Strona 74 z 84
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Mamma m myśle ze ten ból
    Bo pewnie kurczący sie jajowod zeby przepchać jajeczko mnie rak mówił doktor ze Jak wypada jajeczko w 3-5 dniu po owulacji to wędruje sobie po macicy prze 1-2 dni i dopiero sie zagniedza i przeważnie jest to od 6 -7dnia po owu.

2. dzieckozakupy.pl

Ja juz do was wracam ;D robiłam badania , morfologia tarczyca i wiele innych i wszystkie w idealnych normach =D jeszcze tylko wizyta u ginekologa mi została teraz mam fajny grafik w pracy , i zawsze będę miała czas <3 w końcu !!!

Jej ale sie cieszę ze wróciłaś pełna energii co tam nowego? Co robiłaś jakie badania? Brałaś jakies leki? Pewnie petchicNie odpoczęłas co ? cieszę sie strasznie jupi nudziło nam sie be Ciebie i wiadomo co było przyczyna tych krwawień ? Wieś co jeszcze noe gratuluj podejrzanie nic mi nie jest i chciała bym juz byc po usg a jak narazie jutro zaczynam 6 tydzień

Karolina który dzien cyklu żebym
    Wiedziała kiedy kciuki 3mac ?

Blanka dzięki za wsparcie Może rzeczywiście za bardzo panikuję, zresztą mój mąż też mi to powtarza. Ale chyba trochę źle mnie zrozumiałaś z tym endometrium, ja miałam robione usg w 27 dc, nie zaraz po owu, chociaż może owu była w tym mies później, bo dziś 33 dzień, i nie ma okresu, a normalnie mam ok co 30 dni. Lekarz nie powiedział mi na 100%, że to endometrioza, tylko podejrzenie torbieli czekoladowej, a reszta to moje przypuszczenia. A tak w ogóle to nie była moja gin, tylko babka, u której byłam przypadkiem na urlopie. Z moją gin spotykam się 21 i wtedy popytam się co i jak dalej. O laparoskopii też myślałam, zapytam się o to na pewno i przy okazji o wymazy o których pisałaś. Chlamydię i ureoplazmę już zrobiłam w sobotę, czekam jeszcze na wyniki

Nie brałam żadnych leków , podobno miałam cykl bezowylacyjny po którym organizm zeswirowal , Ale już jest okej za 6 dni mam mieć okres więc ten miesiąc odpada , ale w następnym już zacznie się gorączka
    Gratuluję gratuluję , Ty się ciesz ze nie masz objawów , bo to tylko fajne w teorii , w praktyce tragedia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez skiperowa Zobacz posta
    mama m 3mamy mocno kciuki, kiedy powinnas dostać okres? Dobrze pamiętam, 4,5 czer
    tak :-) to moje magiczne daty ale dziś mam normalne bóle jak przed @ ...

Augustynka86 no co ty! Nie poddawaj się! Wszystko się ułoży- zobaczysz. Czasami zamykają się drzwi a otwiera się okno... Wiesz sami z mężem chcemy po drugiej dzidzi 3 zaadoptować bo nie mam szans na własne trzecie. Braliście pod uwagę taką możliwość? Jestem z tobą- wierzę że wszystko sie ułoży

Hej dziewczyny
    Dawno się nie odzywałam. Blanka serdecznie Ci gratuluję! Piękna beta , teraz wszystko będzie napewno dobrze.

U mnie jak zwykle pod górkę. Ten cykl miałam owulacje ok 23dc więc spisałem go na straty. A tymczasem wczoraj 11dpo postanowiłam zrobić test i zupełnie nie wiem co mnie podkusilo bo teraz się tylko denerwuje. Na teście mega bladzioch i to lekko po czasie. Wiem że się nie powinno takich testów brać pod uwagę, ale ciężko przejść obojętnie nawet nad bladziochem po czasie. Pojechalm do gina a tam na usg pęcherzyk!!! Nie wiem czy to w ogóle możliwe??! Dostałam duphaston i skierowanie w poniedziałek na betę. Dzisiaj zrobiłam znowu test i nadal taki sam wynik. Kreska nie sciemniała..
    Ja to jestem jakiś dziwny przypadek.

Cześć Tasiek nic sie nie denerwuj a testy sikanie wywal do kosza. Mój test te był jasny chociaż pojawił sie w ciagu 30 s brakowało mu sporo do testowego a beta tego samego dnia była 35! Co do pęcherzyka faktycznie dziwne bardzo bo w takiej wcześniej ciąży jeśli mówimy o 11 dniach po to noc noe widać bo to nawet jeszcze nie termin miesiączki u większości kobiet. Mnie lekarz powoedzial ze pęcherzyk ciążowy widać przy becie 1200 w nielicznych przypadkach 900. Ale jestem dobrej myśli i uważam ze testy sikanie sa do bani poprostu po cichu Ci juz gratuluje kreska to kreska zawsze oznacza zapłodnienie ja mam iść dopiero Iść na usg w środku 7 tygodnia. Czyli w poniedziałek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów