Strona 114 z 409
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Witajcie kochane po świetach Dobrze, ze czlowiek pomału wraca do normalnosci, bo nie wiem jak u was kochaniutkie, ale dla mnie święta sa strasznie męczące. A do tego nie było nawet jak wyjść w niedzielkę na spacer bo u nas spadło troche sniegu oczywiscie nie leżal za długo, ale chlapa i zimno skutecznie odstraszały

jeżeli chodzi o pokarm- to nie ma reguły kto ma po porodzie , a kto nie ma. I czy była cc czy porod sn. Ja miałam i poród sn i cc- i po żadnym nie miałam na poczatku problemów z karmieniem. zawsze na spokojnie starczało mi tego pokarmu na kilka miesięcy, ale niestety po powrocie do pracy stopniowo mi zanikał i nic nie moglam na to poradzić. taka widocznie moja natura. Dlatego teraz strasznie sie ciesze na ten roczny macierzyński, bo zawsze chciałam karmić rok i jest bardzo duz szansa że tym razem mi się uda

A dlaczego jedne nie maja problemu z pokarmem, a inne muszą bardzo sie o niego natrudzic żeby byl? Trudno powiedzieć. ja uważam , że każda kobieta jest inna i to dla tego. tak jak jedna ma problemy z ciśnieniem w ciąży, cukrzycą czy mdłosciami- tak samo jest z karmieniem. U jedenje nie ma problemu, a druga musi się ostro nagimnastykować żeby karmić. Osobiscie troche sie nie zgodzę, że cc ma aż tak duży wpływ na laktację. Znam osobiście sporo matek które mimo cc nie miały większych problemów z karmieniem. Moim zdaniem sa to bardziej jakies nasze predyspozycje bardziej genetyczne niż reguła że poród był sn czy cc. Ale pamietajmy ze kazda z nas jest inna i wyjątkowa I to w jaki sposób bedziemy karmić nie ma żadnego znaczenia jak wiele milości przelejemy na nasze maleństwa Żeby zadnej przez przypadek nie przysło do głowy, że jest w jakis sposób gorsza bo nie może karmić piersią- jest go absolutna bzdurą. Osobiscie spotkalam się z jednym przypadkiem, że mimo ze matka miała pokarm i to sporo to lekarze zabronili jej karmić piersią ze wzgledu na tzw. żółtaczkę laktacyjna. Miała cos takiego w pokarmie że jej mleko tak jakby szkodzilo maleństwu bo miało przez ten pokarm żółtaczke- coś w tym stylu. tylko raz w życiu spotkałam sie z czymś takim i to przez przypadek. Także nie ważne jak bedziemy karmić- wazne żeby nasze dzieciaczki były zdrowe

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    A tak wogole to powiem wam,że udało mi sie wyprowadzić tego mojego szwagra w pole na swieta załozyłam szersza bluzkę i biedak wg się nie zczaił hihihihihi a taki ciekawski człowiek z niego

A jak wam mineły świeta? Brzuszki objedzone?

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    A a ja nie lubię Świąt tych Wielkanocnych wiem że niby są ważniejsze dla katolików aleee dla mnie nie ma tej atmosfery itd jedynie lubię z koszyczkiem chodzić

W sumie dobrze ze się skończyły ludzie czasami przesadzają z tym jedzeniem na Święta...dostają jakiejś Świątecznej gorączki
    Trochę sobie pojadłam no nie powiem że nie nawet na wagę nie wchodzę bo pewnieee jest trochę na plusie aż nadto ;d A mój M i tak cały 1 dzień w pracy wczoraj na noc także jak dla mnie dobrze że już po.
    Pogoda dramatyczna tego to nawet komentowac nie będę Kiedy wreszcie będzie ciepło???? Ja to słyszałam że może od 3 go maja ale z tą prognozą to różnie bywa....
    W ogóle dziewczyny byłam w lidlu hahahha dzisiejsze zachowanie ludzi również pozostawie bez komentarza... Kupiłam te leginsy sobie 2 pary!! a co sobie żałować będę za takie pieniądze to warto moim zdaniem. Fajny materiał kryjący dobrze i w ogóle eleganckie. Nie mogłam sie oprzeć tym śpioszką no nie mogłam...też bardzo dobra cena ... szkoda że nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka no ale trudno kupiłam moim zdaniem uniwersalne bo siwe żółte i białe...Po czym jak przyszłam do domu zobaczyłam paragon to było napisane spodenki chłop. skarpetki chłop .. ;d no ale co tam dziewczynkę też w to ubiore bo moim zdaniem to neutralne kolory.

A Wam dziewczyny tym które planowały popołudniową wyprawę do Lidla życze aby coś jeszcze zostało..( ciuszków dla maluszków było bardzo dużo ale leginsów to u mnie może z 30 sztuk.

A jak tam u Was po Świętach objedzone?? Brzuszki urosły ??
    Joasia 123 i dobrze że go w pole wyprowadziłaś. Powiem Ci że ja też jeszcze jak ktoś nie wie to w sumie nie wiem czy by się domyślił a jeszcze jakbym coś luźniejszego założyła to wątpie ale pewnie niebawem sie to zmieni

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    A jan włąśnie chciałam się pytać, czy już któraś była po te getry.... Tiki-Taka dobrze że ostrzegasz ja się wtedy ubieram i lece do sklepu

Ja czuję już ruchy Takie pukanie delikatne.... moja mama non stop leżała mi z głową na brzuchu zeby poczuć wnuka

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Hej, ja dopiero jutro dostanę sie do Lidla, mam wizytę u Endokrynologa i przy okazji podjade z nadzieją, że coś jeszcze zostało Dobrze, że juz po Świętach - strasznie męczące dla mnie były. Moje malutkie też juz puka od dłuższego czasu, a jak ma lenia to zjem coś słodkiego i od razu buszuje Czekam do 5 maja na potwierdzenie płci i zaczynam powoli zakupy, wolę rozłożyć sobie to na pare miesięcy, mój lekarz powtarza że termin przesuwa mi sie ku końcówce sierpnia wiec do końca lipca chciałabym mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, a czas leci nieubłaganie

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ja mam troche daleko do Lidla wiec sobie odpuszczam Dla mnie też ta ciąża dość szybko mija. 18 tydzień....koniec 4 miesiąca. Fajnie ja wizyte mam we czwartek - ale to tylko zwykła wizyta i wtedy bedziemy się umawiac na połowkowe. Już nie moge się doczekać żeby się dowiedzieć - kto tam u mnie mieszka

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Ja też już coś czuje od czwartku! A wczoraj to miałam wrażenie że cały czas to czuje już później nie wiedziałam czy faktycznie to są ruchy dziecka czy już mam jakieś schizy.... Takie delikatne jakby dotknięcie ale leciutki.. Bulgotki to też często słyszę i już wiem że to mój brzuch burczy z głodu tylko dzidziuś się rusza. ( z reguły bulgota po jedzeniu )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Noo ja właśnie mam takie delikatne pukanie, w tych samych miejscach albo blisko siebie

Z tymi getrami... jaaa masakra! Byłam jakos koło 12 to już same czarne S zostały i jedna granatowa M Którą zawinęłam. Stwierdziłam że mimo że w S wchodze, to nie ma sensu brać, skoro rosnę jak na drożdżach

Są też fajne bluzeczki ciążowe też wzięłam.
    Tiki-Taka miałaś racje te śpioszki....oooo piękne!! Walczyłam żeby ich nie wziąś bo były same różowo - białe.... ale ehhh no cudne <3

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie
    Ja planowałam wybrać się do Lidla ale jakoś nie chce mi się ruszać . W niedzielę jechaliśmy do teściowej 80km od nas w poniedziałek do mojej mamy 130km od nas i tak się najeździłam, że dziś nie chce mi się ruszać a do lidla mam 15km. Ruchy czuję od trzech dni dość intensywnie zazwyczaj rano i wieczorem ale teraz jak siedzę przy kompie też czuję pukanie co jakiś czas. W Święta w ogóle nie miałam apetytu jedno co mi smakowało to sałatka jarzynowa i sernik i tak przez dwa dni się żywiłam jak weszłam dziś rano na wagę to nic nie przybyło - całe szczęście. W piątek wybrałam się na zakupy taką miałam ochotę coś kupić dla maleństwa a w końcu nic nie kupiłam, wszystko było albo dla chłopca albo dla dziewczynki, wstępnie gin mówił, że dziewczynka ale 24.04 ma potwierdzić. Mógłby ten czas szybciej płynąć w poprzednich ciążach o tym czasie już na 100% znałam płeć a tu ciągle ta niewiadoma same wiecie jak to jest czekać A u mnie im starsza tym bardziej niecierpliwa.

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Dokładnie, też na początku czułam takie pukania delikatne, a teraz z czasem stają sie coraz bardziej intensywne - tylko czekać na kopniaczki Mi mówili że jak poczuje ruchy dziecka to w 100% będę wiedziała że to to i z niczym innym nie pomyle i tak też było

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów