Strona 7 z 80
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka, ja w 1 fazie cyklu temperature mam tak 36,3 - 36,5 w drugiej fazie jest 37, 37,1.
    Dzięki za wyjasnienia z ta owulacja, może faktycznie jest tak ze u mnie jajeczko występuje przez ok 8-10 h, i dlatego trudno jest się wstrzelic

2. dzieckozakupy.pl
    A i temp mierze w pochwie, wiadomo jak mam okres to wtedy mierze w ustach (wiem ze w każdym miejscu występuje inna temperatura, ale to już jest bardziej pomiar taki z ciekawosci)

A mierzysz w ustach czy w pochwie ?

Aha no właśnie... wieś co ja wogole mam strasznie niskie te temp. Moja podstawowa temp o 4.30 to 36.0 max czasem nawet zakrawa o 35,8 w drugiej fazie 36,4-36.5 oczywiście Rez o 4.30 w ciągu dnia ta temperatura sie zwiększa. A o której Ty mierzysz ?

Ja temperaturę mierze podobnie jak Ty o 4.40 (nienormalna godzina na wstawanie ale co zrobic )
    Zainstalowałam sobie dziś w telefonie aplikacje dotyczaca cyklu - fajna sprawa, może coś pomoże w tych staraniach :-)
    Odnośnie Twoich temperatur - niektóre osoby tak mają ze ich temperatura ciała jest po prostu niska - taka uroda :-) masz może niskie ciśnienie? u mnie w rodzinie mama i siostra takie maja - i siostra czasami miała temperatury nawet po 35.5, rekord to byl 34.9, ale nic jej nie było, po prostu taki typ

Wstajemy jakie plany na dzisiaj ? Ja mam w koncu 3 dni wolnego !!! psss przez cala noc snilo mi sie ze do kawy zamiast cukru wsypywalam sol

Skiperowa no właśnie ja rak huba mam generalnie mała temp jak bym nie żyła a ctk 90/50 marność nad marnościami i wszystko marność karolina to chyba dobrE wróży taki sen. Ja właśnie na zakupach. Nakupiłam sobie 7 testów ciążowych bedzie na najbliższe miesiące. @ jak nie było tak nie ma dalej i chyba moja owulacja była dokładnie gdzieś 6 dni temu dopiero gdzieś nad oceanem bo mnie kulo jak cholera przez 3 dni i jak sie tu doczekać fasolki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka ! A zrobisz jeden jak wrocisz do domu ? strasznie niska masz ta temperature , ja mam za to wysoka 36.8 to norma a przy owulacji dobijalo do 39 nawet...

Ja właściwie dzisiaj tez mam wolne bo mam badania okresowe w pracy i próbuje się dodzwonic do gina na wizytę ( ale nie tego do którego chodziłam wcześniej, ten nowy do ktorego się teraz zapisze specjalizuje się w planowaniu rodziny i leczenia nieplodnosci) ale albo jest zajęte albo nikt nie odbiera wrrr a tak to byłam honorowo oddać krew i dostałam 8 czekolad będzie w sam raz na chandre ;-)

Cześć dziewczyny,
    mam do Was pytanie. Od kilku miesięcy w dni płodne pojawia mi się krwawienie. Trwa róznie od jednego dnia nawet do 5. Strasznie się tym martwię, bo wczęsniej tego nie miałam. Boję się, ze to coś powaznego. Co mam zrobić? Moja gin kazała mi brać castagnusa przez 2 cykle. Niesttey nic sie nie zmieniło. Teraz mam zrobić badania w 2 i 3 dc. Czy ktoras z Was tak miala?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów