Strona 104 z 409
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, można się dołączyć? obecnie 18 tydzień.... ostatnio doktorka powiedziała że mignął jej chyba gdzieś na ekranie siusiak, ale mam się jeszcze uzbroić w cierpliwość ;p Czekam na ruchy.... jakiś czas temu wydawało mi się ze czuje takie plumkanie, ale teraz jest spokój. Czy któraś z Was miała taki przypadek że podczas badania gin lekarz zauważył na macicy jakiś pęcherzyk.... dostałam luteinę, mam nadzieje że dla maleństwa to nic złego ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Karolek 27 luteina na pewno nie zaszkodzi dziecku ja ją dostałam na podtrzymanie, ponieważ raz już poroniłam

Też mam już 17 tydzień z hakiem i również nic nie czuję w sensie ruchów na usg byłam w we wtorek i szkrabek zrobił fikołka podczas badania ( dodam że chodzę na nfz także nie są to długie usg) więc u niego wszystko ok , a mój lekarz twierdzi że powinnam poczuć coś około 21-22 tygodnia i nie ma w tym nic dziwnego więc w sumie wam trochę zazdroszczę że wy już czujecie ruchy też już bym chciała..... Takie bulgotanie to już czułam od 3 tygodni ale bardziej w żołądku niż w brzuchu, no czasami w brzuchu też coś tam bulgnie. W ogóle to mam wilczy apetyt ostatnio...ciągle bym coś jadłą .... Też tak macie?
    Dalej tez nie wiem czy to on czy ona więc też wam zazdroszczę tym które wiedzą boooo w sumie obojętne no ale cóż ja poradzę że ciekawość mnie zżera??
    A liste zakupów zacznę robić po II badaniu prenatalnym a to dopiero za 4 tygodnie.
    Ale jak wy już robicie to zawsze możecie wrzucić i będę miała małą ściągę

O mnie
    No, zaczęłam plamić ale lekarka powiedziałą ze tak może być, chyba ze będzie krew to do szpitala.... ale ja czuje ze maleństwo jest silne

Co do apetytu ja własnie mam problem z jego brakiem.... nie mam i nie miałam mdłości, ale śniadnie musze jeść na siłe. Za to po 18 zjadłabym wszystkooo a jak już się najem to męczy mnie zgaga

Ja też jestem ciekawa płci ważne zeby było drowe, ale ciakwość jest

Co do listy, to faktycznie dziewczyny super byłoby mieć ściągę więc moze coś wrzucicie

Zgaga dopadła i mnie i zadne domowe pomysły mi nie pomagają. Podobno w ciąży pomaga rennie czy jakos tak ale jeszcze nie stosowałam.
    TakiTaka i Karolek kilka stron wcześniej macie zamieszczoną ściągę z podstawowymi rzeczami do wyprawki

O mnie
    Data
    13,09,2017
    Kwiatkowa ja już 20 stron ostatnich przejrzałam i niestety nie widzę tej ściągi z podstawowymi rzeczami

O mnie
    hmm to zaraz poszukam Ja na zgagę pije mleko i ide spać

O mnie
    Właśnie, dziewczyny czy jak idzie się na usg połówkowe to mozna poprosić żeby dali zdjęcia? Bo jak byłam na genetycznych to nie dali mi żadnych zdjęć.... czy to zależy od szpitala?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    13,09,2017
    Hmm ja niedawno jeszcze pracowałam u doktora który robił właśnie badania prenatalne Także akurat sporo wiem na ten temat. I powiem Ci że u nas zawsze doktor dawał zdjęcia i to dużo z 7-8 i tak naprawdę zawsze powinnaś dostać jakieś zdjęcie no chociaż 2 ale wiesz jak to jest zalezy.. niektórzy lekarze sobie za to dodatkowo liczą .....;/

No bo plytka to wiadomo zawsze dodatkowo płatna.
    I pamiętajcie że jak macie skierowanie na badanie prenatalne nawet z prywatnego gabinetu to macie je za darmo !!!!! Pierwsze 2 badania Bo 3 cie tak czy siak jest juz płatne

O mnie
    Trudno bede walczyć o te zdjęcia ale że trzecie są płatne to nie wiedziałam ....

O mnie
    Data
    13,09,2017
    Noo dużo kobiet nie wie że 3 cie są płatne dlatego zawsze informowałam je już na pierwszych badaniach.
    Wiadomo nie każdy może sobie na nie pozwolić ze wzgledów finansowych, chociaż myślę że doktor u którego pracowałam nie brał bardzo duzo za takie badanie bo 200 zł.
    Ze zdjęciami, a z tego co dziewczyny piszą na różnych wątkach widziałam nawet cenę 600 zł.... wiem wiem, na dobru dziecka sie nie oszczędza no ale kurde be przesady....Dla niektórych to połowa wypłaty...

W ogóle jak mnie dzisiaj wywaliło!!!! Aż się rano przeraziłam..... widać i po brzuchu i po wadze..... Też już macie duże brzuszki???
    jeszcze 2 tyg temu to nic nie było widac u mnie . 3 dni temu moja mama stwierdziła że wcale nie widać i przesadzam i że chyba brzucha nie widziałam ,... a dzisiaj to hohohohoh .... Spodnie już mam ciasne i to wszystkie nawet te co były takie rozciągliwe... to na brzuchu ciężko jest Także chyba kupię sobie już jakieś ciążowe...

Na szczęście bardzo lubię chodzić w sukienkach i cieszę się w sumie że nie musze z wielkim brzuchem w zime chodzić bo chyba bym się nie miała w co ubrać...( bo ogólnie zawsze miałam problem ze spodniami przez moje duże uda) a teraz to już w ogóle ... dobrze że ktos wymyślił spodnie ciążowe;d

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów