Strona 79 z 83
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 827

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Wiesz co dzwoni sie i umawia do jego żony. Czasem miesiąc czasem 2 tygodnie różnie. Najlepiej sie umówić po porze obiadowej bo kiedyś czekałam5h !! Nie chce przyjmować za bardzo nowych ludzi bo ma stałych pacjentów juz co ciagle wracają ale jak będziesz dzwonić to powoedz tej kobiecie ze lekarze chcą Ci robic operacje zeby sprawdzić co i jak i ze sa ostatnia szansa i ze staracie sie juz długo i ze masz numer z polecenia innej stateczki. Trochę pobudzi ze nie ma miejsca ale znajdzie wkoncu pozatym musisz pamiętać ze nie możesz mięs okresu wtedy. Moja kuzynka pojechała tak pierwszy raz i dzwoniła do niego co ma robic bo ona w samym środku miesiączki a ta po 2 dniach ustala.

2. dzieckozakupy.pl
    Mama M, to myślę że pomalu możemy Ci gratulowac jeśli masz możliwość to najlepiej powtórz sobie jeszcze 2 razy bete co 2 dzień żeby mieć te 3 wyniki i sprawdzić jak przyrasta
    Blanka, u mnie 17 tydzien, nawet ten czas leci. Brzuch tak bardzo powoli zaczyna się uwypuklac - myślałam że szybciej będzie coś widac, wcześniej wyglądał jak po dobrym obzarstwie, teraz zaczyna coś się zmieniać Ruchów póki co nie czuje, czasami coś zabulgocze czyli dobry objaw. A tak z objawów to nie mam jakis bardzo odczuwalnych, jedynie to czasami w nocy jak wstaje do WC albo rano to straszny ból piersi, ale to nie codzien no i widzę że sutki zrobiły się na pewno większe i takie ciemniejsze. No i rano jak wstaje to czasem musze tak powoli się podnosic bo zdarza się że zakreci mi się w glowie i trochę zemdli- ponoć w 2 trymestrze to się zdarza. I czasem pobolewanie brzucha, ale nie jakoś mocno. A tak to czuję się dobrze, w dzien juz praktycznie nie śpię, w 1 trymestrze codzień ucinalam drzemkę

Blanka, Śmieszna historia z ta piwnica hehe młody może miał nadzieje a tu klops :-P kurcze jak to jest ze niektorzy ludzie jak np Twoja babcia czy mama mamy m widzą po swoich bliskich ciaze mimo że oficjalnie jeszcze nic nie wiedzą ja byłam dziś u sąsiadki i spojrzała na mnie i stwierdziła że będzie dziewczynka bo wyglądam gorzej niż zazwyczaj heh a jeszcze przed wyjściem spojrzałam w lustro żeby się trochę ogarnac i stwierdziłam ze wyglądam ok, bo ogolnie mimo że już nie pracuje i mniej bywam wśród ludzi to dla własnego samopoczucia nie siedzę z tłustymi wlosami czy bez choćby delikatnego makijażu, a tu taki tekst od sasiadki heh, no juz niedługo się przekonamy czy miała rację
    Ja ogólnie planowalam jechać jeszcze podczas ciąży do Częstochowy pomodlić się o powodzenie na te kolejne miesiące ciąży oraz o szczęśliwego rozwiązanie, ale narazie przez ta nieszczesna stłuczke musimy wyjazd przełożyć bo trochę mam uraz jechać gdzieś dalej. Kurcze zostały mi chyba ze 2 litrowe słoiki szczęśliwych ziolek a szkoda mi to wyrzucić, może będzie gdzieś osoba w moim otoczeniu której mogłabym je dać żeby się nie zmarnowalo :-)

Dziewczyny pomocy doradźcie mi... No morduje mnie ten kaszel ból gardła chociaż noe gorączkuje crp tez prawidłowe ale wsiadłam w auto i pojechałam na całodobowke lekarz mnie trochę uspokoił powoedzial Ze przeziębienie jest groźnie jak sie z nim noc nie robi i doprowadzi do grypy. Przepisał mi prenalen gardło lub tantum verde, stodal syrop 3xdziennie i atussan ? Bezpiecznie ? Co myślicie ? O ile stodal to homeopat tantum verde a zwłaszcza prenalen dedykowany dla kobiet w ciąży o tyle ten atussan mi sie nie podoba pamietam ze dziecka od 3 roku życia wolno spożywać patrzę na internecie ze u kobiet w ciąży tez p/ wskazany zwłaszcza w 1 trymestrze a zapewniał Ze bezpieczny ? Nie wiem chyba nie kupie ?

Blanka ja bym chyba nie kupiła. Jak na ulotce jest ze p/wskazany to ja bym nie ryzykowala. Spróbuj zrobić sobie może syrop z cebuli. Ja w pierwszej ciąży się liczyłam i naprawdę był skuteczny.

Blanka, ja w ciaży nie biore żadnych lekow czy to na bol glowy czy jakieś inne dolegliwości. Jeśli chodzi o ból gardła to sprubuj płakać gardło woda z solą, i ogolnie to ja jestem za tymi naturalnymi metodami czyli miód, cytryna, ciepłe mleko. Jeśli maszukasz jakiekolwiek wątpliwości co do leków to nie bierz ich, jak będziesz wypoczywać to w końcu dojdziesz do zdrowia a nie wiadomo czy te leki nie zaszkodzą dziecku

Dziewczyny biore stodal i prenalen bo sa ziołowe i homeopaty bez recepty. Skiperowa ja leczę sie od poniedziałku naturalnymi sposobami i nic noe daje a ginekolog mi ppwoedzial ze infekcje które sie przedłużają w ciąży sa niebezpieczne i lepiej gdy nie ma poprawy po 2-3 dnia zadziałać bo można sie anginy dorobić i antybiotyków. A infekcja taka przechodzi do krwiobiegu bardzo szybko. Wczoraj wzięłam 2 te tabletki ziołowe i stropek i objawy zniknęły. Robiłam tez crp. Krwi zeby sprawdzić czy to nie bakteria bo trzeba było by sie martwić wtedy bardziej ale ok crp lekko podniesione ale to w ciąży normalne. Myśle ze jeszcze dziś będę brać może jutro tez i będę odstawiać. Na lekach pisze ze bezpieczne w każdym trymestrze oprocz tego atussanu jego nie biore...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co tam u Was pozatym ? Mama m jak powtórka bety? Jak samopoczucie ? Skiperowa jak sie czujecie w domu? Tasiek a Ty jak tam dostałaś ten okres ?

Taaak ja dostałam wreszcie okres i jakoś bardzo mnie ucieszył tym razem. Bardzo mi się wydłużył pierwszy cykl po ziołach, w sumie 40 dni trwał. Ale czytałem że tak może być. Teraz będę piła tylko do owulacji i w fazie lutealnej chce zbadać te hormony.

Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale odczuwam straszny niepokój jakiś mam
    Wrażenie ze cos jest nie tak... czuje sie dziwnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów