Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wrześniowe mamy 2017

Kingo i bardzo dobrze że zmienilas lekarza. Taki pseudo lekarz powinien mieć odebrane prawa do pracy w swoim zawodzie. To do nich chodzimy i im mamy zaufać ze z naszymi maluchami będzie wszystko dobrze... a od czego było to zatrucie?
    Sarenko ja też biorę kwas foliowy już baardzo długo i teraz mój ginekolog zmienił mi na większą dawkę. Powiedział że teraz dzidzius potrzebuje jeszcze więcej jak będziesz po wizycie koniecznie daj znać ja też napiszę co i jak... tak się boję bo to już w środę...

2. dzieckozakupy.pl
    Wiecie co jest dziwne że naprawdę dobrze się czuję nie wymiotuje, w południe jedynie jestem śpiąca i trochę inaczej się czuję a tak jest super wiem ze każdy inaczej znosi ale dla mnie to się wydaje trochę nie normalne bo na forum się naczytalam co dziewczyny przechodzą i dziwię się ze mi nic nie jest

Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-08 zobacz kalendarz
    Mi też jest dziwnie z tym dobrym samopoczuciem. Siostra mnie "pocieszyła" że ona tak miała do 9 tygodnia, a potem złe samopoczucie, wymioty, ogólne osłabienie. Ciekawa jestem jak to będzie u mnie. Trzeba się cieszyć spokojną ciążą póki się da ☺

Sarenko będziemy rodzić w podobnym terminie więc będziemy sobie zdawać relację z tygodnia na tydzień jak się czujemy))

Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Paulina no pewnie że tak ☺ a mi dzisiaj znowu wróciło zamartwienie się. Ciągle się zastanawiam czy jest serduszko czy go nie ma. Zwariuje do tego usg normalnie. Aż mnie kusi żeby iść prywatnie zrobić.
    Ostatnio edytowane przez sarenka86 ; 22-01-17 o 17:47

Sarenko a ty słyszałaś serduszko czy jeszcze nie? Ja chodzę tylko prywatnie bo na kasę chorych już u nie jednego ginekologa się przerazilam to co usłyszałam np. Stwierdzenia że nie mam jednego jajnika bądź inny mi powiedział że mam małą torbiel i ze ona się wchłonie... tak się wchłonie ze przy operacji miała wielkość 7,2cm... mam naprawdę dobrego prywatnego lekarza i u niego do 12tyg. Mam chodzić co 2tyg bo to jest najważniejszy czas Kiedy naprawdę trzeba uważać na siebie i malucha. Sarenko ja się zdziwiłam jak napisałaś że połowa lutego przecież to jest ponad miesiąc...

Długo się staraliscie o maleństwo?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Nie słyszałam serduszka bo to za wczesnie jeszcze było na to. Dlatego tak długo, że on ma urlop akurat 2 tygodnie i jakiś wyjazd. A do innego nie chce iść w międzyczasie. Wizyte mam 8 lutego bo do niego dzwoniłam i marudzilam i zgodził się tydzień wczesniej mnie przyjąć ,ale usg będę mogła zrobić 10 dopiero jak mi skierowanie da. Zła jestem że mi nie dał skierowania na usg od razu na ostatniej wizycie ale on że nie bo to za szybko bo dopiero co miałam robione. Cho**rny nfz. Ten lekarz ma dobrą opinię ogólnie i się a nim nie zawiodlam jeszcze. Prowadził też 2 ciąże mojej siostry i 2 szwagierki i obie zadowolone były. Lepszego na moim terenie nie znajdę nawet prywatnie. A dalej jeździć nie mogę bo nie mam prawka a mąż za granicą pracuje. Dlatego kusi mnie iść prywatnie na usg dla własnego spokoju. Jak coś się stanie to się stanie i nic nie zrobię, ale będę już coś wiedziała. Dwa lata się staraliśmy ale to tak na luzie bez liczenia dni płodnych itp. Zresztą jak tu się starać regularnie jak ja tu a mąż tam przez dużą część roku. Mnie ginekolog ogólnie uspokajał że jak nie plamię itp.to trzeba założyć że jest dobrze i się nie martwić.
    Ostatnio edytowane przez sarenka86 ; 22-01-17 o 19:11

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ten wątek został przeniesiony do sub-forów -> mamy 2017 -> wrześniowe mamy 2017 jest tam nas więcej. zapraszamy

No to jestem po wizycie u gin. I co mam powiedzieć Jest suuuuuper usłyszałam serduszko maluszka. Bardzo dobrze się rozwija i wszystko jest ok)))))) teraz muszę jak to w pierwszym trymestrze zrobić trochę badań. Sarenko trzymam za Ciebie kciuki i ty wiesz O tym będzie dobrze!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów