Strona 67 z 80
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Czytam kochane czytam ! Witam Cię malutka :*
    Mam teraz mętlik , przeprowadziliśmy się z Warszawy na mazury ... dużo nerwów stresów ... i notoryczny brak czasu ...
    Ehhh jak wiecie zrezygnowałam tam z pracy , teraz siedzę z małym w domu dopóki nie pójdzie do przedszkola ...
    U ginekologa jeszcze nie byłam , bo na razie za dużo na głowie ... choć muszę iść ... Bo okres teraz spóźnia mi sie 3 tygodnie
    Test robiłam 2 tygodnie temu , negatywny ... jutro robie drugi ... i się boję to nie byłoby planowane ... Nie mam pracy ... Eh eh eh

2. dzieckozakupy.pl
    Czytam i kibicuje Wam całym serduszkiem ! Jutro dam znać jak wyszedł wynik ...

Eh jak nie planowane karolina było by super ja trzymam kciuki !! Daj znać czekam niecierpliwie

Hejka! Blanka clo brałam w tym cyklu też, ale tylko pół tabl (w poprzednim brałam całą) i powiem Ci, że trochę żałuję. W 1 cyklu nie miałam żadnych objawów, a w tym przez cały tydzień bolała mnie głowa i w ogóle słabo się czułam, przychodziłam z pracy i po prostu padałam i szłam spać. Myślę, że to po clo. I postanowiłam, że nie będę więcej brać. A usg oczywiście zrobię, też naczytałam się trochę o hiperstymulacji, tyle że mogę dopiero pod koniec cyklu, bo wyjeżdżam na urlop. Poza tym nawet jak clo pomoże, to słabe staranka są w tym cyklu. Wcześniej mąż był cały tydzień chory, teraz ja w łóżku z przeziębieniem leżę Dziewczyny, jak myślicie, można po clo już w nast. cyklu zaczynać pić ziółka?

Augustynka nie można ponieważ clo daje efekt tzw z odbicia jeszcze na następny miesiąc. Ja bym poczekała chwile z ziołami a może uda sie bez nich bo pomimo ze nie będziesz brać clo efekt bedzie dobry napewno skoro dobrze na nie zareagowałeś na urlopie sie zrelaksuj i bedzie dobrze.

Augustynka a to przez cały cykl
    Miałaś takie objawy czy tylko te kilka dni jak brałaś lek ?

Dziewczyny czy jest na " sali " jakaś pielęgniarka lub położna ? Mam pare pytań

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Objawy miałam tylko wtedy, gdy brałam tabletki. Tak też myślałam, żeby miesiąc wstrzymać się z ziołami, ale dzięki za odpowiedź

Po tym co piszesz to sama nie wiem czy brać to clo. Zobaczymy jak bedzie z owulacja w tym cyklu, myśle ze bedzie trochę pózniej niż 14 dzien :/ bo musiała by byc jutro a wcale sie jakoś na nią nie czuje za specjalnie oprucz ogniska zarazy na brodzie heh

Cześć cześć dziewczyny co u Was ? Ale masakra z ta pogoda strasznie pochmurno i zimno ? marzy mi sie urlopik juz a tu jeszcze trzeba poczekać chwilkę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów