Strona 72 z 83
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 827

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

A Ty cos masz
    Do zjadania oprócz kwasu foliowego i duphastonu? Jakies witaminy bierzesz ?

2. dzieckozakupy.pl
    A wiec tak: Blanka, co do częstotliwości wspolzycia się zgodzę z Tobą, bo na początku staran tez wspolzylismy tak co drugi dzień i nic z tego nie wychodzilo, dopiero jak się tak "zawzielismy" i w dni płodne stosunek był codziennie wtedy dopiero się udalo. Mi też się wydaje ze to trzeba trafic z plemniki dokładnie w moment owulacji żeby coś z tego wyszlo. Niby plemniki żyją z 2,3 dni ale to chyba nie każde, a poza tym nie jest powiedziane ze owulacja trwa równe 24h bo może się zdazyc i 12 godzin i 8 tez.

A co do boli brzucha, przez kilka dni pobolewal mnie brzuch tak jak na okres ale kumpela mi mówiła ze tez tak miala. I bolało naprawdę różnie, raz z lewej strony, raz z prawej, raz posrodku. Niewiem z ktorego jajnika wychodzila owulacja wiec nie jestem w stanie stwierdzic czy z tego jajnika bolalo bardziej. Moja owulacja ogólnie jakoś słabo się objawiala. W krzyżu mnie też czasem coś zabolalo. Prawda jest taka ze ciaza to ogromna rewolucja dla organizmu i takie zmiany zachodzą ze czasem musi to się jakoś objawiac. I te bóle nie były jakieś mega mocne żebym się zwijala czy cos. No i nie występowały regularnie, czasem zabolalo, czasem wcale ale to znak że coś się w naszym organizmie dzieje. Moje piersi na początku były obrzmiale, tak jak w drugiej fazie cyklu ale nie bolaly jakoś mocno. Czasem były dni ze nie bolaly wcale i wtedy pamiętam swirowalam bo balam się ze coś jest nie tak. Teraz mam takie dni ze jak w nocy wstaje do toalety to czasami tak mnie piersi rwą ze masakra. Z rana juz jest lepiej.

Wczoraj po długiej przerwie bolało mnie w dole brzucha. Szczególnie to było odczuwalne jak rano wstałam. Potem przez większość dnia odpoczywalam i lezalam. Dziś jest ok. Prawda jest taka ze ja też może za dużo się naczytalam w necie o tych wszystkich objawach które może powinnam mieć a tak naprawdę to uważam że poza tym krwiakiem ciaze znoszę dobrze. Czasami zdarzały się gorsze dni ale tak jak wspomniałam wczesniej: gdyby nie to ze wiedziałam że jestem w ciazy to w innej sytuacji to cale samopoczucie zrzucilabym na przemeczenie w pracy a nie na ciaze. takim najbardziej widocznym objawem był brak okresu tak naprawdę a nie zachcianki, czy widzenie nad muszla klozetowa.

No dokładnie żałuje ze czytałam o tych objawach. Nic sie z nich nie sprawdziło ani sikanie (może ciut bardziej teraz) ale tez może dlatego ze pije więcej bo boje sie kamicy nerkowej wlaszcza w ciąży w lato lubi sie robic. Pij dużo wody ani nudności które miały byc i były co miesiąc tylko nie teraz wsumie to faktycznie brak okresu był 1 objawem. Wiesz co mnie dziś pobolewa bardziej na środku cały dzien nawet nie próbuje nic czytać juz o objawach żadnych

A bierzesz jakies witaminki ?

Mi gin przepisal witaminy mama dha + premium i mimo że one są od 2 trymestru to mi zalecil je brać od początku ale po 1 tabletce (normalnie w 2 trymestrze bierze się dwie dziennie). A tak to przez pierwszy miesiąc brałam prouno bo okazało się ze miałam jakieś bakterie w moczu (po miesiącu wyniki były juz ok) no i gdy kolo 8 tygodnia wyskoczyla mi ta febra na ustach to brałam witaminę C lewoskretna ale to tez przez jakiś miesiąc. No i oczywiście kwas foliowy.
    Wiec na początku trochę tych tabletek brałam. Teraz aby skończę brać duphaston i zostaną mi tylko witaminy i mam jeszcze kwas foliowy bo miałam duże opakowanie. Wprawdzie w moich witaminach jest juz kwas foliowy ale gin powiedział ze mogę brać dodatkowo kwas jeśli jeszcze mam.
    Blanka, mężowi juz mówiłas? Ktoś jeszcze wie o ciąży?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No ja ogolnie zawsze dużo wody pilam a w ciazy jeszcze bardziej mnie suszy. Bez ciąży tez wstawalam w nocy sikac, teraz tez wstaje czasem 2 czasem 3 razy ale w nocy tez się budzę bo mnie suszy i musze się napic wiec to jest takie błędne kolo

Wiesz co jeszcze mu nie powiedziałam musiałam nakłamać ze mam urlop w pracy. Ale chyba długo tak nie pociągnę Bo wczoraj znalazłam zakładkę z biletami do Azji heh natomiast w pracy powiedziałam koleżance przyjaciółce swojej bo niektórych rzeczy nie chciałam robic lub sie bałam. A od kiedy bierzesz te witaminki? Od samego początku? Bo ja brałam przed ciaza pózniej jak noe wiedziałam ze jestem No to ze 2 tygodnie a wczoraj jak przyszłam do lekarza kazał odstawić kategorycznie wszystko oprócz kwasu który mam brać dokładnie w dawcę 0,4 nie więcej o ten dupek. A kwas foliowy brałaś prZed ciaza? Może daletego kazał taka dawkę bo juz ogranizm nasycony jest po 2 latach ? Jak myślisz ?

Dziewczyny a co u Was ? Augustynka , Mamma m, Karolina? Co u was ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów