Strona 103 z 398
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Cisnienie mam mierzone w sumie tylko na wizytach wiec nie zweryfikowałam tego. Pewnie ogolne przemeczenie, spadek cukru i cyrk gotowy ale przyznam że przeraziłam się porządnie. Mąż już mi zapowiedział że od jutra przysługuje mi 4-5 godzin pracy poza domem dziennie i że bedzie to sprawdzał i mnie pilnował co przy mojej własnej działalności będzie całkiem ciekawe

2. dzieckozakupy.pl
    Mi jak na razie tylko raz zrobiło się słabo ale najprawdopodobniej ze zmęczenia. Położyłam się i odpoczęłam i było wszystko ok. A po tej mojej wizycie z szpitalu, mój mąż skomentował to tak : ,, Ty zapominasz się, że jesteś w ciąży ".
    Ale prawde mówiąc kto za mnie posprząta,zrobi zakupy skoro mam wszystko na głowie a mój luby w delegacji ...

Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Hej! ja też jestem po wizycie u lekarza. Na szczęście wszystko dobrze, pierwszy raz od początku ciąży miałam też nareszcie dobre wyniki moczu. Dzidziuś zdrowy, rośnie i jak na razie wszystko zgodnie z planem.
    Tylko liczyłam na to, że dziś nareszcie poznam płeć! A tu nam wstydzioch złożył nóżki po turecku i nijak doktor nie mógł dojść czy to chłopak czy dziewczyna. Zawiedziona jestem strasznie, no ale co zrobić kolejna wizyta pod koniec kwietnia, może wtedy...

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Kochane .

To już 5 dzień laby, a ja jeszcze nic nie odpoczęłam...
    W dodatku wstałam dziś z drapiącym i bolącym gardłem.

Dzidziol puka coraz mocniej (szczególnie w nocy) , a niektóre z kopniaczków, można już zauważyć gołym okiem.
    Tak sobie myślę, że jeśli nasz maluszek nadal będzie uparcie zaciskał nóżki na usg połówkowym, to chyba skuszę się na USG 4D .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Hej.

Troszkę mnie nie było ale coś mi forum nie chciało działać.

Byłam we wtorek na wizycie to już 18 tc i maluch rośnie jak to lekarz ocenił jest dużym dzidziuchem Nie potwierdził płci bo dzidziuch zasłonił rączkami swoje narządu. Ułożony jest głową do góry czyli tzw pośladkowo.

Brzuch mi wywaliłlo jeszcze bardziej więc już każdy wie, że spodziewamy się
    Kupiłam sobie leginsy ciążowe zajebiste takie idealne na brzuch a zapłaciłam tylko 31 zł za szt.

Byłam dziś na bazarku i kupiłam meeeeeega pyszne ogórki kiszone i kapuste kiszoną i tak wsuwam i wsuwam. Pomimo tego, że jem tak jak chce to mam na plusie od ostatnich 4 tyg tylko 300g czyli od początku ciąży 1,200 kg na plusie. Mam nadzieje, że tak będę rosnąć do końca ciąży.

Dostałam skierowanie na krzywą cukrową już się modle aby jakoś mi to przeszło przez gardło;/.

Następną wizytę mam 24.04 i to będzie usg połówkowe i znów lekarz zapowiedział mi, że będzie mnie meczył aby zrobić wszelkie pomiary.

Kupiłam poduszkę ciążową aby wreście się wyspać i powiem wam, że pierwsze dwie noce to spał z nią mój synek. Nazwą ją Lola i tylko z lolą usypia jak tylko zaśnie wyciągam od niego i ja się układam i śpię jak dosłownie niemowlę

Powiem wam jeszcze, że jakoś tak mało czuje ruchy.....wcześniej takie motylkowanie, przelewanie czułam a teraz tak dość rzadko.....czuje takie przesuwanie no i jak za raptownie wstane to mnie coś tak zakuje.

Oby do następnej wizyty

Hejka, jestem po wizycie. Ja dzisiaj miałam usg połówkowe, wszystko z maluszkiem dobrze, wszystkie narządy są i na miejscu. Jak to lekarz stwierdził, wiercipięta bo nie mógł zmierzyć główki. Płeć się potwierdziła - chłopak. A co do mnie, muszę się oszczędzać, spacery owszem ale max do godziny. Dostałam także luteine dopochwowo aby utrzymać ciąże jak najdłużej,bo te bòle co miałam to od skurczów macicy ... co 12h aplikowanie ale damy rade. Pozdrawiam serdecznie

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny robicie już listę najpotrzebniejszych rzeczy dla maluszka i dla siebie do porodu? Ja dziś sobie wszystko spisalam (oprócz ciuszkow) i dosyć dużo tego jest.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kwiatkowa ja mam czasem mroczki i jak za szybko wstane to w głowie mi się kręci.

Ustczanka1 super że wyniki już dobre

Ja dziś leże bo kłuje mnie w podbrzuszu. Pewnie to normalne ale przez to nisko położone łożysko panikuje troche. Ostatnio to jednak nie były ruchy... Teraz zaczynam sie denerwować że ich nie czuje albo nie odróżniam...
    Nie wiem jak wytrzymam te 2tygodnie do wizyty.

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Salome - jeszcze nie robiłam listy, ale czas się za nią pozwoli zabrać. Znając siebie, stworze najpierw podstawę, a później przez kolejnych kilka dni będę ją nadpisywać .

Olaaa - nie martw się,że jeszcze nie czujesz ruchów. Lada moment się to pewnie zmieni . Odpoczywaj i staraj się nie denerwować. Będzie dobrze .

Powiem Wam szczerze, że wczoraj kilka razy w ciagu dnia złapał mnie tak przenikliwy ból brzucha, że mnie dosłownie skręcało. Ulgę przynosiło mi leżenie na lewym boku z podkurczonymi nogami. Jeśli sytuacja się (odpukać) miałaby się dziś powtórzyć, z pewnością pojadę na ip.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Olaaa może maleństwo jest odwrócone tyłem i nie czujesz. Ja najlepiej czuję mała jak zjem coś słodkiego, poloze się na płasko i przyloze rękę do brzucha choć dziś w nocy poczułam maleństwo już bardziej. Tak się wiercila ze spać mi nie dawala teraz w dzień też czuję jak mi w brzuchu tańczy.
    ja za miesiac powoli zaczynam realizowac swoja liste jak juz bede po polowkowym usg i lekarz potwierdzi plec. Najpilniejsze rzeczy najpierw.
    Czytałam na fb mamaginekolog ze do szpitala brać jak najmniej rzeczy ale nigdy nie wiadomo co może się przydać :/

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów