Strona 105 z 409
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    hej slicznotki kochane

No i mnie dosłownie z dnia na dzień wywalilo brzuszek. NIe jest co prawda jakiś mega wielki, ale zdecydowanie można juz zauważyć a nawet bez wiekszych problemów domyślić się że jest się raczej w ciąży a nie że sie przytyło po zimie

Ja też mam ostatnio strasznie wilczy apetyt. A szczególnie to mam ochotę na same śmieciowe jedzenie.....kebab- pychota....Dziwne są te preferencje żywieniowe w tej ciąży, bo ja nigdy nie miałam ciagotek w tym kierunku. A teraz to pizze bym zjadła.... kebaba......frytki......chipsy....i tak w kółko. Zaczynam się bać. Ciekawe czego mi w organizmie może brakowac? Trochę się martwię bo końcówka ciąży przy takim żywieniu to bedzie bardzo ciężka....a powrót do formy jeszcze trudniejszy.

Ja wizytę mam 20.04 i dopiero wtedy będziemy się umawiac na połówkowe. Juz bym chciała wiedziec kto tam u mnie mieszka.....

Jeżeli chodzi o wyprawkę to ja to odkładam na lato....i to bardziej na sierpień. Jakoś niekoniecznie mi się chce teraz kupowac. Fotelik, wózek i łóżeczko - można powiedziec że mam, więc zostanie mi dokupienie jakiś ciuszków ewentualnie, pieluchy, chusteczki. No i inne oczywiście jakies tam drobiazgi. A to zrobie jak pójde na zwolnienie lekarskie pod koniec ciąży. Jakoś natchnienia mi brakuje na teraz

A pogoda dzisiaj u nas po prostu cudowna Szkoda że tylko ten jeden dzień nam taki zapowiadaja

2. dzieckozakupy.pl
    Joasia123 ja w poprzedniej ciąży miałam takie smaki. Dzień przed cesarką tata przywiózł mi pół McDonalda
    A ty razem mogłabym jeść ciągle warzywa i owoce, słodycze sporadycznie...
    Trzymajcie dziś kciuki o 13. Mam wizyte u neurologa bo staram się załatwić cesarke przy mojej przpuklinie w odcinku lędźwiowym poprostu boje się tego cholernego bólu. Mam nadzieje że się uda bo inaczej nie wiem co zrobie;(

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Joasia to podziwiam ze jeszcze pracujesz ja w pierwszej ciąży też pracowałam ale do połowy ciąży ale ze względu na stres w pracy musiałam iść na zwolnienie a teraz nie wiem czy dałabym radę w tej ciąży pracować powiedziałam sobie ze jeszcze 2-3 lata i dzieci do przedszkola a mama w końcu do pracy
    Ja niestety nie wytrzymalabym do sierpnia z zakupami, jestem z natury przezorna i muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Poza tym ze względu na pierwszą ciążę i ryzyko przedwczesnego porodu druga ciaza też jest do takiego ryzyka zakwalifikowana.
    Pamiętam ze był post z ciuszkami z tym że jak wiadomo szpital nie zawsze wszystko zapewnia więc musimy przygotować się też na takie rzeczy.
    oprócz ciuszkow u mnie w szpitalu wymagali reczniczka, pieluch, ręcznik dla mnie Plus dwie koszule po porodzie,stanik i wkładki laktacyjne, maść na brodawki no i majtki jednorazowe. Jedynie podpaski zapewniali i podkłady higieniczne. Dziewczyny polecam też tamtum rosa w saszetkach i 3 buteli wody niegazowanej jezeli będziecie rodzić sn. Jedna saszetka rozrabia się w butelce i jak będziecie korzystać z wc po porodzie to sobie podmywac. Ja stosowalam przez 5-6 dni i wszystko szybko się pogoilo. Aż położna była w szoku bo tam gdzie popekalam po tygodniu prawie śladu nie było

O mnie
    Wkładki laktacyjne polecam babyono, nie przemakaja i sa w dobrej cenie,
    Ostatnio edytowane przez salome ; 10-04-17 o 08:39

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    To ja mam pytanie/problem trochę z innej beczki ale może któraś z Was mnie oświeci.

Mam pytanie odnoście płatnośći za l4. NA l 4 poszłam od 8 tyg ciąży.. praca w przychodni w styczniu podczas panującej wówczas grypy .... no same rozumiecie...
    Mój zakład zatrudnia do 21 pracowników czyli za pierwsze 33 dni płaci zakład za kolejne ZUS i oczywiście w Zakład zapłacił za owy luty . Zapłacił też w piątek za to co mu zostało do zapłaty nooo ale większą część powinnam dostać teraz od ZUSU....

Pytanie moje brzmi kiedy dostane pieniądze z Zusu ... bo różnie czytałam... że czasami nawet ponad 30 dni potrzebują żeby łaskawie zapłacić ....
    I w jakiej formie oni to robią? Listonosz? czy Konto? bo ja nie podawałam konta w ZUS ie chyba że zrobił to mój zakład... Czy jednak mam obstawiać listonosza...
    ...
    Stwierdziłam że jak nie dostanę pieniążków do piątku to po Świętak pojadę się dopytać bo dodzwonić się to tam mało realne jest..........

O mnie
    Tiki-Taka z tego co pamiętam to ja miałam wypłacone po miesiącu z ZUS oni mają określony dzień kiedy wyplacaja chorobowe. Jeżeli masz wątpliwości to zadzwoń poprostu do zusu i zapytaj się
    mi placili na konto, wszystko zalatwiala księgowa w firmie.

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Tiki - Taka poczułam się dosłownie jakbys opisywała mnie ;p ja tez z dnia na dzień zrobiłam się brzuchata.... oczywiscie ludzie smieją się ze wygladam po prostu na dobrze najedzoną, ale spodnie tez mi się zrobiły ciasne. Przed ciażą tez nie lubiłam kupować spodni, przez moje uda i " ponętny " tyłek :P

Co do Zusu to też jestem ciekawa jak to będzie, bo teraz dostanę od nich pierwszą wypłatę. Nie rozumiem tylko, bo dzwoniła do mnie księgowa przed tym jak zaniosłam jej kolejne zwolnienie, że musze dać zaświadczenie o ciąży, bo dostane od Zusu tylko 80%. Lekarka powiedziała że jeszcze żadna pacjentka nie chciała od niej czegoś takiego.

Joasia 123 u nas też pogoda na razie piękna, aż szkoda ze okien nie mogę myć ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    karolek- ja okna pomyłam 2 tygodnie temu w prima aprilis.patrzeć po prostu już na nie nie mogłam. Także ten temat mam na razie z głowy Co prawda odchorowałam to potem w niedzielę, ale temat uważam za odhaczony

A do pracy lubię chodzic. Praca nie jest cięzka i dopóki mieszczę się przed biurkiem i komputerem- to troche popracuje. Zdecydowanie szybciej czas mi zlatuje. A tak w domu to bym tylko zastanawiała sie i myślała za często czy tak jest dobrze- czy tak a może coś jeszcze I tylko niepotrzebnie bralabym do głowy głupie mysli. A i z ludźmi troche mozna pogadać. A tak lekki odpoczynek od rodziny, głowa że tak powiem odchwaszczona od głupich mysli Dzieciaki w szkole i w przedszkolu, mąż w pracy- więc nie jest źle. Jakiś urlop na pewno by mi sie przydał. Ale o tym pomyslę blizej wakacji

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ja sobie nie wyobrażam w mojej pracy dalej być.... ci klienci, te opary ( praca w kuchni), to bieganie 10 godzin i ciągłe pretensje szefowej blleehh Szacunek ogromny dla pracujących mam

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Noo ja też Was podziwiam że pracujecie bo ja to właśnie 4 okna umyłam i padam......
    Chociaż zależy też jaką kto pracę ma w mojej to jest tragedia nawet bez ciąży a teraz to już w ogóle nie wyobrażam sobie pracować w przychodni i kłócić się z ludźmi dlaczego termin do endokrynologa jest za 3 lata..A poza tym ja nawet często nie miałam czasu się napić w mojej pracy,...No teraz to pewnie bym koperty sobie opisywała i inaczej by na mnie patrzyli ale sumie dobrze mi w domu i wbrew pozorom wcale się nie nudzę,... zawsze sie coś znajdzie do zrobienia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów