Strona 100 z 419
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ewa widzisz wszystko bedzie dobrze z tym twoim cukrem Ale fajny prezent dostałaś ja jeszcze cierpliwie czekam do swiąt, bo większość rodziny jeszcze nie wie że jestem teraz 2w1 Jeszcze dwa tygodnie i co poniektórzy przeżyją szok

Olaa nie przejmujemy się. Najważniejsze że nie jest na tyle źle żeby nie dalo sie z tym cokolwiek zrobić. Dopóki są metody leczenia/zapobiegania negatywnym skutkom- to sie nie stresujemy. Zobaczysz, wszystko będzie docelowo dobrze i urodzisz śliczne i zdrowe maleństwo

Powiem wam ,że mo slubny to ma ze mna ciężko......Wczoraj znowu na niego naskoczyłam......Z jednej strony słusznie, bo mu się należało, ale z drugiej....ostatnio co chwila za cos go tam obstawiam. czasem pomimo że wiem że mu się należy to szkoda mi sie go robi. No ale z drugiej strony co ja poradzę na te swoje emocje.....????TAki urok ciąży. chcial- to ma

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Hej Ja jestem ważona co miesiąc, na każdej wizycie. Jestem z natury bardzo szczupła i dosyć wysoka, więc od lat mam niedowagę (wg BMI), a jeszcze przez pierwszy trymestr przez wymioty schudłam 1,5kg. Na szczęście wyrównałam do wagi wyjściowej, a teraz nawet mam 1,5 kg na plusie - jestem w 17 tygodniu. Przytyłam tylko w brzuchu i w biuście więc nieźle to wygląda
    Co do chodzenia z brzuchem w lato - to myślę, że lepiej chodzić z dużym brzuchem latem, w luźnych sukienkach i sandałkach czy klapkach, niż zimą, kiedy jest ślisko i trzeba zakładać na siebie grubą kurtkę i zapinać kozaki na nogach Zresztą już od kilku lat lata w PL raczej nie są jakoś bardzo upalne, więc myślę, że damy radę

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    No dziewczyny.... a niech to gęś......Dopadla mnie dzisiaj moja stala dolegliwość z pierwszej ciąży...wstrętna paskudna okropna paskuda- rwa kulszowa....... W pierwszej ciąży to był stały element od 4 do 9 miesiąca......W drugiej udało mi się w miarę uniknac paskudztwa, chwilowo pojawiło się w 4 miesiacu i cisza do końca - na szczęście....

dzisiaj paskuda mnie dopadła. Ciekawe na jak długo sie u mnie zadomowi paskuda jedna......

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Joasia wspolczuje wiem co czujesz. W pierwszej ciąży dokładnie na tym etapie ciąży tez mi się przyplatala. Tego bólu nie życzę nikomu. Oby szybko Ci przeszło. ...

Joasia123 współczuje! Ja mam przepukline w odcinku lędźwiowym i jutro ide do ogólnego po skierowanie do neurologa i poradni rehabilitacyjnej żeby zacząć załatwiać cesarke. Nie wyobrażam sobie porodu siłami natury jak są dni że boli okropnie jak wstaje...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    moje małe uparte chyba po mnie, bo pokazało nam dzisiaj tylko plecy ale wszystko jest w porządku, kolejna próba podejrzenia 19 kwietnia

Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Cześć
    Jestem właśnie po zakupach w HappyMum - polecam, fajne jakościowo i bardzo ładne wzory, myślę że każda znajdzie coś dla siebie. Tylko sukienki jakoś mi nie leżały - ale to chyba przez to że brzuszek jeszcze mały, więc wyglądałam w nich nie na ciężarną tylko na przejedzoną
    Widziałam też na zalando fajne ciuszki - znajoma, która kiedyś pracowała w sklepie w ubraniami ciążowymi polecała markę Mamalicious. I faktycznie ładne rzeczy, więc podpowiadam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    OOO patryszka normalnie myslami cię ściągnęłam Super że wszystko u was w jak najlepszym porządeczku

Junior Member
    Paulina1991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Witam. Jestem w 15 tyg. Od paru dni biore dopegyt na ciśnienie. Miałam różne i bolała mnie wtedy głowa. Cały czas mam wrażeni, że z dzidizą jest coś nie tak. Cały czas się zadreczam. CO ja mam robić? :-(

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny w takie dni jak dziś aż chce się żyć u nas z 20 stopni i cały dzień można siedzieć na słoneczku
    Ustczanka dzięki za info odnośnie happymum, teraz jak będę miała jakąś większą imprezę to wiem gdzie kupić rzeczywiście sukienki są bardziej dla mam z większym brzuszkiem.
    Paulina jeżeli czujesz że coś jest nie tak to udaj się do lekarza żeby zrobił Ci usg, wówczas rozwieje ci wątpliwości i nie będziesz się martwić. Jeszcze trochę dzidzia sama będzie dawać znać ze u niej wszystko ok kopniakami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów