Strona 107 z 409
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Wyprawka - na razie wiemy, że musimy coś kupić, ale jeszcze nie wiemy, jak się za to zabrać.

Do pracy chodze, ale coraz mniej mi się chce.

Brzuszka nie widać, wyczuwam go tylko dłonią. I maluszek jeszcze nie daje żadnych znaków, że tam jest. A już bym chciała poczuć ruchy.

Z kazdej wizyty dostaję zdjęcia maluszka, dziwne, że ktos nie daje. Przecież to jakis grosze kosztuje. Absurd, żeby dodatkowo za to płacić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Super wielkie dzięki za listę Zaraz sobie ją zapisze.... Co do samopoczucia, to wydaje mi się, że przesilenie wiosenne też robi swoje. Ja n też myślałam, ze będę mogła góry przenosić, a prawda jest taka, że owszem czuję się lepiej niż w I trymestrze, ale tak na prawdę bardzo szybko się męczę. A jak jeszcze na dworze szarówa, to w ogóle bym nic nie robiła ;/ Ja też czekam na połówkowe, ciekawość któż tam w środku rośnie jest ogromna Ale najbardziej czekam na ruchy, wiem że później bedą one takie intensywne że będe miała dosyć, dobrze jednak by było czuć, że wszystko tam ok

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Hej kobietki, chwilę mnie tu nie było ale nadrobilam wszystkie zaległości W piątek byłam u lekarza, babel rośnie jak na drożdżach, w piątek zaczeliśmy 17 tydzień i maleństwo waży 190g 5 maja polowkowe wiec mam nadzieje ze dowiem sie kto sie kryje w brzuszku, teraz lekarz stwierdził że jak nie mamy parcia to żebyśmy sie wstrzymali do 5 maja bo nie jest w 100% pewien. Ja zdjęcie dostaje na każdym usg i nawet nie muszę sie o nie dopytywac bo i tak wiem że dostanę, jeżeli chodzi o brzusiu to u mnie jest dość pokaźny, niestety juz dawno nie mieszcze sie w żadne moje spodnie, ruchy też juz odczuwam, nie sa to jakieś mocne kopniaki ale delikatne musniecia i pukanie czuje codziennie a zwłaszcza wieczorem - cudowne uczucie nie do opisania

O mnie
    No właśnie mój tez kazał się wstrzymać chociaż do połowkowego bo nie ma 100% pewności.

Pobolewa Wam podbrzusze? takie ni to skurcze, ni to rozciąganie.... doktorka mi mówiła żę mogę czuć kłucia ale przez tą luteinę jestem troche spanikowana.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    hej slicznotki

No powiem wam ze już nie da sie ukryc mojego brzuszka. Doslownie z dnia na dzień robi sie coraz wiekszy. A chciałam zażartować dla szfagra w święta ze to nie ciąża - tylko jak któraś z nas pisała - gazowanego sie człowiek opił

dzisiaj byłam na wynikach. matko kiedys tak te pobieranie krwi mnie nie bolało, a teraz ..... za kazdym razem. Albo igły coraz grubsze albo trafiam na pielegniarki zdolne w tym temacie. Bolało jak diabli normalnie. Albo ja się zrobiłam jakas wrazliwsza na tzw stare lata
    Jaki ja dziewczyny dzisiaj w nocy miałam maraton.... Porazka jakaś normalnie. Mialam wrazenie że chyba co godzine wstawałam do kibelka na siku. Zauważyłam juz wczoraj w dzień że czesciej chodze- jakby co 5 minut dosłownie. Ale na noc.... I prawie nic wczoraj nie piłam zeby tak mnie ganiało. Jeszcze kilka takich nocek to będę jak ta zombi.

chyba jednak na święta bedzie straszna zimnica ...... a szkoda.

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Dzięki za liste do wyprawki... nooo troche tego jest
    JA zacznę ją realizować po połówkowym jak już się dowiem kto tam siedzi....

Magdalena 73
    no dzięki za pocieszenie... 3 mc czekania na swoje pieniądze..... ja jeszcze z Zusu nic nie dostałam... ale poczekam do Świąt a jak nie to pojade tam i się wszystkiego dowiem... w końcu muszą udzielić mi informacji...
    A tak w sumie to dlaczego nie chcesz się ujawnić przed teściową? Myślisz że się cieszyć nie będzie?? Jeżeli mogę spytać to Twoje 1 sze dziecko??

Fajnie że znacie wagę swoich maluszków ... e e e u mnie w przychodniu to jest takie dramatyczne usg że masakra także na pewno nie dowiem się ile mój szkrabek waży;D
    Prędzej na Prenatalnym lub jak kto woli półówkowym. A ja też od tego drugiego trymestru lepiej się czuje ale bez przesady żeby góry przenosić! Wczoraj po 4 oknach padłam na godzinę byłam okropnie zmęczona normalnie te 4 okna aż tak mnie nie wykańczały.... no ale cóż odmienny stan

A ja nie mam porównania jeżeli chodzi o brzuch bo to moje pierwsze dziecko. Chociaż kilka osób powiedziało mi niby na co wyglądam.. no ale wiadomo to takie gadanie .. chociaż kto wie może się potwierdzi.. Ale jeszczę muszę wytrzymać 4 tyg niepewności..

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Pogoda na święta rzeczywiście kiepsko się zapowiada... nic tylko siedzieć przy stole i jeść
    co do brzucha to u mnie też już wystaje dosyć sporo..
    Karolek brzuch pobolewa bo rośnie, mnie cały czas coś ciągnie, kluje i czasami jak za szybko wstane to zabili mocniej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Często mi się właśnie przy wstawaniu zdarza taki mocny ból brzucha i muszę siadać z powrotem. Takie mam generalnie pobolewania, lekarz kazał brać magnez i nospę 3 razy dziennie.
    2 razy w nocy muszę wstać - nie ma innej możliwości. Mam wrażenie, że pęcherz to mi się skurczył bardzo.

Joasia, mam właśnie zupełnie inaczej w kwestii pobierania krwi, ale to chyba kwestia umiejętności pań z laboratorium. Przed ciążą chodziłam gdzie indziej, zawsze był ślad. i bolało. Mój mąż zawsze miał po wkłuciu krwiaka na pół ręki, a robił ostatnio badania, tam gdzie ja teraz i nic. Ani bólu, ani krwiaka.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dokładnie, dużo zależy od pań które pobierają krew, miesiac temu robiłam badania w szpitalnym laboratorium i jak wróciłam do domu to cały wacik nasiakniety był krwią az mąż się przerazil do tego ból przy pobieraniu....teraz byłam w labolatorium przy szpitalu ale w małej miejscowości bo jestem u rodziców i nawet nie wiem kiedy mi pobralra a śladu prawie nie było po wkluciu
    Co do siku to ja trzy razy muszę iść do toalety zanim zasne Plus dwa razy w nocy, a rano kiedy bym pospala to córka biegnie już do mojego łóżka i koniec ze spaniem

O mnie
    No właśnie takie kłucie i tez jak za szybko wstanę to mocniej zaboli... widocznie tak musi być

Co do siusiu ja też w nocy dwa razy wstaje, ale dzisiaj w nocy to ja nie wiem. Joasia123 łączę się z Tobą w nieprzespanej nocy Nie dość że się rzucałam z boku na bok, to jeszcze co godzine do kibelka.

Nie cierpie pobierania krwi ;/ na szczęście u nas jest taka pani która robi to prawie bezboleśnie, ale jak byłam w szpitalu na genetycznych to nie dosyć że bolało, krewa się rozlała po całej ręce, to jeszcze siniak jak cholerka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów