Strona 80 z 84
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale odczuwam straszny niepokój jakiś mam
    Wrażenie ze cos jest nie tak... czuje sie dziwnie
    Co to znaczy dziwnie? Fizycznie czy bardziej psychicznie?

Nie robiłam powtórki bety. Nie wiem kiedy to zrobić. Może w środę żeby było co tydzień i potem znów we wtorek 20.07. przed samą wizytą....

Senność to moje drugie imię. Plamiłam ale już jest ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć dziewczyny. Wczoraj poczułam Straszny niepokój cała chodziłam serce mi zacZelo przyspieszać na całego. Duszność . A dziś mi doktor mówił Ze to objaw jak najbardziej ciążowy. Żadnych innych dolegliwości nie jestem senna nie jest mi niedobrze poza tym jedynym razem w piwnicy wszystko minęło. Dziś wystraszeni poszłam na wizytę. Na usg widziałam swoją dzidzie.serduszko biło szybciutko co za uczucie nie mogłam w to uwierzyć ze to jest we mnie chciałabym zeby to uczucie zapamiętać do końca życia.

Tasiek, zioła mają to do tego, że na każdą z nas mogą działać inaczej. A poprzednio jak je pilas? Do owulacji czy przez cały cykl?
    Blanka, podpinam się pod pytanie mamy m, to źle samopoczucie spowodowane psychika czy dolegliwosciami fizycznymi? Wiesz, ja myślę że to Twoja podswiadomosc, może płatać Ci figle. Zapewne denerwujesz się ciąża. To zrozumiale bo to co ja przechodzilam na początku to tylko ja wiem. Codzien dotykalam piersi i sprawdzałam czy cały czas tak samo mocno bola, gdy przestawaly to wpadalam w panike. To samo przy mierzeniu temperatury - każdy nieznaczny spadek uznawalam jako zły znak, nie mówiąc już o stresie podczas każdej wizycie w toalecie - czy będzie plamienie czy nie. Oszalec można bylo. Oczekiwanie na kolejna wizyte u gina dłużyło się w nieskonczonosc - byle tylko potwierdzil ze jest wszystko dobrze. Najgorsze było pierwsze 12 tygodni, teraz już jest lepiej mimo że jakiś strach pozostanie chyba już do końca. Myślę że musisz po prostu przez to przejsc. I czekac. Ja nawet miałam do siebie pretensje bo przecież ta ciaza była taka wyczekana a ja zamiast się cieszyc to widziałam wszystko w czarnych barwach. To było straszne.
    Mama m, bete najlepiej robić w regularnych odstępach czasowych czyli co 24, 48 lub 72h żeby sprawdzić czy jest prawidlowy przyrost. Chociaż w moim otoczeniu nie każda mama robiła betę a było wszystko dobrze. Mocno plamilas? Ja pamiętam na początku byłam strasznie senna, po południu byłam nie do zycia.
    Byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie u gina w związku z tym wypadkiem. Zbadał mnie i potwierdził ze wszystko jest dobrze, dziecko dobrze się rozwija no i pytałam się czy widać płeć to mówił ze prawdopodobnie dziewczynka ale na następnej wizycie potwierdzi

Blanka, nie widziałam Twojej ostatniej wypowiedzi. To super ze wszystko jest dobrze no właśnie i ten najważniejszy moment żeby zobaczyć bijące serduszko to kartę ciazy juz masz założona?

Tak założona juz i jeszcze najgorsze te 2-3 tygodnie doktor ppwoedzial a pózniej jeśli wszystko bedzie ok zezwolił wyjechać na wakacje kontrola dopiero po 15 lipiec

Hej dziewczyny co
    U Was ?

Wohoo ! Bianka ! Jeszcze raz gratulacje !
    Ja niestety taki niepokój czułam całą ciążę , straszne uczucie na dłuższą metę , myślałam że się wykoncze psychicznie , najbardziej boję się ze to się powtórzy , nie porodu , nie mdłości , nie skurczy się boję , a tego wstretnego uczucia ...
    Był okres ze już po nocach nie spałam , przez to ... Ja właśnie szykuje się do pracy , zaczęły się dni płodne więc działamy , a Wy przyślijcie Nam te kochane ciążowe fluidy !
    Jak się czujecie ?
    Co u reszty ???
    Odzywajcie się !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć Dziewczyny u mnie wszystko dobrze, poza paskudnym przeziębieniem które mnie dopadło. Póki co próbuje się leczyć domowymi metodami, jeśli nie pomogą wtedy pojdę do lekarza. U mnie po niedzieli juz zacznie się powoli 5 miesiąc, czas leci, z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy dziecka, ponoć przy pierwszym pojawiają się one kolo 20 tygodnia wiec tuż tuż
    C@rolin@ przesyłam Ci ciążowe fluidy i oczywiście 3mam mocno kciuki za owocne staranka
    A co u Was, jak samopoczucie w ten deszczowy dzień?

Halo Dziewczyny jak tam żyjecie? cisza tu jak makiem zasial

Cześć Dziewczyny! Co u Was słychać? Bo rzeczywiście cisza tu ostatnio.. Mało nas już zostało starających się, no ale to fajnie oczywiście! ja byłam w tym tygodniu na kontroli torbieli u mojej gin. Na szczęście powiedziała, że na jej oko nie jest to torbiel endometrialna, tylko taka "zwykła". I stwierdziła, żeby odczekać miesiąc-dwa, bo powinna się wchłonąć, albo jak jestem niecierpliwa to brać progesteron do końca cyklu. A że występują u mnie plamenia przed okresem, to stwierdziłyśmy że druga opcja będzie lepsza, bo te plamienia to raczej z powodów hormonalnych i może progesteron je zniweluje. A za 3 tyg idę do kontroli. Żałuję, że zdecydowałam się na clo, a nie na ziółka, bo po clo na 100% ta torbiel, a ziółka znowu muszą poczekać, tym razem do sierpnia, o ile torbiel się wchłonie. Oj, cały czas pod górkę, ale obiecałam sobie, że będę myśleć pozytywnie, a i zaczęłam ćwiczyć jogę, żeby się odstresować i wyciszyć Dziewczyny miałyście już jakieś doświadczenia z przyjmowaniem progesteronu w tabl? Czy są jakieś nietypowe objawy w trakcie? Jaka pogoda u Was? Bo u mnie już ponad tydzień takie upały, że już nie idzie dalej wytrzymać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów