Strona 66 z 84
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Muszę skorygować post bo pisze z tel a on mi przekształca wyrazy. Miało byc jak z sikancami może wyjsć juz ale nie musi w 7-8 dobie ale po owulacji nie stosunku
    dziękuję ci blanka23232! chyba to wykorzystam- wychodzi na to że mogę badanie wykonać 7/8/9 maj. Długo trzeba czekać na wyniki?

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny, ja wcale o Was nie zapomniałam, wchodzę co chwilę i czytam co u Was, tylko po prostu nic nie pisałam, bo w sumie nic się nie działo Dzięki za odpowiedzi w sprawie ziółek, już zamówione i w drodze Skiperowa testy owu robię, w tym miesiącu wydaje mi się, że wyszedł pozytywny, tzn druga kreska nie była tak samo ciemna jak pierwsza, ale prawie, może odrobinę jaśniejsza, więc uznałam test za pozytywny. Zresztą biorę hormony na tarczycę i czytałam, że one mogą zaburzać wynik testu. Gorzej, że śluzu płodnego w ogóle u siebie nie widuję.
    Blanka, ja robiłam badania hormonalne i niby prolaktyna była w normie (w 10 dc), a nawet dość niska, inne hormony również w normie, więc nie wiem w czym rzecz. Przez 6 lat brałam tabl. anty przez ryzyko endometriozy, może organizm nie może się po nich przestawić...Teraz robiłam badanie na poziom hormonów, głównie progesteronu w 21 dc, ale wyniki powinnam mieć dopiero jutro, jeżeli progest będzie w normie to już nie mam pomysłu, myślę, że gin też nie i liczę, że ziółka zdziałają cuda. Co do Clo to nie miałam żadnych widocznych objawów, jajniki tylko bardziej bolały w czasie kiedy powinna być owulacja i po niej. I tempki były jakby gorsze, zawsze co miesiac miałam w miarę ładne, a w tym trochę zwichrowane, wykres wyglądał trochę jak "las świerkowy" A brałam od 3 do 7 dc po 1 tabl. Po tym krwawieniu, które miałam teraz boję się dalej brać, niby nie powinno miec ono związku z clo, ale myślę, że jednak miało, bo tak intensywnego jeszcze nie było. I czytałam, że u wielu kobiet może znacznie osłabiać endometrium, a u mnie jest ono i tak cieniutkie, przez co i okres skąpiutki. Monitoringu w tym miesiącu nie miałam, gin nawet o tym nie wspomniała, tylko kazała zbadać progesteron, żeby zobaczyć czy lek zadziałał odpowiednio na jajniki. Później, jak poczytałam trochę o clo, to zdziwiłam się, że nie kazała przyjść na monitoring, no ale cóż, zobaczę co teraz powie, jeżeli zbagatelizuje sprawę, to czas zmienić lekarza Jeżeli masz owulację i wszystko ładnie się uregulowało to moim zdaniem nie ma potrzeby, żebyś brała clo, bo może tylko zaszkodzić.
    Mama_m witaj! również trzymam kciuki, żeby Ci się juz w tym miesiącu udało a do 9 już w niewiele czasu

Cześć Dziewczyny, byłam dziś na badaniu prenatalnym. Znalazlam gina który się w tym specjalizuje, i pojechałam. Dokładnie mnie przebadal, zrobił usg i dopochwowo i przez brzuch i ogólnie jestem zadowolona, bo przeziernosc karkowa wyszla mala czyli 1,1 (norma jest do 2,5- 3) nosek bardzo ładnie widoczny, kość udowa tez taka jak powina być, serce bije w normie i ogólnie wszystko jest ok. Trochę badanie trwało bo dziecko okazało się bardzo ruchliwe. Pytałam się gina o te testy PAPPA i powiedział mi że każda kobieta może sobie je zrobić jeśli czujesz taka potrzebe i gdyby u mnie była chociaż jedna rzecz w budowie dziecka, która budziłaby wątpliwości to zasugerowałby te testy. Mówił też ze ma córkę dokładnie w moim wieku która nie robiła tych testów i urodziła 3 dni temu i wszystko jest ok. Po tym USG jestem na tyle spokojna ze daruje sobie te testy. A i mówił, że wygląda mu to na dziewczynke ale mężowi narazie jeszcze nic nie mowie, poczekam do następnej wizyty gdy będzie większa pewność.

Dziewczyny, jestem w kropce... Dzwoniła moja gin, i powiedziała, że wyniki hormonów po clo wyszły rewelacyjne, już dawno nie widziała, żeby ktoś tak dobrze zareagował na clo i zaleciła mi dalej brać. Więc dzisiaj, a w sumie już wczoraj powinnam wziąć tabl, a chciałam od czerwca pić ziółka. A ziółek i clo raczej mieszać się nie powinno. Jak zapytałam o dalsze badania, monitoring, to stwierdziła, że nie ma takiej potrzeby, no i już nie wiem co myśleć. A wy co uważacie?

Augustynka, z tym sluzem to tez miałam problemy - gdybym miala sugerować się tylko nim to nigdy bym nie wiedziała kiedy mam owulacje. Tez brałam tabletki ponad 7 lat i wydaje mi się ze po nich mnie tak wysuszylo bo wcześniej śluz był bardzo wyraźny.
    Mama M - oczywiście 3mam za Ciebie kciuki żebys ujrzała 2 kreseczki na tescie ciazowym, ale gdyby okazało się ze w tym cylku się nie udało - rozważ mierzenie temperatury. Fajna sprawa i wiele mówi o organizmie, ja się przekonałam do tego mimo że na początku myślałam że to są jakieś przestarzale metody. Do tabletek anty juz na pewno nigdy nie wroce.
    Blanka, jeszcze kilka dni i będziesz mogła rozpocząć starania krótsze cykle to częstsze starania

Cześć dziewczyny co u Was ? Skiperowa jak sie czujesz ? Byłaś juz robic badania dotyczące wzw c ? Czujesz juz ruchy dziecka ? Augustynka nie wiem co Ci doradzić bo sama ma te leki wykupione i stoją w apteczce i czekają aż podejmę decyzje. Ja myśle ze koniecznie trzeba je brać od odpowiedniego dnia cyklu- to napewno a co do usg to jestem zdziwiona i to bardzo bo mój doktor powoedzial ze zrobi mi to usg jako gratis do wizyty na której dostałam receptę bo to jest kantynulacja leczenia i nie ma możliwości nie przychodzić. Dawka która mi proponował to 1/2 ? A u ciebie ? U mnie pomimo owulacji chce spowodować by pecherzyki były lepszej jakości i zeby zamiast 1 były 2, bo jest większa szansa na ciąże.Na podstawie badań pewnie progesteron fsh i lh ( chociaż czasem sam progesteron wystarcza lekarza ) nie potwierdza sie czy lek zadziałał. Usg chroni Ciebie zeby zamiast 1 nie wytworzyło sie 4
    Pecherzyki dominujące z których np. 1 pęknie a reszta Zrobią sie torbiele. Pozatym poczytaj o hiperstymulacji jajników ile dziewczyn pisze na forach ze musiały na sor jechać i leżeć w szpitalu. Naciskaj na usg. Jest ważne !!

Ja dziś 8 dzien cyklu jadę zaraz na usg

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Moje samopoczucie ogólnie jest dobre. Czasem są takie dni ze zastanawiam się czy naprawdę jestem w ciąży? Fakt ze objawy ciążowe miałam na początku, mdlosci i straszna senność (wymiotów jako takich nie mialam) ale myślę że gdyby nie fakt ze staraliśmy się o dziecko i obserwowalam swoje cialo to zrzucilabym te objawy na prace i pewnie nie skojarzylabym ze to ciaza
    Ruchów dziecka póki co jeszcze nie czuje.
    Byłam dziś na badaniach na hcv, RNA, wyniki za jakieś 6 tygodni wiec pozostaje mi czekać. Trafiłam na bardzo fajna lekarke, która przeprowadziła ze mną wywiad i wyszło w rozmowie ze w styczniu oddawalam krew do honorowego krwiodawstwa a przecież tam badaja krew zanim wyślą ja gdzieś dalej i na pewno gdyby było coś nie tak to poinformowali by mnie o tym. Wiec oboje liczymy ze wynik jest falszywie pozytywny na wskutek zawirowan spowodowanych ciążą.
    Blanka, jak po monitoringu?

Cześć dziewczyny a No cieszę sie bardzo Skiperowa ze jest wszytko ok i ze sie trochę uspokoiłas. Mowię Ci bedzie wszytko dobrze tylko nie myśl za duZo. Ja wsumie nie zdecydowałam sie jeszcze w tym cyklu na clo. Ale przemyślałam sprawę i może spróbuje raz w następnym cyklu i zobaczę jak to sie ma do mojej normalnej owulacji. Generalnie jajniki bolały mnie jakoś podczas miesiączki myslalam ze cykl bedzie szybciej jak ten ostatni 27 dniowy ale w 11 dniu cyklu miał 12 mm dominujący natomiast dziś 13 dzien cyklu 16 mm z tym ze dochowam jajniki ze pracują dopiero od wczoraj tak ze myśle ze tak naprawdę to wczoraj zaczęły wzrastać. Owulacja pewnie około weekendowo wypadnie. Tak myśle 15 może 16 dzien cyklu a nie jak ostatnio 14. Ale cuz 2 dni w ta czy w tamta mnie różnicy nie robi. Bomba cieszę sie bo jestem w domu i nigdzie nie lecę endometrium tez spoko nawet ale juz nie takie wow jak zwykle bo w tym cyklu odpuściłam okłady zrobiłam tylko 1 potem stwierdziłam a co tam zobaczymy czy jest różnica. I narazie widzę bo w 13 dniu cyklu to ja miałam śluzówkę po 10 mm teraz jest 8 chyba ze nadrobi w miarę wzrastania pęcherzyka. Następne usg w piątek a u Was co tam ? Augustynka i jak sie sprawy maja z clo? Co postanowiłaś ? Brałaś go w tym cyklu? Mamma m jak tam juz powinnaś cos wiedziec na testach bo termin minął ? pozdrawiam Was buziaki

Karolina jeśli zaglądasz i Nas czytasz daj znać co tam i Ciebie ? Jak badania które miałaś robic ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów