Strona 70 z 80
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Skiperowa, to fajnie, że z dzidziusiem wszystko w porządu, oby tak dalej a jak się teraz czujesz? Normalnie zawsze mierzę temp, więc wiem, że w poprzednich miesiącach owulacja raczej była, w tym miesiącu nie mierzyłam, bo byłam przez 2 tyg dość mocno przeziębiona, więc nie było sensu, a i nawet nie wzięłam termometru na urlop

2. dzieckozakupy.pl
    Tak nie mogłam w to jakoś uwierzyć że dziś koleżanka, która jest pieleniarką pobrała mi na szybkiego krew i zaniosła do lab. dzisijsza beta 56,9. No tak wczoraj był jednak 11 dzień od owu, a dziś 12 źle policzyłam. Mnie dziadek zalecił brać witaminy dla kobiet planujących ciażę, w ciązy i w czasie karmienia ( jakiekolwiek) oraz magne b6. niby to mialo zwiększyś jakoś jajeczka i poprawić endometrium. Może Augustynka Tobie również pomoże....
    Dziewczyny nie dziękuję narazie. W nast. piątek pójdę na wizytę. nie mam na razie duphastonu ani nic takiego... bede brać od nast. piatku jeśli bedzie wszystko ok. Narazie najważniejsze dla mnie jest potwierdzenie ciązy na usg oraz wykluczenie ciąży pozamacicznej.

Augustynka, moje samopoczucie jak najbardziej ok weszłam juz w drugi trymestr i ogólnie lepiej się czuje, przede wszystkim zmeczenie ustalo, no bo wymioty może miałam z 5,7 razy a mdlosci były jakoś w 7,8 tygodniu. A i krwiak się wchlonal, wiec juz mogę w domu robić więcej
    Blanka, jak najbardziej rozumiem Twoje obawy, w koncu sama przez to przechodzilam ale pamietaj- pozytywne myślenie to podstawa! Wierze w to że wszystko będzie dobrze, 3mam mocno kciuki

CEsc dziewczyny co tam u Was jak sie macie ? Skiperowa dobrE ze sie dobrE czujesz odpoczywaj dużo? Sama chciałabym iść na zwolnienie niedługo ale chciałabym
    Poczekać aż bedzie widoczny zarodek ? W którym tygodniu był
    U Ciebie widoczny? Dziewczyny beta z 25 to 56,9 dziś odebrałam
    Wynik 143,8 rozbieżność około 2 godz tylko
    Dobry przyrost czy nie bo cos nie może mi obliczyć :/ kalkulator ?

Red face

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Dziewczyny jestem chyba w ciazy..
    Pisałam wczoraj z tel ale widzę że nie dodało mojej wiadomości.

blanka23232 Całym sercem ci gratuluję! :_*
    Ja jeszcze mam tydzień do testowania chociaż chciałabym już wykonać betę w środę/czwartek. Natomiast moja mama mnie zaskoczyła wczoraj - jak mnie zobaczyła od razu zapytała czy nie jestem "przypadkiem" (:P) w ciąży bo taką mam jakąś opuchniętą twarz (o zgrozo...)

Nie nastawiam się na pozytywny wynik testu chociaż byłabym prze szczęśliwa. Nie wiem jak wytrwam do tego poniedziałku :-)

Hej Blanka, to był przyrost co drugi dzień? Ok 48, 50 godzin? Jak dla mnie to beta bardzo ładnie rośnie, z tego co widzę to się podwaja czyli wszystko jest na dobrej drodze
    Ja się czuje dobrze, obecnie 16 tydzień, brzucha za bardzo jeszcze nie widac, tzn pod wieczór coś tam wybija, ale przy luzniejszych ciuchach nikt by się nie domyślił ze jestem w ciąży. Na wadze narazie 1kg na plusie. Gin mowil ze mam dokończyć te duphaston który mam czyli jeszcze jakieś 2 tygodnie brania i koniec.
    W weekend ładna pogoda była to nawet się trochę opalilam, oczywiście z umiarem i nie leżałam plackiem na słońcu heh.
    U mnie w 5 tygodniu jeszcze za bardzo nic nie było widać. Gin mnie zbadal i stwierdził powiększona macice, ktora wskazuje na ciaze i kazał przyjść za 2 tyg. W 7 tygodniu juz potwierdzil ciąże jak i również to ze ani to nie jest puste jajo plodowe ani ciąża pozamaciczna wiec odetchnelam z ulga no i od samego początku, czyli dnia w ktorym zrobiłam test ciazowy zaczęłam brać duphaston. Na zwolnienie poszłam jakoś w 9 tygodniu jak gin wykrył krwiaka.
    A Ty Blanka jak się czujesz? Jakieś objawy? Kiedy Idziesz do gina i który to będzie dzien cyklu?

Mama m, może i teraz do Ciebie się uśmiechnie szczęście? 3mam mocno kciuki czyli testowanie za tydzień? Oby Twoja mama miała dobre przeczucie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Red face

Cytat Zamieszczone przez skiperowa Zobacz posta
    Mama m, może i teraz do Ciebie się uśmiechnie szczęście? 3mam mocno kciuki czyli testowanie za tydzień? Oby Twoja mama miała dobre przeczucie
    OBY :-D moja mama często mówiła swoim koleżanko o ich ciąży (śniło jej się zazwyczaj) i wtedy były w SZOKu :P Liczę na to że i mi wykrakała :P
    Dzwoniłam do laboratorium, u mnie beta kosztuje 40-43zł - jakoś dużo- ile płaciłyście?

Coś mi się z wagą dzieje- przytyłam w tym tyg 1kg mimo że stosuję ciągle tą samą dietę :-(

Mama m ja płace 20 zli wynik mam do godziny. Ide w środę do lekarza. Podobno widać ju cos jak beta hcg przekroczy 1200. Skiperowa rożnie badałam co około 24 i co 48 godz tj :24.05- 35,9 godz 14.30 i był to 11 dzien po Owu, potem 25.05 czyli na drugi dzien 56,5 godz. 13.30 , 27.05 była 143,8 o godz 12.00 natomiast 28.05 234,7 o godz 20.00 mówisz
    Ze
    Ok? mam
    Zrobić jeszcze jutro po południu i
    Zabrać wszystkie wyniki na wizytę. No właśnie chce mi przepisać progesteron chyba od jutra. Wczoraj minął termin miesiączki dziś 31 dzien cyklu a
    Do lekarza pójdę w 33. Nie mam
    Jakiś dolegliwości dalej. Może
    Ciut zmęczona jestem bardziej ale
    To tez nie wiem czy nie wkręcam sobie. Generalnie czuje sie
    Rewelacyjnie jak atomowa elektrownia czasem mam bóle takie
    Ciągniecie czy jakby miesiączkowe. Piersi urosły trochę sa żyłki widoczne ale wogole mnie nie bolą. Temperatura ciagle
    W granicy 37.0 gdyby nie
    Fakt ze sie starałam nie poznałabym to napewno ze jestem w ciąży. W nast. Tygodniu może bedzie juz widać zarodek po w środę
    To nie bardzo bo bedzie to połowa 5 tygodnia ale zobaczymy co i jak.
    A u Ciebie Skiperowa? Jak sie czujesz? Mama M ja wieże w takie przeczucia bo moim pierwszym objawem i w zasadzie jedynym były ciagle
    Sny o
    Dzieciach. Myslalam ze mi sie juz na psyche odbiło a nigdy takich snów nie miałam. badalas sobie kiedyś tsh ? Czasem takie wachania wagi przez
    To.

Aha nie miałam żadnego plamienia implantacyjnego i do teraz nic żadne brudzenie podbarqienie śluzu. Śluz jedynie w niezmienionej specjalnie ilości ale taki hmmm ja wiem perłowy ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów