Strona 73 z 84
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Question

OWU miałam 21/22 (różne kalkulatory). Jestem dziś mega senna.... I brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa. Modlę się żeby to były dobre oznaki

Jak się czujecie dziewczyny w takie upały?

2. dzieckozakupy.pl
    mamma m może trochę bardziej senna jestem i bardziej mi sie pic chce. Pozatym wszystko ok kiedy będziesz testować? Ja pamietam ze miałam jedna noc niemocy totalnej w pracy. Masakra myslalam ze poprostu będę spać na stojąco w dodatku bolał mnie jajnik jak bym miała owulacje pamietam ze nawet sie dziwiłam ze cos mi sie pierniczy z cyklem znowu. Teraz wiem ze to była noc z 8/9 dnia po Owu bo pisałam w kalendarzu doktor ppwoedzial ze to prawdopodobnie początek zagnieżdżenia może to objaw dobry ale wtedy myslalam ze poprostu za dużo pracy jeszcze goniłam po tych ginekologach i zdaje egzamin państwowy z hiszpańskiego i trochę wpłynęło na to zmęczenie

blanka23232 testuję już od kilku dni (testy z allegro)- nie jest mi ich szkoda bo płaciłam za nie grosze. Ale narazie wszystko negatywne :-( czytałam wasze posty i uzbrajam się w nadzieje że bliżej spodziewanej małpy coś się pokaże

Aha i 5 dni po owu wieczorem miałam taki mega ból prawego jajnika że aż mnie piekło i chciałam lodu przyłożyć w to miejsce. Czasami wmawiamy sobie wszystkie objawy jako ciążowe bo się staramy ale cóż poradzić, taki jest los staraczki. Najważniejsze żeby w końcu pojawiły się kiedyś te dwie kreski i to szczęście ;-)

Blanka ja witaminy zaczęłam brak jakoś od 7 tygodnia jak juz było pewne ze serduszko bije a co do kwasu foliowego to zaczęłam go brać jak tylko zaczęliśmy myśleć o dziecku czyli w zeszłe lato. No ciężko mi stwierdzić co mój gin miał na mysli, ale jak czytałam inne fora to czasem dziewczyny przy problemach z ciążą miały nawet zwiększona dawkę kwasu foliowego. Ja go biorę teraz tak co drugi dzień bo wiem ze mam go w witaminach a wiadmomo ze to właśnie 1 trymestr jest najważniejszy jeśli chodzi o kwas foliowy. Ja upały ogolnie znoszę dobrze, jestem z tych cieplolubnych wiec dla mnie taka pogoda i słońce mogły by być cały rok mama m 3mamy mocno kciuki, kiedy powinnas dostać okres? Dobrze pamiętam, 4,5 czer

4,5 czerwiec? Trzeba byc dobrej myśli
    Blanka ten egzamin z hiszpańskiego to zdajesz tak dla siebie, czy moze jest to jakiś wymóg w pracy? Tak się pytam bo ja ogolnie od dłuższego czasu się zbieram żeby podszlifowac język (z tym ze niemiecki) a ciągle to przekladam. Chyba brak mi motywacji ehh

Wiesz co w pracy angielski potrzebny i francuski a hiszpański dla siebie i tak naprawdę jest najbardziej przydatny poza angielskielskim w pracy. często podróżowałam do krajów Ameryki południowej , środkowej a tam znajomość angielskiego jest bliska czasem 0 w najpiękniejszych miejscach doceniają znajomość a pozatym uwielbiam ten język jest piękny dla mnie naprawdę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ciekawe co z tymi witaminami zapytam na następnej wizycie. Strasznie sie martwię co tam zobaczę na usg.

Cześć dziewczyny! Blanka, Skiperowa, fajnie, że u Was wszystko w porządku. Mama m trzymam kciuki ja niestety załamałam się po ostatnim usg i stwierdziłam, że chyba poddaję się ze staraniami... Przepłakałam całą sobotę. Endometrium dosyć cienkie, 9.5 mm, chociaż lekarka stwierdziła, że niby jeszcze w normie, tyle że niejednorodne. Lewy jajnik-ciałko żółte, więc owulacja raczej była, no a w prawym torbiel 14 mm, prawdopodobnie endometrialna! Wiecie, ja już miałam kiedyś zabieg wycięcia komórek endometrium pochwy, z tego powodu też brałam kilka lat tabletki anty i boję się, że po odstawieniu teraz przerzuciło się to dalej. A endometrioza, wiadomo - nie rokuje dobrze. Ten cykl przedłuża się, plamienia jak zwykle są, a okresu nie widać, a to już 33 dc. Za miesiąc na owu nie ma co liczyć, bo powinna byc z jajnika, w którym jest torbiel. Boje się, ze z tego powodu może się sporo powiększyć, a jak to endometrialna, to może wchłonąć jeszcze więcej krwi. Za 3 tyg idę z tym do kontroli. Jajowody też mogą być niedrożne. Nie wiem też, czy mogę w tym przypadku pić ziółka. I wiecie, myślę już o tym wszystkim od tygodnia i stwierdziłam, ze poddaję się, bo po prostu to już dla mnie za dużo, co miesiąc to gorzej, jak tylko o tym myślę, to płakać mi się chcę... Już nawet rozmawiałam z mężem, co jeśli nie będziemy mieć dzieci, jak by tu sobie życie ułożyć.

Augustynka spokojnie jeśliTwoja ginekolog powiedziała Ci Ze w okresie okoloowulacyjnym endometrium 9,5 to mało to jakiś konowal a nie lekarz! Wcale nie jest mało zwłaszcza ze po Owu zawsze sie robi niejednorodne i po tym można poznać ze jest 2 fazy a nie pierwszej to raz a dwa moje endometrium w owulacje miało około 13 mm a po Owu jak sprawdzałam ciałko żółte to było juz 10 mm czyli jak Twoje. Wiesz ze ja tez miałam problem z torbielą na prawym jajniku i wiesz ze mi pękła mialam objawy zapalenia otrzewnej i nazarlam sie tylu antybiotyków ze szok a owulacja uparcie byla przez 3 cykle z lewego jajnika nie na zmianę. Jak przeglądnęłam z ciekawości moje zapiski od jakiegoś hmmm 7-8 m czułam ból owulacyjny właśnie z tego lewego jajnika i gwarantuje Ci ma 100 ze nie jest tak jak myślisz. Możesz mieć owulacje ciagle z jednego i nawet o tym noe wiesz. To po pierwsze co Ci chce powiedzieć, po drugie moja kuzynka która zaszła w ciąże ta o której Wam opowiadała tez ma endometriozę miedzy innymi, plus niedrożny jajowod ! Problemy z owulacja ta u niej występowała raz na rok jeśli wogole! a właśnie teraz przechadza sie z niewielkim brzuszkiem w swoim ogrodzie i mi macha wiec endometrioza to nie jest cos
    Co wyklucza macierzyństwo !! I tez to wiem na 100!! Noe daj sobie wmówić cos innego. Po drugie studiowałam 5 lat pielęgniarstwo jak zaczynałam latać to jeszcze pracowałam w warszawskich klinikach i uwierz mi naprawdę nigdy nie wierz 1 lekarzowi ! Nigdy ! Dobrze wiem ze sa tylko ludźmi opinie trzeba zasięgnąć u 2 czy nawet 3! Po trzecie jeśli masz naturalnie owulacje to pewnie hormonalnie jest ok, jeśli nie to
    Wspomóż sie clostybegytem! Poprawi jakoś
    Jajeczka ! Zrób sobie cytologię przedewszystkim na świeżo ! I wymazy biocenozę, bakterie tlenowe i beztlenowe praz chlamydie ureoplazme i mycoplasme ! Nie musisz
    Mieć stanu zapalnego ani objawów by je mieć a one powodują krwawienia plamienia bo macica chce sie jej pozbyć! Po czwarte jeśli potwierdzi sie podejrzenie endometriozy to
    decydowała bym sie zreszta ja sie tez tak zdecydowałam Zanim
    Zaszłam w ciąże ze w lipcu Robia mi laparoskopię zwiadowcza ( ogniska endometriozy tylko tak można potwierdzić to na 100 , mogą sprawdzić
    Drożność jajowodów której ja niestety nie zdarzylam
    Zrobić i umieram
    Teraz ze strachu, dla
    Lepszej owulacji czasem przy torbielach w PCO albo trudnej Owu nacinają jajniki. Zrób badania hormonalne wyklucz ze te krwawienia nie maja związku z hormonami bo w moim wypadku miały taka przyczynę ! Obserwuj torbiel choć na usg i
    Poczytaj o ziołach ojca klimuszki na torbiele może tam cos Bedzie na torbiele endometrialne. I ostatnia rzecz jaka chce Ci powiedzieć!! Wiary !! Wiary !! I jeszcze raz wiary!! To jest próba ! Dasz rady ! Ja dwa lata czekałam na zobaczenie 2 kreseczek! Gdy je zobaczyłam nie mogłam uwierzyć dziś robiłam betę 1889,1 a pomimo boje sie niesamowicie Ze mój kropek nie jest we właściwym miejscu. Strach nam bedzie Towarzyszyć ciagle , czy sie starasz, czy jak zajdziesz w ciąże, jak urodzisz to normalnie ze jesteś załamana i płaczesz ale nie możesz tego od rak zostawić. Poprostu wyluzuj trochę odpocznij, wyjdę na weekend Zeby sie odciąć od tego! Zdystansuj sie i pomysl ze jak sie poddasz to zamkniesz sobie drogę do jednego ze swoich marzeń a re trzeba realizować wszystkie bez wyjątku próbować zeby nie powiedzieć sobie kiedyś Ze niw próbowałam wystarczająco a może było by inaczej. Nie martw sie prrdewszytkim odczekaj chwilkę odpocznij i atakuj na nowo z porada innego lekarza ! Jesteśmy z Tobą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów