Strona 102 z 409
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Kochane :-).

Trochę się nie odzywałam,ale sporo się ostatnio u mnie działo...
    Jak wiecie, zeszły tydzień był moim ostatnim w pracy i musiałam przekazać swoje obowiązki oraz pozamykać pewne sprawy.
    W piątek rano, miałam wizytę u gina i wszystko jest jak w najlepszym porządku. Niestety, tak jak przeczuwałam, Maleństwo w dalszym ciągu jest bardzo uparte i nie chce się nam ujawnić . 21.04 mam usg połówkowe i lekarz się śmiał, że wtedy powalczymy... Dostałam skierowanie na mocz, krew i krzywą cukrową, którą muszę zrobić w szpitalu 18.04. Położna już mnie uprzedziła, by na wszelki wypadek zabrać ze sobą połówkę cytryny... . Jeśli chodzi o luteinkę, to wreszcie mogę zmniejszyć dawkę z 2x2 na 1x2, ale w razie pogorszenia samopoczucie, mam powrócić do pierwotnej dawki.
    Jeszcze tego samego dania, czyli w pt. wyruszyliśmy na przecudny weekend do Władysławowa. Pogoda była przecudna i zdecydowanie weekend zleciał za szybko! Zdecydowanie potrzebowałam takiego relaksu, nie mówiąc o Młodej, która była wręcz zachwycona .
    Dziś byłam w przechodni specjalistycznej zarejestrować się do swojego neurologa. Po moich 2 operacjach odc.lędźwiowego k. i przy uszkodzeniu kilku nerwów nie będę mogła rodzić teraz naturalnie. Myślałam,że będę musiała jechać po "wskazanie do cc" do swojego neurochirurga, ale gin mnie uspokoił,że jak najbardziej wystarczy zaświadczenie od neurologa.
    Muszę się Wam pochwalić, że od tygodnia śpię na poduszce ciążowej i wreszcie przestałam się budzić w nocy. Wreszcie wstaję wypoczęta i wyspana.
    Wybaczcie, za tak długi kolaborant, ale jakoś ciężko było mi go skrócić... .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

2. dzieckozakupy.pl
    Witam
    Super że u Was same dobre wieści po wizytach! Ja czekam aż wreszcie wyjde od gina i wszystko będzie dobrze. Teraz dalej odpoczywam przez to bardzo nisko ułożone łożysko. Mam nadzieję że się podniesie.

A od kilku dni czuje ruchy a dziś aż się wystraszyłam bo kilka minut bobas tak kopał że brzuch mi latał... W pierwszej ciąży takie ruchy czułam dużo później (teraz końcówka 17t)

A w jakim miejscu ruchy czujecie najczęściej? Wszędzie piszą że na dole brzucha a u mnie nad pępkiem po prawej stronie najczęściej i najmocniej.

Witam.
    Jestem już w domu, najważniejsze że z maluchem wszystko dobrze. A powiem lekarz robił mi usg i mówił że chłopiec. Mąż bardzo się ucieszył, też w piątek idę do swojego lekarza i ciekawe czy potwierdzi płeć bo będę mieć usg połówkowe (jak to zleciało) .

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ewa już polowkowe? jak to szybko leci. Gratuluję synka
    Ola w drugiej ciąży szybciej odczuwa się ruchy. Dla nas to lepiej jak czuć ze maluch kopie niż czekać na usg i głowic się czy aby wszystko w porzadku.
    Ja polowkowe dopiero w maju.
    Anla daj znać jak przezylas krzywa cukrowa. Ja tego badania najbardziej się obawiam. W pierwszej ciąży tak mi się słabo zrobiło...myślałam że zemdleje albo zwymiotuje. Oby teraz poszło lepiej.

My dzisiaj po wizycie
    Dwie dziewczynki jednak moje przeczucia od początku były dobre
    Najbardziej sie ciesze,że maluchy równo wszystkim dzielą się po pół i obydwa rozwijają tak samo dobrze różnica między nimi to nadal 2 mm tak jak było też wcześniej

Nika- zobacz, juz od małego siostrzyczki się dzielą oby tak było jak się urodzą i podrosną.
    Tak, to już usg połówkowe - sama nie wierzę jak ten czas szybko ucieka. Niedługo będziemy pisać że maluchy są między nami ...

Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    Krótko o mnie: 28 lat, pierwsze dziecko, na początku jechaliśmy na duphastonie, teraz magnez i nospa. Mieszkam w okolicy Rzeszowa. Po cichu liczyliśmy, że trafią się nam bliźniaki od razu, ale mamy jedno, więc o rodzeństwie trzeba będzie za jakiś czas pomyśleć. Mąż był pewny, że dziewczynka, a lekarz w 13 tygodniu podejrzewał chłopca, ale pewności jeszcze nie mamy, bo na ostatniej wizycie się nam dziecko nie pokazało w całej okazałości.

Krzywa cukrowa mnie troszkę przeraża, dziecko nie bardzo chyba słodycze lubi, nie to co mamusia Ale lekarz powiedział, że zmusić do jej wykonania mnie nie może, da skierowanie, a jak nie zrobię to trudno.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ania- zazdroszczę udanego wypoczynku. Ja weekend spędziłam na myciu okien oraz wedzeniu wedlinki. Pyszne wyszły.

Super że u wszystkich same dobre wieści od lekarza.

Ola, a kiedy masz wizytę? Ja ruchy najczęściej czuję tuż pod pępkiem.

Ewa- u ciebie już połówkowe, normalnie zazdroszczę. Moje będą dopiero w maju. Jeszcze trochę czekania mi zostało, ale ten czas szybciutko leci więc myślę, że zaraz i ja się dowiem kto tam u mnie mieszka. Gratuluję synka.

Początkowo nie miałam żadnych przeczucie co do płci. Ale teraz mnie naszło, że to może być tym razem dziewczynka. Ciekawe czy się sprawdzi?

Dziewczyny, czy zdarzają sie Wam omdlenia? Mroczki przed oczami, szum w uszach, zimne poty i zawroty głowy... dziś pierwszy raz się przestraszyłam i to na środku sklepu. Wg mojej lekarz mogą się takie sytaucje zdarzac ale nie wiem czy wszystkie tak mamy...?

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa mi czasami słabo się robi i kręci się w głowie, czasami mam też kołatanie serca ale to krotko i przechodzi a za parę dni znów. W pierwszej ciąży tak miałam więc i te objawy odbieram za normalne w ciazy ale ich nie lekcewaze i o wszystkim mówię gin. Może miałaś niskie ciśnienie i dlatego tak się poczulas?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów