Strona 71 z 84
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka, moim zdaniem przyrost jest prawidlowy, zobaczymy ten ostatni jaki będzie bo to jest tak ze co drugi dzień powinien wzrastać o ok 100% i Twój właśnie taki jest wiec wszystko zmierza ku dobremu. Ja od początku miałam ten śluz, momentami było go dosyć dużo i zwasze wtedy leciałam do łazienki do bałam się ze poszło jakies plamienie. No i na początku też miałam bóle jak na okres wiec myślę że to jest normalnie. Ja jakoś do 10 tyg sobie mierzyłam temperaturę, potem odpuscilam. U mnie takie najbardziej odczuwalne objawy były jakoś 7-9 tydzień a i tak one były jakies bez szału. Teraz się czuje dobrze. Ponoć ten drugi trymestr jest najlepszy jesli chodzi o samopoczucie. No i zaczełam odczuwać takie bulgotanie w brzuchu, ponoć to zwiastuje nadchodzące ruchy dziecka wiec może za jakieś 2,3 tygodnie juz coś poczuje
    U mnie beta kosztuje 30zl i w dodatku wyniki są na drugi dzień dopiero, a jeśli robiona w piątek to wyniki we wtorek bo wysyłają krew do innego miasta :/ wiec trzeba czekać.
    Mama M a może ten kg na plusie coś zwiastuje? W końcu objawy są najróżniejsze

2. dzieckozakupy.pl
    478,7 beta z dziś o godz. 13.30 czyli podwoiła sie pomimo ze o 6 godz. Za wcześnie. Mama M czyli w środę robisz bhcg za tydzień ? nede 3mac kciuki zeby było pomyślnie dla Ciebie. od czego zależy przyrost bhcg nie wiecie ?

A pozatym dziś wszyscy mi mówią ze wyglądam jakoś na twarzy inaczej ze byłam może u kosmetyczki bo cerę mam promienna bez pryszczy gładka jak po mikrodermabrazji to chyba estrogeny

Question

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    478,7 beta z dziś o godz. 13.30 czyli podwoiła sie pomimo ze o 6 godz. Za wcześnie. Mama M czyli w środę robisz bhcg za tydzień ? nede 3mac kciuki zeby było pomyślnie dla Ciebie. od czego zależy przyrost bhcg nie wiecie ?
    blanka23232 chciałam iść dzisiaj na to badanie- ale @ wychodzi na 5-go czerwca. Myślicie że będzie za wcześnie?

Mamma m nie wiem w którym dniu miałaś owulacje. Mnie 11 dnia po Owu wyszedł test ciążowy sikany a beta około 35,0 wiec myśle ze skoro sie podwaja to jak bym poszła w 9 po Owu na hcg to może by cos juz wyszło. A mnial pozna owulacje bo 16/17 dzien cyklu. Tylko ze to jest tak na żyletki dosłownie uda sie albo noe uda. Ja pewnie bym nie poszła na bhcg gdyby nie ten sikaniec a dopiero dziś bo jest 2-3-4 dni po terminie @. Napewno bym sie mniej stresowała czy przyrasta czy nie

Z tego co wiem to przyrost bety zależy m.in. od poziomu progesteronu, bo to on podtrzymuje ciążę. Jeśli progesteron jest za niski to niestety może dojść do poronienia dlatego lekarze zapisują m.in. duphaston który jest syntetycznym progesteronem. Ja go zaczęłam brać juz od 29tc czyli dnia w ktorym miałam dostać okres bo test ukazał mi 2 kreski. I beta mi rosla bardzo ładnie bo 14dpo beta wyniosła 97, 16dpo 310 a 19dpo 1128 wiec nie wiem czy po prostu tak ciąża była silna czy duphaston się do tego przyczynił. Blanka u Ciebie ta beta cały czas systematycznie rośnie i to bez wspomagaczy wiec to już duży plus

Mama m, właśnie a ile jesteś dni po owulacji? Jak dlugie masz cykle? Ja pamiętam jak robiłam sikanca niby tego najczulszego bo 10ml/ul w 11dpo i nie wyszło nic, nawet cienia cienia a w 14 dpo juz wyszły na zwykłym tescie 2 kreski i ta beta 97 wiec czasem może być po prostu za wczesnie. Myślę że tak 12 dpo juz beta powinna jednoznacznie coś powiedzieć
    Blanka mnie na początku się pytali czy nie jestem chora bo ponoc byłam strasznie blada heh. Teraz wyglądam juz normalnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka, kwas foliowy bierzesz?

właśnie po wizycie jestem. Mama M ja bym zrobiła w 12 dniu jak nie możesz wytrzymać a wiem ze to ciężkie tak jak mowi Skiperowa, naprawdę rożnie to przyrasta i doktor mi powoedzial ze on nie lubi testów sikanycj bo czasem nie wychodzą a powinny. Ja miałam test o czułości 25 a wyszła blada kreska która była widoczna gołym okiem ale to nie to samo co testowa baaa brakowało jej sporo a beta okazała sie 35. Wogole zawsze doktorzy mi doradzali współżycie w dni płodne co 2 dzien. Mi juz 2 raz udało sie metoda codziennego współżycia. Wiec dziewczyny uważam to za przesadę ze co 2-3 dni wtedy nie celuje sie w moment który jest najistotniejszy uświadomił mi to dopiero dziadek z Mordarki!! Dziś zauważyłam nowy pierwszy objaw 4t3d piersi trochę sie zrobiły inne zaczęły swędzieć trochę ale nadal nie bolą i ciagle latam do toalety. Ale dalej myśle ze po
    Tych objawach nie domyśliła bym sie niczego nie sa one jakoś strasznie intensywne. skiperowaja miałam dobry progesteron ale dostałam receptę na duphaston mimo wszystko po przeżyciach które kiedyś miałam i doktor powoedzial ze to juz w dzisiejszych czasach jest standard. Powiedz mi czy ciebie tez bolało podbrzusze momentami jak na miesiączkę? Czy kilka razy dziennie i przestawało? Czy bolały Cie jajniki ? Jakoś bardziej ten z którego była Owu? Ja zauważyłam u mnie z 5 razy dziennie bóle miesiączkowe takie natomiast dziś nawet poczułam Krzyż trochę ale szybko przeszło, pozatym czuje wyraźnie jajniki po obydwu stronach tez nie strasznie często i mocno ale czuje. Z tendencja do tego ze jajnik z którego było Owu czuje częściej i intensywniej. Nie wiem
    Czy to jajniki czy więzadła jak
    zwal tak zwal ale zastanawiam sie jak to było u Ciebie a i Reszte to może tez zainteresuje bo to wszystko pierwsze objawy ciąży ? Chodzi mi o to żebyś mi opisała częstotliwość lokalizacje oraz charakter czy tez opis jaki to jest ból? Dziś z racji pracy swojej dostałam l4 No i za 2 tygodnie mam zgłosić sie zobaczyć dziadzie jeśli bedzie wszystko do rze. Mam tez robic bhcg co 2-3 dzien przez te 2 tygodnie.

Tak kwas foliowy biore juz codziennie od 2lat

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów