Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wrześniowe mamy 2017

To przenosiny

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-08 zobacz kalendarz
    To i ja się dołączę. Termin 8.09.2017 ☺ i oczywiście już się martwię żeby serduszko się rozwinęło. Staram się być dobrej myśli ☺

Cześć dziewczyny ja również dołączę do was dwa dni temu zrobiłam test i po prostu nie wierzyłam z mężem to co zobaczyliśmy 2 kreski! Staramy się o maleństwo ponad 2lata...Byłam u lekarza i widać naszą małą kropeczkę. Jestem w 4tygodniu i niestety ale są już objawy koszmarna senność, uczucie pustki na żołądku, częsta wizyta siusiu Jestem i zostanę tu z wami do końca:*

Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Paulina witaj ☺ ja miałam lekkie objawy 2 tyg. A teraz jakoś ucichło. Tylko siku częściej niż normalnie i piersi obrzmiałe. Aż mi dziwnie teraz. Może Tobie też niedługo się polepszy ☺

Hej Sarenko No i mnie w tym tygodniu też się uspokoilo i tylko siusiam dużo ) 25. 01 mam wizytę i już usłyszę serduszko. Dzisiaj zaczął mi się 6 tydzień a ty w którym jesteś? Bierzesz luteine i duphaston? Buziaki

Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Paulina, ja jestem w 7 tygodniu ale kolejne usg będę miała dopiero w połowie lutego jakoś. Tak lekarz zadecydował. Troszkę ci zazdroszczę, że szybciej zobaczysz swoje maleństwo. Ja mam brać tylko kwas foliowy. Może twój lekarz profilaktycznie ci zapisał leki. A to twoja pierwsza ciąża?
    Ostatnio edytowane przez sarenka86 ; 19-01-17 o 12:38 Powód: ucieło wiadomość

Tak to jest moja pierwsza ciąża. Nie wiem czy to normalne ale więcej czasu myślę nad tym czy maleństwo dobrze się rozwija itd? Ale chyba takie jak moje przemyślenia ma więcej mam a ty juz masz dzieci tak? Kwas foliowy masz swoj brać czy masz przepisany przez lekarza?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kinga90
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-07-21 zobacz kalendarz
    Witam. Ja postanowiłam też do Was dołączyć. Również spodziewam się dzidziusia. To będzie moje drugie maleństwo. Mam już synka który ma 2,7 roczku :-) 15 stycznia powinnam dostać okres ale się nie pojawił więc zrobiłam test (nawet trzy) no i dwie piękne kreski:-) dziś byłam u lekarza i się potwierdziło. Widziałam ta maleńką kropeczke :-) cieszę się bardzo że nam się udało (staraliśmy się jakieś pół roku)

Junior Member
    sarenka86

O mnie
    Kinga gratuluję☺ i witam serdecznie. Paulina, to też moja pierwsza ciąża. Też się martwię. Myślę, że to normalne. Staram się za dużo nie myśleć o tym. Ja biorę już parę miesięcy kwas foliowy i mam brać ten sam. Mój ginekolog uważa, że na razie to wystarczy, a po badaniach się zobaczy.

Senior Member Awatar kinga90
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-07-21 zobacz kalendarz
    Hej. Ja uważam że nie ma znaczenia która ciąża. Pierwsza, druga czy nawet 5 to za każdym razem się martwimy czy wszystko będzie ok. Ja też się martwię tym bardziej że z pierwszą miałam problem. Urodziłam przez cc wczesniska który miał tylko 1800 g i 46 cm. Miałam zatrucie ciążowe i trzeba było szybko działać. Co ja się wtedy strachu najadlam to aż nie chce mi się o tym myśleć... Mam nadzieję że tym razem będzie wszystko ok. Zmieniłam lekarza bo tamten już nie ufam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów