Strona 82 z 83
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 827

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Tasiek, na pewno wszystko się w końcu unormuje ja wprawdzie nic nie jestem w stanie doradzić bo nie znam się na tego typu dolegliwosciach, związanych z tarczyca ale 3mam mocno kciuki
    Ja miałam wczoraj wizytę u gina - zbadal mnie i stwierdził że wszystko dobrze, poki co jest ułożenie posladkowe ale wiadomo, jeszcze wszystko może się zmienić. Miałam też badanie na oznaczenie poziomu glukozy - na szczęście nie stwierdzono u mnie cukrzycy ciążowej ale ze względu na kolejna opryszczke która mi wyskoczyla na ustach mam zrobić sobie detoks na słodycze na miesiąc a potem ewentualnie jesc raz w tygodniu. No i w ciągu ostatnich 3 tygodni waga podskoczyla mi o prawie 3 kg wiec bardziej musze uwazac na to co jem.
    A co u reszty dziewczyn? Co u Was słychać?

2. dzieckozakupy.pl
    Blanka to super że wszystko ok. A który to już tydzień? Jak Twoje samopoczucie?
    Już się nie mogę doczekać aż znowu poczuje jak to być w ciąży mmm to był cudowny stan

Hej dziewczyny fajnie ze sie odezwalyscie! Tasiek pewnie ze trzeba sie cieszyć bo juz masz pojęcie o co chodzi. Powiedz mi a ten bromergon to w jakiej dawcę ja miałam najpierw 0,5 tab na noc a po 2 tygodniach 1. Przez pierwszy okres jakoś tydzień -dwa noe czułam żadnych skutków ubocznych tego leku a potem zrobiłam sie strasznie senna, bolała mnie głowa i miałam straszne samopoczucie na dłuższa metę nie dałam rady i lekarz zmienił mi inny lek z tej samej grupy trochę droższy nonprolac ale tez bez rewelacji. Szwagierka pracująca w aptece poleciła mi niepokalana w formie castangusa ziołowy preparat ale przez te zioła nie zdarzylam spróbować. Mam nadzieje ze ty sie będziesz lepiej czuc. Wszystko sie unormuje zobaczysz daj sobie czas i do dzieła. Cos czuje ze za niedługo będziesz mama. Ja czuje sie wyśmienicie fizycznie i psychiczne nie dolega mi nic. Kończy sie 1 trymest zaczynam za tydzień 2. Narazie jestem 1,5 kg na plusie ale widzę ze wszystko mi idzie w biust. Brzuszka nie widać może trochę minimalnie wieczorem jak sie wykąpie i położę i niestety Skiperowa dopadl mnie trądzik chyba. Ja wogole od początku ciąży zjadłam tylko raz rogalika z czekolada i nie jem bo nie mam ochoty i powinny Tymbardziej nie wyskakiwać ale sa. Zieje zaraza a mówią ze kobieta w ciąży ładniej hehe toz to chyba córka bedzie wiem wiem to nie reguła. Moja siostra na opryszczkę stosowała maść jakaś robiona w aptece zapytam co to było. Macie jakies sprawdzone metody na pryszcze w ciąży ? Pomożecie ?

Cześć dziewczyny! Fajnie, że u Was wszystko w porządku. Tasiek hormony na pewno szybko się wyregulują, ja również miałam za wysokie tsh, ok 3,8 o ile dobrze pamiętam, w ciągu miesiąca spadło do <1 (brałam tabletki z dawką 50, no i nadal biorę, bo jak obniżyłam do 25 to i ths znowu wzrosło). A u mnie no cóż, nie wiem kiedy w końcu będzie dobrze z tym moim cyklem. Skończyłam 5 dni temu brać dupka, i co dziwne przez cały okres jego brania miałam delikatne beżowe plamienia, no ale dobra, czytałam, że może być taki efekt uboczny. Dzień po tym jak skończyłam brać, dostałam jednorazowego krwawienia, myślałam że to okres, no ale nie, teraz cały czas mam plamienia, a okresu nie widać.. Więc myślę sobie teraz, że te moje plamienia w takim razie nie są spowodowane niedoborem progesteronu, może organizm reaguje tak za zmiany poziomu hormonów, sama już nie wiem i myślę, że lekarze też nie, tym bardziej że badania hormonów za każdym razem wychodzą dobrze. Blanka robiłam też badania na bakterie, o których kiedyś pisałaś, i również nic nie wykazały. No ale nie będę już Was zanudzać moimi problemami, od nowego cyklu zaczynam pić ziółka i co będzie to będzie, stwierdziłam, że trzeba w końcu wrzucić na luz i przestać się przejmować wyszukiwać coraz to nowe choroby Trzymajcie się cieplutko

Augustynka a torbiel ? Ona może dawać takie objawy moja dawała. Miałam plamienia przez 2 tygodnie potem krwawienie przez 2 dni myslalam ze to początek okresu ale nagle sie zatrzymał za kilka dni znowu i jak mnie zaczął pstro bolec brzuch to sie przeraziłam i wtedy pękła ta torbiel. A cytologia tez dobrze Ci wyszła ? Bez stanu zapalnego ? Rak tomwaznr zeby na luz wrzucić myśle za najważniejsze...

Może być, że torbiel daje takie objawy, chociaż "teoretycznie" powinna już zanikać. Miałam mieć kontrolę 13, ale że nie dostałam jeszcze okresu to przełożyłam ją na 20. Co do cytologii to zawsze wychodziła w porządku, chociaż ostatnio jej nie robiłam, będę musiała o tym zagadać na kontroli. A stan zapalny szyjki mac. też może dawać takie objawy? Zawsze myślałam, że jest raczej bezobjawowy..

Nie ale czasem w cytologii wychodzi stan zapalny i jest prawodppdobiensto ze toczy sie on wyżej. Ja byłam badana nie tylko na te ureoplasmy chlamydie mycoplasmy ale i rownież na te gronkowce zakichane i bakterie tlenowe i beztlenowe. Czasem tez sa nadżerki i tez to wyjdzie w cytologii a one juz mogą dać takie objawy chociaż ja myśle ze to naprawdę może byc od torbieli. Ona zanika najczęściej podczas miesiączki tak mówił mi doktor i do momentu jej wystąpienia jest możliwość ze jest. Dobrze ze zauważyłaś ja wcześniej wiesz ile
    Cie stresu ominęło ? Mnie leczyli cipronexem przez 2 tygodnie bo myśleli ze to klebuszkowe zapalenie nerek... aż komuś wpadło do głowy ze trzeba konsultacje ginekologiczna ale było juz za późno bo pękła ale sie nacierpiałam wtedy masakra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej u mnie zaczyna się 22 tydzień i od kilku dni codziennie juz czuje ruchy, oczywiście o różnym natężeniu i porach ale cieszę się bo trochę się martwilam ze jeszcze nic nie czułam. Ogolnie moje samopoczucie jest dobre, tylko czasem mam tak że coś zjem i zrobi mi się przez chwilę niedobrze ale szybko to mija - co ciekawe nie mam tego uczucia po żadnych owocach a jem ich dużo zapisalam się do szkoły rodzenia, ostanio było spotkanie organizacyjne, dziś kolejne zajęcia. A w piątek jadę do ginekologa na dokładne badania polowkowe - byłam u niego w 12tygodniu na prenatalnym wiec teraz się też przyjadę bo lekarz jest do rzeczy.
    Blanka niestety co do trądziku w ciąży to nie wiele mogę Ci pomoc - u mnie z kolei na odwrót, przed ciążą borykalam się z różnymi krostkami - w ciaży jak ręką odjął, prawie zero pryszczy i włosy tez się rzadziej przetluszczaja. Przed ciążą na noc krostki smarowalam sudocremem - trochę on zmniejszal pryszcze.

Blanka słyszałam, że srebro koloidalne super działa na pryszcze, stosuje się 2x dziennie jak tonik, ewentualnie preparaty z nim. Nie wiem z własnego doświadczenia, ale szwagierka mi polecała, używała jak była w ciąży. Ja właśnie czekam na koniec okresu,bo jednak w końcu przyszedł, chociaż słaby jak zwykle, tu nawet dupek nie bardzo pomógł, no i piję już ziółka przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona ich smakiem ogólnie sporo piję różnych ziół, ale myślałam, że taka mieszanka będzie gorzej smakować. Dziewczyny piłyście płaską łyżeczkę, czy może trochę więcej?

Hej dziewczyny chyba ten trądzik to był chwilowy bo umówiłam sie na wizytę do dermatologa ale poschodzilo juz wszystko. Zastosowałam swój trik z przed wielu lat olejek z drzewka herbacianego Zostały gdzie niegdzie blizny spytam najwyżej co z nimi zrobić albo same zagina bo aż tak dużo ich nie ma. Myśle ze to cos hormonalnie. I jak juz zacznie sie za niedługo 2 trymestr to zanikają. Skiperowa robiłaś ten test pappa wkoncu ? Augustynka one sa dla mnie pyszne szczerze mówiąc ja piłam co 2 dzien kopiata łyżeczkę bo sie tak czułam lepiej po nich. Płaska nic nie dawAla. Nie widziałam różnicy. Ale to ja wiem ze nie powinno sie ale mi nic nie było. Dobrze je wypić przed samym snem żebyś juz nie wstawała z łóżka bo wtedy działa inaczej metabolizm 3 mam kciuki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów