Strona 78 z 80
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Mama m, czekamy z niecierpliwością na wyniki i wiadomośc od Ciebie

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez skiperowa Zobacz posta
    Mama m, czekamy z niecierpliwością na wyniki i wiadomośc od Ciebie

Wynik bety 41,7 mIU/ml :-) z bocznej rozpiski wynika że 4 tydzień ale coś mi tego za dużo. Od zapłodnienia minęły max 3 tygodnie.

Gratulacje! Wspaniałe wieści

Mamma M super bardzo Sie
    Cieszę może liczą 4 tydzień od miesiączki ostatniej moja labolatorium ma takie normy właśnie licząc od ostatniej miesiączki

Skiperowa to po strachu całym dobrze ze sie nie skończyło gorzej teraz nie wskazane stresy. W którym tygodniu Ty teraz jesteś ? Jak sie czujesz? Obserwujesz jakies nowe objawy ? Dziewczyny ja dziś pierwszy raz poczułam mdłości i to nie jakies ranne po południu sie zaczęły i trwają do teraz czasem bardziej uciążliwie czasem mniej. Wczoraj myslalam ze to przez to gardło jak płukałam go rumiankiem ale widzę ze sprawa sie powtórzyła. I wiecie co powiem Wam cos zabawnego. Wyjechałam teraz z Warszawy na wieś pod Kraków. Babcia tu ma stara piwnice w której ziemniaki trzyma. A ja ze ziemniaki uwielbiam w każdej postaci poszłam po nie i myslalam ze padnę No jakaś masakra zapach tej piwnicy hmmmm No myslalam ze nie wyjdę jak nie zazygam tam wszystkiego ( przepraszam Za powiedzenie) po czym przyszedł jakiś młody chłopak do babci zainteresowany nowa twarzą i powoedzial babci ze ja to sie nie nadaje na jego żonę a myślał ze może by cos z tego było gdyby noe to za ja wielka pancia z miasta nawet w piwnicy jej niedobrze bo śmierdzi... hehe a babcia jak to babcia mówi do mnie dziecko Ty jedz cos bo marnie wyglądasz ziemniaków se naobieralas a w ciąży to najmniej wartościowe. Ja myslalam ze sie przesłyszałam... bo nikomu o tym nie mówiliśmy babcia stwierdziła Ze widać po twarzy

Wiecie co sie zastanawiam czy to zbieg okoliczności czy ten dziadek mi naprawdę pomógł. Jasło urodzę szczęśliwe dziecko to pojadę przedstawić mu przybieranego dziadka

Kurcze może i ja powinnam się udać do takiego dziadka. Ten Twój Blanka w okolicach Warszawy czy gdzie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie okolice KRAKOWA bardziej a dokładnie to MORDARKA koło limanowej. No tak myśle bo byłam tam 2 razy mowiedzial ze do 3 razy muszę przyjść mojej kuzynce to samo. Zaszła wciąż mimo tylu nieprawidłowości. Ja 3 raz juz pójść nie zdarzylam. Dziadek ma ponad 80 lat grubo Korzeniowski Jerzy.

Tasiek studiowałam na Collegium medicum uniwersytetu jagiellońskiego i tam słyszałam o tym jak Jaruzelski robił nad nim badania widziałam stare gazety... ale faktów nie skojarzyłam dopiero jak on zaczął opowiadać o swoim darze to cos pyklo ta sama historia to samo nazwisko. Prowadził badania nad kobietami na ginekologii na Kopernika. Z 10 kobiet które poddały sie terapii bo miały cysty czy torbiele i zostały przyjęte do chirurgicznej interferencji 9 wyszło tego samego dnia po tygodniu bez zmian na macicy lub jajnikach. 10 osoba wyszła dzien pózniej. Wiem ze to brzmi dziwnie ale ja tez nie wierzyłam. Pozatym poznałam u niego kobietę z guzem nieoperacyjnym przysadki mózgowej. Przyjechała mu podziękować jeździła do niego kilkanaście razy a tomografia nic nie pokazała zmiana sie cofla. Na pierwszej wizycie pokaże Ci jeden z naprawdę wielu wielu zeszytów gdzie ludzie zostawiają swoje tomografy rezonanse podziękowania i historie wyleczenia. Dla nas przygotowal zeszyty z dziećmi... i osobami które starały sie lata o dziecko. Dziadek ledwo stoi na nogach i jest nieco dziwny ale strasznie sympatyczny.

Jaak przez wakacje mi się nie uda to pojadę we wrześniu. Akurat będę w okolicach długie ma terminy? Ile wcześniej muszę się umówić?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów