Strona 69 z 80
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Dziewczyny jestem chyba w ciazy. Od kilku dni miałam sny o ciąży, ciągle nie dawały mi spać i dziś popołudniu, wiedząc że do małpy jeszcze 2 może 3 dni zrobiłam test. Wiem po południu się nie robi ale zrobiłam od niechcenia. Pojawiła się kreseczek, nie do końca wyraźną ale jest.... poszłam zrobić bhcg po 2 godz. Odebrałam wynik 35.9 nie mogę w to uwierzyć i strasznie się boje co dalej będzie. Nie czuję żadnych objawów. Nic zupełnie. Lekkie pobieranie brzucha od czasundo czasu i to wszystko.

2. dzieckozakupy.pl
    Super Blanka!!!! GRATULACJE!!!!

Kasiu nie ma JesCze czego. Poczekam do środy a w piątek powtórzę betę jeśli nie bedzie okresu. Czasem mam takie bóle brzucha typowe jak na @ i tyle żadnych innych objawów. Czuje sie wyśmienicie

Dziś dopiero 27 dzien cyklu przeważnie cykle bywaly 30 dniowe

No ale beta juz jest piękna jak na 27 dc, bedzie dobrze zobaczysz
    Ja w pierwszej ciąży tez absolutnie zadnych doleglowości nie miałam, czułam sie wyśmienicie tak jak ty, a dwie kreseczki sie pojawily

Wiec brak dolegliwości to tylko sie cieszyc

Kasiu trochę mnie uspokoiłas. Teraz zauważyłam u Ciebie te piękne suwaczki. Jak się je robi ?

Blanka kliknij na moje suwaczki powinno przekierować Cie na strone ze suwaczkami, a tam jest krok po kroku wszystko opisane

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka ale super!!! Fajnie,że się udało ciekawe, czy to zasługa ziółek czy dziadziusia Ja niestety nie mam żadnej nadziei, jeżeli chodzi o ten cykl testy owu wychodziły codziennie negatywne, objawów owulacji też nie miałam, jajniki nie bolały, więc kicha. A i na urlopie się nie oszczędzałam, namęczyłam się trochę chodzeniem po górkach. U mnie dzisiaj 25 dc, w sobotę jadę na usg, jestem ciekawa jak tam jajniki po clo i endometrium pod koniec cyklu, czy takie cieniutkie jak zwykle.

Cześć Dziewczyny o kurcze Blanka, pamietaj, druga kreska to ciąża, nawet jeśli jest bardzo blada. I beta tez jednoznacznie wskazuje na wczesna ciążę. Moje gratulacje!! Najlepiej jak po 48h powtorzysz bete żeby sprawdzić przyrost. Super nowina a co do objawow to na to nie patrz bo ja też się naczytalam ze powinnam mieć zachcianki, wymioty 3x dziennie i powiększone bolące piersi. U mnie te objawy były naprawdę słabo zauważalne a jak widać w ciąży jestem, wiec objawy czasami nie są żadnym wyznacznikiem!

Augustynka a mierzysz sobie temperature? Bo regularne pomiary pozwoliły by określić czy była u Ciebie owulacja .Ciekawe co Ci USG wykaze. Daj znać jak tam po badaniach
    Ja miałam wczoraj wizytę u ginekologa. Z dzieckiem wszystko dobrze, dobrze się rozwija także się cieszę, gin mówił ze na następnej wizycie liczy ze uda mu się ustalić płeć
    Blanka, jeszcze raz ogromne gratualcje bardzo się ciesze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów