiem ... A już tyle wytrzymałam że dam radę jeszcze te 16 dni. Szybko zleci! , a może za tydzień mój gin mi coś powie....

W każdym razie mój M poczuł wczoraj ruchy ja słyszałam burkanie bulgotaanie itd a on jak rękę przyłożył to stwierdził że czuł pod ręką ale też mówi że to takie bardzo delikatne puknięcie /dotknięcie. Cieszę się bo to znaczy że nie mam schiz... Pewnie za 2 tygodnie te ruchy będą wyraźniejsze

Wy też już coś czujecie???
    A co ile tygodni macie wizyty?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ja ma wizyty co 4tyg choc na poczatku miałam co 2 ale to przez moj wiek . Tiki Taka ja mocniejsze ruchy poczulam jak sie zaczal 20tydz. Od wczoraj to czuje ruchy co chwila juz stwierdzilam ze jaks wiercipietka tam siedzi.

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Czesc! Zaczął się u mnie 18 tydzien. Biore dopegyt i cisnienie spadło, ale waha się. Dziś mam wizyte u gin. Może dowiem się jaka płeć. Każdy mówi, ze dziewczynka. Zobaczymy. Mam nadzieję, że bedzie zdrowe. To jest najważniejsze. To moja pierwsza ciąża. Każdy czeka na to dzieciątko. A ja cały czas się martwie, że coś bedzie nie tak. :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    witam, właśnie wróciłam od lekarza i za trzecim podejściem udalo nam sie poznać płeć będziemy mieli syna! początkowo znowu nóżki skrzyżowane i nic nie było widać ale lekarz się uparł że tym razem się dowiemy i trochę potrząsnął z jednej potem z drugiej strony i jakoś się udało dojrzeć
    ja już ruchy czuję ale bardziej tak od środka, mam na brzuchu jednak sporo tłuszczu i tylko 2 razy wyczułam ręką, mąż jeszcze sie nie załapał, bo mały zawsze przestaje się wiercić jak tylko tato do niego rękę przyłoży

Ja od poniedziałku zaczełam 20 tydz, to moja pierwsza ciąża i do szczupłych osób nie należę więc ruchów nie czuje :-( ale mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi :-)

Gratuluje udanych wizyt!
    Chyba większość z nas które znają płeć będą miały syna... U mnie każdy przepowiada dziewczynke. A mama powiedziała mi że na bank dziewczynka bo taka brzydka nigdy jeszcze nie byłam haha
    Wizyta w poniedziałek i już odliczam.
    Co do ruchów to nadal się stresuje bo wszyscy mówili że w 2ciąży to szybciej a ja jutro kończę 19tydzień i cisza. Raz na dwa dni jakieś puknięcie ale jedno dwa i loniec więc to mogą być równie dobrze jelita.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów