Strona 76 z 80
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cześć Dziewczyny, fajnie ze się wszystkie odezwalyscie! Bardzo się ciesze ze nie zapomniałyscie o nas. Tasiek, 3mam mocno kciuki, Mama m, daj znać jak testowanie Augustynka, C@rolin@ zobaczycie ze ten rok będzie owocny, a przecież jeszcze się nie skończył
    Blanka, zobacz jak ten czas szybko leci, już 7 tydzień zaczynasz wierze w to że będzie wszystko dobrze.
    Ja obecnie leze w szpitalu - wczoraj miałam kolizje drogowa - ja kierowalam, obok siedział mąż i z tyłu znajomy. Przy skręcaniu w lewo na drogę gruntowa (strasznie chciało mi się sikac i szukałam jakiegoś miejsca) samochód jadacy z tyłu zaczął mnie wyprzedac i oczywiście wjechał w nas. Ułamki sekundy. Nasze auto się obróciło o 180stopni, tyl jest tak zmasakrowany ze nadaje się jedynie na złom. Policja uznala moja wine i wlepila mi mandat i punkty karne. Przyjechała karetka i zabrała mnie do szpitala. Ogolnie mi nic nie jest poza niewielkimi obrażeniami glowy ale że względu na ciaze nie mogłam mieć zrobionego żadnego prześwietlenia. No i z racji ciazy skierowali mnie na obserwacje - myślałam że wczoraj zbadają mnie i wypuszcza ale okazało się ze jeszcze dzisiaj jak i jutro musze zostać. Z dzieckiem na szczęście wszystko dobrze - byliśmy pozapinani w pasach - mój brzuch podejrzewam ze uchronilo to ze miałam ręce na kierownicy, zaparlam się nimi i jakoś to złagodzilo sytuacje. Mąż siedzial obok i aż wyrwało jego siedzenie. Wszyscy jakoś wyszli cało, ale ja tak się zalamalam po tej sytuacji ze nie mogę dojść do siebie, tym bardziej ze nie jestem niedzielnym kierowca, nie szarzuje na drodze i jeszcze taka sytuacja się przytrafiła. Całe szczęście ze z dzieckiem wszystko dobrze.

2. dzieckozakupy.pl
    Skiperowa! Trzymaj się cieplutko, jakoś napewno dojdziesz do siebie, najważniejsze że z maleństwem wszystko ok. Chociaż doskonale rozumiem co teraz przezywasz, w pierwszej ciąży też miałam kolizje samochodowa. Okropienstwo!!!
    Dziwi mnie to z3 uznali Twoja winę, przecież to niesprawiedliwe!!!

A w ogóle to mnie też boli brzuch, zupełnie jak na @. Nie wiem czy to tak może być?

Mama m czasami nawet w dniu miesiączki testy mogą nie wychodzić, poczekaj ze 2 dni czy okres przyjdzie czy nie i najwyżej powtórz test, trzeba być dobrej myśli
    Tasiek, no dla mnie to tez niesprawiedliwe, rozumiem że mogli mi zarzucić ze może nie do końca upewniłam sie czy ktos akurat mnie nie wyprzedza ale no kobitka która wyprzedzala a dodatku w terenie zabudowanym tez powinna zachować ostrożność a sądzac po uszkodzeniach mojego samochodu musiała mieć naprawdę duża prędkość. Powinni uznac chociaz wspolwine. To się stało w sąsiednim miescie, 30 km obok mojego miasta i ta babka pochodzi z tej miejscowości wiec być może policjanci przychylniej na nią spojzeli? Albo może akurat ich znała? Tego juz się nie dowiem niestety.
    Tasiek mnie też brzuch bolał jak na miesiaczke, mimo że już byłam w ciazy wiec ten objaw może jak najbardziej występować. Byłaś już zrobić bete?

No niestety w kiepskich czasach żyjemy i napewno nie ma sprawiedliwości. Przykre to jest.
    Byłam dzisiaj z samego rana, wynik wieczorem. Taka jestem zniecierpliwona że nie mogę się skupić na niczym innym oby ten ból był dobra wróżba a nie zwiastunem najgorszego.

Skiperowa wow, ale przygoda niefajna,całe szczęście, że nie stało Wam się nic złego. A szczególnie Tobie i dzidzi. Ile będziesz w szpitalu. Kasa kasą, ale ile tych punktów dostałaś ? Kiedy będziesz już w domu? Mamma M czekamy czekamy cierpliwie. Testy w większości przypadkach wychodzą właśnie po spodziewanej miesiączce. 3mam kciuki. Ja też dziś byłam koło 14.00 robić bhcg. i wynik miałam za godzinkę jednak to labolatorium dosyć szybkie jest jak widzę, ale do czego zmierzam zastanawiam się, czy moja beta przyrosła w miarę ok? Boje się, że coś mało? Słyszałam też teorię, że beta zwalnia i przyrosty są mniejsze, ale chyba od 6 tys, BHCG z 2.06 czyli z piatku godz. 13.30- 1886 ( 20 dzień po owu) , i bhcg z dziś czyli po 3 dniach 4787 23 dzien po owu. 6 tys może będzie na jutro... Tasiek, mnie tak pobolewa to teraz ze 3-4 czasem 5 razy dziennie lekkie pobolewanie kilkusekundowe i puszcza ( wczoraj tylko mnie trzymało dłużej i mocniej pierwszy raz)... v=były dni gdzie wogóle nic nie czułam. kolejna BHCG w środę potem w piątek i poniedziałek wizyta. Daj znać co z Beta, wiem jakie to jest napięcie jak się czeka na Wyniki

Fałszywy alarm beta <0.100

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Unhappy

Cytat Zamieszczone przez Tasiek Zobacz posta
    Fałszywy alarm beta <0.100
    Tasiek trzymaj się kochana :-* żadne słowa nie wyrażą tego co czujemy i myślimy ale jestem z Tobą

A lekarz co na to wszystko? Dalej nie masz okresu?

Tasiek bardzo mi przykro wszystkie wiemy jak to jest bo przeżywamy albo przeżywaliśmy kiedys to samo Wiesz ja myśle ze cos musiało byc na rzeczy ja nie wierze w takie okoliczności jak to usg i ten test. Nie myśl o tym za dużo bo nie ma po co. Sprawdziła bym usg raz jeszcze. Jesteśmy z Tobą

Nie mam okresu jeszcze ale myślę że to kwestia dni. A mój lekarz nie widzi nic dziwnego, kazał odstawić duphaston i tyle. Zmieniam lekarza, to już postanowione. Ten to jakiś konowal. 9 miesięcy się staram a on żadnych badań tylko duphaston... porażka. Dostane okres to zrobię sobie prywatnie jakiś pakiet badań. Na początek prolaktyne i tsh, ft4. W którym dniu cyklu powinnam zrobić te badania?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów