Strona 68 z 84
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Hej :-) i C@rolin@ jak test, wyszedł?
    Blanka jak po USG? Z tego co pisałaś to te oklady borowinowe dają dobre efekt, bo skoro w tym miesiącu nieco odpuscilas i sama zauważasz roznice. Mnie przed owulka zawsze trochę wysypywalo na twarzy. A byłaś już kolejny raz u dziadka?
    U nas od wczoraj ładna pogoda, w końcu mogę z gazetka posiedzieć na balkonie niestety pielegniarka ani położna nie jestem a jakie masz pytania? Może będziemy umiały coś Ci odpowiedzieć
    Do mnie przedwczoraj dzwoniła babka z sanepidu w sprawie dodatniego wyniku na WZW C (ponoć takie są procedury ze laboratorium informuje sanepid o takich sprawach) i pojechałam tam do niej. Babeczka miła, pogadalysmy sobie no i mam jej dać znać jaki wyszedł wynik RNA które robiłam na poczataku tygodnia.
    Blanka kiedy urlop? Planujecie jakiś wyjazd, wakacje?
    Sorki ze na chwile odbiegnę od tematu ale jesteś stewardessa to może będziesz znała odpowiedz. Chodzi mi o sprawę Magdaleny Zuk, która wg oficjalnej wersji popełniła samobójstwo w Egipcie. Z racji wolnego czasu przyznam, że trochę zaczęłam interesować się tym tematem i jak wiadomo jest w tej sprawie wiele nieścisłości. Podobno wyjazd mial być niespodzianka dla jej chlopaka Marcusa ale z racji nieważnego paszportu chlopaka, nie mógł on lecieć wraz z dziewczyną. Spotkałam się z opinią ze przy bukowaniu biletów trzeba podać juz wczesniej dane osoby która ma leciec/czy też dane z paszportu żeby mieć pewność że taki paszport jest ważny, wiec nie ma takiej możliwości zeby w dniu wylotu okazało się ze chłopak nie może lecieć. Jak to jest? Można kupić taki bilet bezimiennie? Sorki za takie pytania ale sama nigdy nie leciałam samolotem wiec jestem kompletnie zielona w tym temacie. Macie jakieś zdanie na temat tej całej sprawy?

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Skipeowa wiesz co byłam na USG- w sumie to już 3 raz w tym cyklu i jeszcze będę musiała iść w poniedziałek potwierdzić owu. Jak zobaczyłam, że moje endometrium ma 4,5 mm w 9 dniu cyklu to sie przeraziłam i popijałam codziennie czerwone wino, jadłam orzechy jak szalona i wziełam kilka tabletek magne B6, bo na okłady było za późno. I wczoraj na USG w 15 dniu cyklu endometrium 13 mm i jajeczka znowu dwa !! Jakaś masakra, nie wiem czemu się tak dzieje. Może to te zioła, bo piłam sobie ostatnio kopiate łyżeczki, byłam na monitoringu 9 dnia i 11 i nie było widocznego tego 2, a tu nagle zaczął rosnąć jak oszalały i 15 dnia miał 19 mm i 17mm , jeden temu drugiemu zabiera podobno energię i dlatego rosną wolniej, przyrastają około 1,8 mm na dobę i dlatego ten cykl będzie dłuższy ;/ owulację przewiduję dziś/ jutro, śluz jest, szyjka otwarta, temp. narazie stoi, ale u mnie budzi się po 3 dniach od owu nie wiadomo dlaczego Tak, że pracujemy, do jutra, niestety niedziela pracująca ;/ ale mam przeczucie, że w tym cyklu się też nie poprawi. A chciałam zapytać jakieś pielęgniarki/ położne jakie oddziały by polecały do pracy, bo przedemna zmiana w tej dziedzinie. Ostatnio na oddziale byłam 4 lata temu i chciałabym nie stracić prawa i muszę się reaktywować na chwilę chociaż po 5 latach będzie już po przysłowiowych ptokach. Karolina właśnie jak tam? bo ja już palców nie czuje od trzymania kciuków Co do sprawy Magdaleny Żuk, też ostatnio śledzę , dość sporo jest materiałów do przeczytania. Z tego co czytam dziewczyna była po turystyce i dużo podróżowała i myślę, że wszystko wcześniej na pewno sprawdziła. No tak, dawno nie byłam w Egipcie, ale potrzebny jest tam i paszport i wiza. O ile wizy nie trzeba załatwiać w Polsce, można na lotnisku, o tyle paszport musi być ważny co najmniej 6 m. Bez niego nie można wylecieć. Nie wiem, czy ta Pani kupowała wycieczkę przez biuro podróży, który czarteruje sobie loty, czy kupiła bilet rozkładowy, ale generalnie sprawa jest taka, że podczas rezerwacji przynajmniej zwykłych biletów ( być może różni się to od lini, ale np qatar airways można kupić bilet podając tylko imię i nazwisko. Takie dane jak numer, data ważności paszportu oraz data urodzenia mogą być za darmo zmienione już on line po kupieniu biletu i mogą być podane na lotnisku tuż przed odlotem. Dane te potrzebne są do APISu- czyli takiego systemu Informacyjnego Pasażerów. Jeśli się nie posiada jeszcze biletu, to można wpisać tam same zera, jedynki, a potem zmienić. Zmianie nie ulega natomiast imię i nazwisko. Co ja myślę na ten temat? Ja myślę, że chłopak Pani Żuk, jest w tą sprawę zamieszany. Ponieważ zna i to bardzo dobrze chłopaka, który kilka lat temu był podejrzany o zabójstwo modelki, która powiesiła się w Karpaczu. Moim zdaniem to mafia, która uprowadza dziewczyny do domów publicznych. Gdzieś spotkałam się z wypowiedzią, że działa to w taki sposób, że kilka osób z danego państwa obserwuje profile na facebooku i podobych portalach, wybiera swoje ofiary, a te aż za dużo udostępniają wiedzy o sobie na takich portalach ( miejsce zamieszkania, miejsca w których się znajdują, ze zdjęciami itd) wchodzą w jej środowisko, potem Namówili Ją do zrobienia wypadu 2 osobowego dla niej i chłopaka do Egiptu. I co? Tam już czeka rezydent i kilka innych osób w pokoju obok ( zresztą to nie pierwsza taka skarga na tego rezydenta- tu należą się oklaski Rainbow tours! za refleks) Biedna osaczona była, od pierwszego dnia ją zaczęli szprycować narkotykami i zapewne wykorzystywać sex, bo dziewczyna atrakcyjna, blondynka w krajach arabskich... i coś poszło nie tak, być może zawsze dziewczyny traciły pamięć, być może coś zauważyła i zobaczyła ( czytałam również, że nie powiedziała o tym nawet rodzica, bo miał to być szybki zarobek, jako dziewczyna do towarzystwa, bez sexu, ale do wyjścia na imprezę, kolację, wycieczkę) i trochę sprawa się zmieniła. Wystraszyła się czegoś, nafaszerowali ją nie wiadomo czym, powiedzieli, że do kraju nie wróci, bo inaczej ją zabiją, może mieli zamiar stworzyć pozory chorej psychicznie , która nagle wyszła z hotelu i zaginęła, a tymczasem ja gdzieś do jakiegoś haremu , a niestety wybrała wyskoczenie z okna, bo wiedziała, że nie ma dla niej przyszłości. Takie mam zdanie o tym, jak słyszę wypowiedzi tego chłopaka, który z nią rozmawia jak za przeproszeniem C... kotku co się stało i co się stało kotku? No proszę Was Wy tez byście rozmawiali ? Ja mimowolnie mówiłabym zdenerwowanym głosem, jakieś emocje by mną targały, bo przecież rozmawiałabym z miłością życia, a nie takie pierniczenie. A te komentarze, nie pytaj jej co się stało, bo nagrywam ? Tez dziwne, pozatym chłopak który go nagrywał to chłopak zmarłej modelki w bardzo podobnych okolicznościach.... Sama rozmowa tego rezydenta z jego szefem, jak może nie znać własnego szefa i pytać o nazwisko i czy go może poznać? No tak chyba, że jest członkiem mafi międzynarodowej, to fakt krył, by swoją tożsamość....

Cześć Dziewczyny. Nie miałam odwagi napisać wcześniej, że się nie udało... Zaczęłam nowy cykl. Liczę na ten miesiąc, dam znać co i jak ale ogólnie jakoś mi smutno że się nie udało i nie mam na nic ochoty.

Mamma M ale nie masz się co martwić. Dziewczyno to 1 cykl starań , co to jest, ja nawet nie pamiętam jak to było w pierwszym cyklu starań. Wogole nie myślałam wtedy o staraniach, nie obliczalam nic, nie dodawałam i odejmowalam, nie mierzył temp, nie miałam kalendarza i było zarabiscie i się udało, niestety czas nie działa na nasza korzysc i później zaczyna się wymyśląc i wyobrażać coraz bardziej. I nie jest przez to łatwiej. Jeśli to twój 1 cykl t nawet nie masz się co przejmować.. mówię Ci to ja staram się dwa lata w tym było poronienie co prawda ale dobrego finału nie było i chyba nie panikę jeszcze aż tak strasznie. Daj sobie czas, nie da się tak hop organizm musi dać Ci kredyt zaufania ze sobie poradzisz i potrzebuje przeważnie trochę czasu

Dziewczyny ja po usg ostatnim w tym cyklu pęcherzy pęknal zrobił ładne ciałko żółte drugi sie
    Zlutenizowal. Nie było juz płynu w zatoce wiec owulacja była
    W sobote lub piątek jak czułam pewnie jestem zadowolona

Mama m nie przejmuj się, pierwszy cykl to nie jest powód do zmartwień chociaż wiem ze pewnie Ci przykro - ja pamiętam siebie na samym poczatku staran - skoro wokol jest tyle wpadek to pewnie wystarczy odstawić antykoncepcje i od razu się zajdzie tak myślałam wtedy. A tu mijały miesiące przy dosyć regularnym współżycia i nic. No i w moim przypadku trzeba było celować typowodzenia w dzien owulacji żeby był efekt także nie zniechecaj się, tylko dalej działajcie
    Blanka, jak widać Twojej cykle wrocily do normy skoro owulka była w weekend + staranka, jeśli były to nie pozostaje nam nic innego jak czekać na dobre wiesci

Testuje 26 maja w dzien mamy jeśli nie przyjdzie w tym dniu @ bo mam ja dostać właśnie tego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Cool

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Testuje 26 maja w dzien mamy jeśli nie przyjdzie w tym dniu @ bo mam ja dostać właśnie tego dnia
    Czekamy w takim razie na wyniki :-) BARDZO ci kibicuję :-) myśmy też już zaczęli kolejne starania :-) jestem nastawiona pozytywnie

Hej dziewczyny. Muszę sie Wam wyżalić. W piątek powinnam dostać @. Piersi bolesne do wczoraj, dziś lekkie pobolewanie. Wogole nie czuje brzucha zwykle czułam, wszędzie piszą ze na ciąże jednak ból brzucha krzyży i bolące piersi. Nic noe bedzie z tego cyklu chyba muszę iść na to hsg :/

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Muszę sie Wam wyżalić. W piątek powinnam dostać @. Piersi bolesne do wczoraj, dziś lekkie pobolewanie. Wogole nie czuje brzucha zwykle czułam, wszędzie piszą ze na ciąże jednak ból brzucha krzyży i bolące piersi. Nic noe bedzie z tego cyklu chyba muszę iść na to hsg :/
    Bądź dobrej myśli! Bo jeśli dzidzia już jest to oczekuje pozytywnej energii od Ciebie :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów