Strona 101 z 419
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Paulina ja tez tak mam że czasami coś mnie bierze za boki i głupie mysli przychodza mi do głowy, że coś z maleństwem jest nie tak. jak się bardzo niepokoisz to idź do lekarza na USG tak jak mówi salome. Na pewno cie lekarz uspokoi. Mnie uspokaja troche fakt że od jakiegoś czasu smyranie czuję w brzuszku Zakładam że to wiadomość od mojego maleństwa - Hej nie przejmuj sie tak . U mnie wszystko jest ok bardzo mnie to uspokaja takie smyranie po brzuszku. Tym bardziej że w domu ostatnio sporo mam stresów- no po prostu nie idzie mi się dogadać z moim slubnym. No normalnie jest on nie do wytrzymania. Nie wiem. Hormony go ciążowe trzymają czy jak? Ale wtedy coś mnie tam smyrnie - i ja już spokojniejsza Jakby co - to do lekarza - jest o jednak najlepsze źródło informacji

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Hej,. ... u mnie też mega fajna pogoda ale ja za to w taki ukrop dosłownie żle się czuje. Biore od 12 tyg ciąży dopegyt na ciśnienie było ok ale zaczyna dochodzić mi do 130 górne więc lekarz dał mi 2x1. Dziś z tego ukropu było mi mega duszno i głowa mnie bolała okropnie.
    Ja już od kilku dni chyba nie wyczuwam ruchów bąbla. Mama moja mówi, że ułożyła się z pewnością wygodnie i jej dobrze a moja oponka z tłuszczyku amortyzuje wszystko.
    Zamówiłam sobie wczoraj poduszkę do spania dla ciężarnych bo normalnie już nie mogę spać z tymi moimi a mam ich 5 szt.
    Mam zatkany nos i przekrwiony ale podobno w 17 tc to normalne.
    Moja koleżanka miała termin na 20.04 a urodziła 30.03 więc różnie to może być

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Stokrotka wiem jak się czujesz bo wczoraj sama walczyłam z bólem głowy. Wzięłam pół tabletki apap i nic wieczorem drugie pół i poszłam spać.
    Pogoda super ale te wachania ciśnienia mnie dobijaja.
    Dziewczyny macie jakis dobry kosmetyk do polecenia na sucha skórę? Mam strasznie suche ręce i ramiona a smaruję dzień w dzień ale nic nie daje.

Witajcie kochane, jaka tu cisza przez weekend, chyba każda z nas korzystała z pięknej pogody. Ja tak korzystałam że w szpitalu jestem. Wzięłam się za porządki w domu, a przez weekend bolał strasznie mnie brzuch i miałam wodniste upławy. U nas w szpitalu jak cos dzieje się z ciężarna to zostawiają,miałam robione usg i z maluszkiem wszystko dobrze jest, okazało się że miałam takie bolesne skurcze a do tego infekcja grzybicza, ale teraz moge być spokojna i wiem że muszę zwolnic ... pozdrawiam serdecznie

Ewa najważniejsze ,że wszystko jest ok a lepiej jak lekarze są odrobinę nadgorliwi niż jakby mieli bagatelizować sytuację.
    Weekend rzeczywiście był super, mąż zorganizował nam wyjazd i okazało się, że w hotelu 95% gości to kobiety w ciąży lub rodziny z maluszkami... powiem, że było ciekawie

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    ewa dobrfze, że sie wsystko dobrze skończyło. Ja też zaszalałam w sobotę z racji przepieknej pogody pomyłam wszystkie okna w domu. Umordowałam się niemiłosiernie. Niby takie nic, a człowiek jakby caly dzień w polu robil oczywiście odchorowałam to wieczorem, ale na szczęście wystarczyło poleżeć i przeszło.

Kwiatkowa, ale super weekend maż ci zorganizowal Super.

Ja przy okazji pięknej weekendowej pogody, stwierdzilam, że czas najwyższy przygotowac się do zakupu jakiś krotszych gaci, ale szerszych w pasie. Jednak delikatnie mi się przytyło, albo spodenki które zakładałam sie skurczyły przez zimę Planuje zakupić jakieś getry za kolano. Przynajmniej narazie. W długie wchodze, no i w spodnie jeszcze też. A że sa materialowe to pewnie dlatego jeszcze się w nie mieszczę.

W weekend wędziliśmy mięso i cała moja rodzinka się zjechała do mnie, więc stwierdziłam , że powiem wszystkim , że jestem w ciąży. Reakcje byly różne od bardzo pozytywnych do powiedzmy lekko powściągliwych Jeszcze tylko jakoś ogarnąć rodzine męża w tym temacie......A tak mi się wyjasniać- ale jak to??? ;p NO nic trzeba po prostu to przeżyć. Miłego dnia kochane

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Ewo dobrze, że wszystko pozytywnie się skończyło Weekend naprawdę był piękny choć u mnie niedziela strasznie wietrzna i również u mnie ból głowy się pojawił.
    Ja cały weekend grzebałam w ogródku i od wczoraj wieczora wszystkie mięśnie mnie bolą chyba zastygły po zimie
    Joasia u mnie to samo rodzina męża również nie wie, że jestem w ciąży i spodziewamy się 5 dziecka, niestety teściowa zaprosiła nas na niedzielę Wielkanocną no i już nie da się ukrywać bo brzuszek mam spory, chyba, że zacznę wciskać bajki, że gazowanego się opiłam . Mój mąż nie jest skory informować swoją matkę bo biedny się nasłucha jak będą na osobności a mi to nie ma odwagi. Wie, że jestem krótka i jej gadanie szybko zgaszę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Magdalena - niezły myk z tym piciem gazowanym - hihihihi uśmiałam się
    Ja z teściową nie mam najlepszych relacji, ale to nie z nią będe miała przebój. najtrudniej jest z moim szfagrem- powiem wam dziewczyny , że pleciuga z niego gorzej baby normalnie.....A cudzym zyciem to się tak interesuje, że niejedna starsza babcia ( tzw pelargonia okienna) mogłaby sie uczyc od niego wścibskości. jak zapyta mnie czy jestem w ciąży- to mu walnę , że tylko napoju gazowanego sie opiłam i dlatego tak wygladam. Juz sobie wyobrażam jego zdumiona mine- czy to żart czy naprawdę. A jaja bedą jak naprawdę uwierzy w to co mu powiem - hihihihihihi

Humor mi sie od razu poprawił na wyobrażenie widoku jego miny

Junior Member Awatar AnetaS
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-16 zobacz kalendarz
    Witam Panie
    Jeśli nie jest za późno, to chciałabym do Was dołączyć. Jestem właśnie w 17 tygodniu.

Pozdrawiam

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj miałam wizytę u gin. Wszystko z malcem w porzadku, serduszko bije jak szalone tylko mama zamiast przybierać na wadze to jest 2 kg na minusie :/ a jem non stop chociaż mam po jedzeniu ten okropny posmak to zmuszam się. No nic muszę teraz chyba jeść za dwóch dla dwoch
    u mnie w rodzinie już wszyscy wiedzą, by się obrazili gdybym do świąt trzymała w tajemnicy chociaż miałam taki zamiar ale nie wytrzymałam.

AnetaS witaj to twoja pierwsza ciaza?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów