Strona 9 z 80
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka, słyszałam kiedyś o tej biegunowosci... może coś w tym jest, w koncu skoro psychika potrafi zablokowac możliwość zajścia w ciaze... wiele się słyszy, że pary nie mogly poczac dziecka a wystarczyło odpuścić i poszło. Ja uważam że wcale to nie są bzdury :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Blanka <3 kochana jestes , oczywiscie ja sie nigdzie nie wybieram , kreska jest na prawde ledwo widoczna , wiec jeszcze nic nie wiadomo , poczekam az sie przyciemni na bete pojde jak mi sie okres zacznie spozniac , bo obok mnie jest przychodnia w ktorej moje szefostwo ma samych znajomych ... a wiem ze gdyby dowiedzieli sie o ciazy to by mnie zwolnili ... dlatego nie moge ryzykowac poki nie bede w 100%pewna ze sie udalo tzn jak zobacze dwie tlustee krechy na tescie dzisiaj mnie brzuch boli mocno , do tego stopnia ze musialam wziac nospe , i tak leze jak na szpilkach ,ale wiem ze co ma byc to bedzie a bedzie dobrze ! Musi ! Co do niekonwencjonalnych metod leczenia niepłodności to jestem do tego sceptycznir nastawiona , szczerze mowiac nigdy nie zaglebiaLAm sie w ten temat dlatego nie chce za bardzo wypowiadac sie o czyms o czym nie mam zielonego pojecia wiem jednak ze na tym swiecie istnieja rzeczy ktore sie nawet fizjologom nie snily Blanka , a jutro zrobisz w koncu ten test ? Zlituj sie kobieto !
    Dziewczyny a jak u Was ? Tylko ja jestem taka niecierpliwa ? ;p

Heh powiedziałam mojemu a ten ... hah szkoda ze jego reakcji nie jestem Wam w stanie przekazać... stwierdził ze jeszcze niw jest na tyle Zdesperowany zeby iść do wróżki ciekawe cZy cos sa jak pójdę sama

Daj spokój mnie aż skręca tylko Ze mnie sie cos zdaje ze naprawdę mi sie Owu przesunęła.... bo tera cisza jajniki nie bolą i dlatego sie jeszcze wstrzymuje co Ty bedzie dobrze ja to wiem mam przeczucie chyba sobie postawie sól przed snem albo będę na okrągło przesyłać to może mi tez sie przyśni

Jej ale pisze jak analfabeta przepraszam hihi

Cześć dziewczyny, a nie odzywałam się bo praca i obowiązki... A nawet nie miałam ochoty jakoś poczułam się dziś zrezygnowana i tak mi zostało.. Ale wróciłam do domu i poszłam się wykąpać. Zdjęłam stanik i mam takie grube żyły na piersiach... A jak mocniej dotknę to czuje jakieś takie zgrubienia jakby ciężko mi to opisać. Pojawiło się dziś też u mnie dużo śluzu białego.. Nie wiem już co myśleć... Zwariuje.

Super, cieszę się razem z Tobą :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tylko ten ból piersi u mnie to jest tylko jak dotykam, głownie sutki, staram się sobie nie wkręcać niczego,bo nawet na to nie mam siły

Sama mama to jest szansa zrób test jak bedzie miała @ przyjść. Jest ktoś tu z Was kto podejrzewa u siebie PCO ?

No blanka będę musiała, bo idę akurat w dniu spodziewanej miesiączki na wesele kuzynki i wiadomo chcę wiedzieć. Ale te testy dla mnie to koszmar zawsze.... to rozcarowanie, wiecie ja nawet sobie nie potrafię wyobrazić jakie by było moje szczęście gdybym zobaczyła 2 kreseczki, chyba bym płakała cały dzień ze szczęścia oczywiście. Ja mam dziś dziewczyny dzień wolny, czekam na przelew i planuję zakupy.. mam nadzieje ze się doczekam bo to mój jedyny dzień wolny a w domu pustki, kończy się wszystko A teraz jem śniadanko pomarańcze, witaminki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów