Strona 106 z 419
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Tak w ogóle to, skąd wecie ile waży Wasz maluch? lekarka Wam mówi? Bo moja nic nie wspomina.... no pomijając fakt, że jej sprzęt USG jest po prostu fatalny ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Karolek 27 ta waga i te przypisy pod suwaczkiem jeżeli o to ci chodzi same się pojawiają

W mojej przychodni usg też jest dramatyczne......no ale najważniejsze że mój gin wszystko widzi

Ale 5 go idę na II prenatalne i se zrobie filmik w 3d a co se będę żałować

I nareszcie się dowiem co to za lokator w brzuchu mieszka !!!!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ja jestem na zwolnieniu od lutego, od ok 5 marca płaci mi ZUS, pieniadze za marzec dostałam 4 kwietnia przelewem na konto. Do zusu my nic nie mamy bo kontaktuje się z nimi pracodawca, a o zaświadczeniu pierwsze słyszę bo przecież na druku l4 lekarz zaznacza że zwolnienie dotyczy ciazy

Ja sobie też nie wyobrażam stania za ladą ponad 8h dziennie i wysłuchiwać niezadowolonych klientów. W domu się nie nudze. A nasz maluch ma 270 gram - rośnie :-) oby nie za dużo, aby do porodu nie ważył z 5 kg :-p

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witam wszystkie mamusie !!!
    Któraś pytała o listę rzeczy na początek na taką listę zamieszczałam w nocy w poście z 20.03 nie mogłam spać i najpotrzebniejsze chyba na tej liście jest
    Wyprawka
    1. 5 szt. kaftaników rozm.56, rozm.62
    2. 3 szt. pajacyki rozm.56, rozm.62
    3. 3 szt. body bez rękawka rozm.56, rozm62
    4. 3 szt. body długi rękaw rozm.56, rozm.62
    5. 3 szt. śpiochy rozm.56, rozm.62
    6. 2 szt. pajacyki cieplejsze rozm.56, rozm.62
    7. 3 razy skarpetki
    8. Dres lub kombinezon jesienny
    9. Pieluszki tetrowe 10 szt.
    10. Pieluszki flanelowe 3 szt.
    11. Ręcznik kąpielowy
    12. Czapeczki 2 szt. po domu 2 na wyjście
    13. Rożek
    14. Butelki 125 ml 3 szt.
    15. Szczotka do butelek
    16. Smoczek 2 szt.
    17. Nożyczki do paznokci dla noworodków
    18. Przewijak na łóżeczko
    19. Pokrowiec na przewijak lub podkłady
    20. Chusteczki mokre
    21. Gaziki
    22. Sól fizjologiczna
    23. Octanisept do pępka
    24. Aplikator do nosa
    25. Płyn do mycia – Emolium
    26. Łóżeczko + materac
    27. Prześcieradła do łóżeczka 2 szt.
    28. Fotelik samochodowy
    29. Wanienka
    30. Poduszeczka do wózka
    Co do brzuszka mnie wywaliło tydzień temu dość mocno, więc raczej teściowej nie da się już powiedzieć, że opiłam się wody gazowanej Bardzo nie chcemy z mężem informować jej o ciąży bo do rozwiązania będzie marudzić mojemu mężowi jak tylko nadarzy się okazja.
    Jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia z Zusu to moja koleżanka czekała na pierwszą płatność 3 miesiące i też pracodawca chciał od niej zaświadczenie o ciąży.
    Ja zawsze dostawałam przez całą ciążę od pracodawcy, bo duża firma i zaświadczenie nie wołali. Teraz prowadzę własną działalność i nie zamierzam brać L4 nie chcę kontroli w domu bo i tak ciągle coś mam do załatwienia.
    A jak u was samopoczucie bo ja od 2 tyg. mogę góry przenosić do tego czuję się 10 lat młodsza a wszyscy gadali 44 lata to nie czas na ciążę, że nie dam rady, że się wykończę, a ja im na złość bardzo dobrze się czuję i wyniki mam idealne. Byle tak dalej

Jejku Magdalena dzieki za podniesienie na duchu bo ja tez jestem na wlasnej działalności i jak poczytalam wczesniejsze posty to sie zalamalam ze tylko ja pracuję jak jakas wariatka ja mam jeszcze tak fajnie ze nie moge byc w ogole zatrudniona na umowe o prace co znaczy ze przez ciaze musialabym zawod rzucic...
    Co do samopoczucia to powiem Wam ze kolezanki twierdzily ze w II trymestrze czuly sie najlepiej w zyciu. Cóż... ja im współczuje bo jezeli teraz jest tak wspaniale to ja poza ciążą mialam lepsze stany... ale kazda z nas znosi to inaczej

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17887175_1278642058857853_1791853603_o.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	56.1 KB
ID:	100626

Hej a u mnie pokazuje wam mój brzuch z dnia dzisiejszego ...wczoraj był mniejszy a dziś mnie wywaliło. wcale sie nie dziwie po takiej bombowej kolacji.
    Zjadłam ogórka kiszonego, potem troche kapusty kiszonej zagryzłam śledziem w oleju posłodziłam jogurtem kokosowym z pomarańczą i zakończyłam na 2 wafelkach śmietankowych. W nocy tak mi buszował mój bąbel w okolicy pępka że wcale się nie dziwie, że wywaliło mnie .

U mnie w domu panuje jelitówka mam nadzieje, że na mnie nie przejdzie.

Co do wagi maleństwa to lekarz powiedział, że około połowy ciąży nie podaje się cm a wagę. Mój bąbel w 17 tc ważył 160 g.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Do listy z własnego doświadczenia mogę doradzic: bepanthen ( u mnie jest on używany na okrągło np smaruję buzke corci, na krostki, na suchą skórę, odparzenia), poduszkę do karmienia (jest wygodniej), śpiworki do spania (zamiast kolderki), płyn do prania ubranek dziecięcych Jelp pomarańczowy, gąbka do wanienki żeby maluszka położyć, lezaczek-bujaczek,rajstopki dla niemowlaka,

Stokrotka 201 - jaki ładny brzusio :-)

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    oj ładny ładny ale jak tak będzie rósł to będę wyglądać w lato jakbym miała conajmniej z 4 dzieci w środku. Ogólnie z tym dzidziem w brzuchu mój brzuch wygląda inaczej niż z synem . Teraz taka piła mi się robi a z synem był taki równomierny z każdej strony .
    Zobaczymy kto tam się kryje w 100% już za 2 tyg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów