Strona 65 z 70
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 700

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cześć Blanka :-) ciekawe czemu beta podwyższona Ci wyszła... sporo słyszałam i tym, że kobiety nie spodziewały się ciąży i traciły ją.. przykro mi czytając Twoją historię napewno to zioła zaczeły działać i bardzo się cieszę, że mój cykl również wraca do normalności :-) no i taką lekką miesiączne chciałabym mieć zawsze, jeszcze nigdy nie przechodziłam okresu nie biorąc leków przeciw bólowych :-) chyba zrobie test za pare dni... a co do badań genetycznych- ja też urodziłabym dziecko w każdej sytuacji dlatego tego typu badania byłyby zbęfe, może właśnie tylko dla świętego spokoju.

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale w sumie nic się nie działo, nie było o czym pisać, wszystko po staremu... MałaMi witaj, fajnie, że dołączyłaś :-) Skiperowa, dobrze, że z ciązą wszystko w porządku, czas szybko mija, pewnie się nie obejrzysz, a dzidziuś będzie na świecie :-) pamiętam, jak koleżanka dopiero mi mówiła, że jest w ciąży, a tu za miesiąc już rodzi.. Blanka rzeczywiście dziwnie wyszło z tą betą, zapewne doszło do zagnieżdżenia. Czytałam kiedyś, że torbiel może też produkować beta hcg, ale to już masz chyba za sobą. Ja w tym miesiącu zaczęłam przygodę z clo, ale chyba już ją zakończę. Miałam brać głównie na plamienia przed okresem ,żeby dać kopa jajnikom i porobiło się gorzej niż było. W środę zaczął mnie boleć jakby prawy jajnik, aż zgięło mnie w pół, czwartek dostałam intensywnych plamień, potem przeszły w krwawienia, myślałam, że to już okres, ale temp była cały czas podwyższona, wczoraj trochę się uspokoiło i czuję, że @ jutro przyjdzie.. Zapewne były to jakieś zawirowania hormonalne, albo wczesne poronienie, kurcze, pojęcia nie mam. W nast tyg mam odebrać wyniki progesteronu, może tu leży problem. Ale od czerwca zamierzam pić ziółka :-) dziewczyny, powiedźcie, którą wersję pijecie? tę z niepokalankiem czy bez? Bo znalazłam na internecie mieszankę bez, a nie mogę kupić ziół pojedynczo, zawsze któreś jest niedostępne... A może możecie polecić mi jakiś sklep internetowy, gdzie kupię wszystkie?

Witam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamy :-) Przy poprzedniej ciąży starannie śledziłam wszystkie wpisy przyszłych mam (2014 rok) ale nie miałam odwagi się dołączyć do forumowiczek. Teraz jest inaczej. Muszę się z kimś podzielić swoimi obawami/ tęsknotą za magicznymi II kreskami- proszę pomóżcie mi wytrwać do czasu pierwszych testów bo zwariuję :P
    Staramy się pierwszy miesiąc- teoretycznie @ mam zawsze dwa dni wcześniej niż poprzedni. Ostatnio miałam 11 kwietnia po małej anomalii (37 dc- w marcu miałam ostrą dietę, schudłam 5 kg w miesiąc). Teraz liczę na poprawny cykl. Wg internetowych kalkulatorów owulację miałam 24-25 kwietnia. Kochaliśmy się 25. Liczę na sukces ale mam taki mętlik w głowie że chyba oszaleję nim wytrzymam do 9-go maja żeby się przetestować :P.
    Zależy mi szczególnie mocno gdyż 10-go maja mój M ma urodzinki- może mogłabym go ucieszyć niezwykłym prezentem :-) Zamówiłam pierwszy raz "słynne" testy z allegro za 1zł bo mam zamiar często je robić to tyle o mnie- ufff aż mi lepiej :P

Cześć dziewczyny :-) cicho tu na forum bo pewnie każda korzysta z majówki, ja też tu teraz tylko wpadam na chwilke. Augustynka ja pije tą wersje z niepokalankiem ale kupiłam wszystkie zioła w zielarskim także kurcze nie podpowiem Ci gdzie na necie można kupić... tak w ogóle to zapomniałam zabrać na majówke moich i mam 3 dni przerwy w piciu. Zła jestem bo u mnie już w pierwszym miesiącu działają, skróciły mi mój długaśny cykl o 1,5 tyg! Właśnie wczoraj mój mini okres poszedł sobie jak za sprawą czarodziejskiej różdżki Mama_m ja podobnie jak Ty dosyć sługo poczytywałam dziewczyny aż postanowiłam dołaczyć, dużo lepiej mijają tutaj cykle Blanka co u Ciebie? Czy czasem nie zbliża się Twoje testowanie? Pozdrawiam i życze miłej dalszej części majówki

Cześć Dziewczyny jak weekend majowy mija? Pogoda do bani :-/
    W czwartek mam wizyte u gina specjalizującego się w robieniu badań genetycznych, robię je dla świętego spokoju bo i tak zawsze panikuje a może w końcu zacznę cieszyć się ciąża jak należy no a w sobotę mam wizyte w laboratorium w sprawie tego nieszczęsnego HCV - niech w końcu wyklucza albo potwierdzą.
    Mała Mi - tez myślę że prawdopodobnie miałaś tym razem cykl bezowulacyny jeśli wyraźnego skoku nie było w drugiej fazie... ale spokojnie, myślę że zioła wszysko Ci wyreguluja a co do przegrody noswej to jej obecność jest ważna zeby wykluczyć poważne choroby genetycznie np zespół Downa.
    Blanka, pamiętaj, że skoro już raz udało Ci się zajść w ciążę to jest dobry znak i oznacza, że jesteś plodna - niestety czasem ktoś wyżej ma wobec nas inne plany i każe troche poczekać. Najważniejsze, że Twoje cykle wracają do normalnosci i wszystko się reguluje
    Augustynka, fajnie ze ponownie do nas zajzalas a używasz testów owulacyjnych? Bo dopiero one tak naprawdę mnie nakierowaly na owulacje i udało mi się zajść co do ziolek, ja piłam te z niepokalankiem, wszystkie ziola udało mi się kupić na miescie - niewiem w którym rejonie kraju mieszkasz ale akurat u nas jest dużo sklepów zielarskich i wszystkie ziola dostałam bez problemu
    Mama m - serdecznie witamy śmiało tu zaglądaj i wyrzucają z siebie to co Ci lezy na wątrobie 9 maj to już za tydzień, dasz radę ile masz lat? Czyli dopiero zaczynasz starania robisz jakieś obserwacje cyklu? Mierzenie temp, obserwacja sluzu itp?

Hej hej dokładnie Majówka nawet w miarę udana właśnie sie relaksuje i popijam herbatkę. Wiecie co dziewczyny nie mam pojęcia dlaczego beta taka wyszła wysoka. Myśle ze to jest związane raczej z tym zagnieżdzeniem sie zarodka. Niestety liczyłam sie z tym ze sie może nie udać w tym cyklu ponieważ brałam leki antybiotyki, w dodatku w okresie owulacyjnym wiec raczej jajeczko gorszej jakości i słabsze niestety. Mała mi ja niestety nigdy po tych ziołach nie miałam efektów w postaci miesiączki bezbolesnej. Zawsze mocne skurcze a od momentu poprawy endometrium przez te zioła jestem nie do życia 1 dnia przez 2-3 godz. Potem ból ustaje i zaczyna sie krwawienie które tez sie zmieniło po ziołach. Jest u mnie intensywniejsze niż wcześniej. Ale ma z czego sie złuszczać 15-16 mm na 4,5 w poprzednim cyklu. Pozatym chyba nie przeczytałaś mojego postu albo sie gdzieś znowu nie wkleił tutaj. Po becie dostałam bólu brzucha i krwawienia w 27 dniu cyklu. I jest to miesiączka czyli mój cykl miał tylko 26 dni, z owulacja 13 dnia cieszę sie ze te cykle sie tak poskracaly i ze w kwietniu zaczynałam 2 cykle mam nadzieje ze w maju bedzie rownież ok. Moje cykle przez poronieniem były do 32 dni, potem niestety zaczęły sie wariacje których mam nadzieje jest koniec. Cieżko mi było te wszystkie hormony uspokoić ale to chyba wina naprawdę ziół i moich okładów może tez ten bioenergoterapeuta sie przyczynił. Mam do niego jechać jeszcze raz dziewczyny zobaczymy co powie. Na dzien dzisiejszy jestem mega z siebie zadowolona wyniki super, cykl sie skrócił super sprawa u mnie dziś 5 dzien cyklu. Augustynka witaj strasznie fajnie ze zaglądasz nie zapominaj o nas! Etap torbieli mam juz za soba chodzę teraz na monitoring cyklu wiec jestem na bieżąco. Chciałam zapytać Cie o to clo? Co Ty o tym myślisz ? Bo ja tez mam owulacje, endometrium super, nie mam plamien w czasie cyklu a lekarz zapisał mi te leki po 1 tab. Przez 5 dni od 5 dnia cyklu zeby zwiększyć ilość jajeczek w jajniku i tym samym
    Szanse na ciąże. Efektem ubocznym powoedzial
    Sa trojaczki, bliźniaki i nie tylko bo jak przeczytałam o tym wszystkim to miałam
    Pietra i nie wzięłam a mam te leki wyklupione. I miotam sie czy próbować. W tym cyklu i bez tych lekow miałam 2 jajeczka które pękły. Czy masz jakies dolegliwości związane z braniem ? Spadek
    Ciśnienia, libido złe samopoczucie, pogorszenie cery ? Co zaobserwowałaś? I w końcu pewnie chodzisz na monitoring bo przy tym leku to konieczność jak przyrasta takie jajeczko ? Kiedy jest owulacja ? I przedewszystkim czy nie robia sie torbiele bo czytałam ze w połowie robia sie właśnie one a je trzeba leczyć potem tabletkami anty 2-3 miesiące ? Napisz mi wszystko co wiesz o tym leku a co do tego krwawienia Twojego to ja wogole powiem Ci nie widzę związku z braniem clo. On stymuluje fsh hormon który odpowiada za wzrost i Decydowanie o pęcherzyku dominującym. Nie wpływa na endometrium i krwawienia. Raczej przyczyny tego bym szukała gdzieś indziej właśnie w progesteronie albo w prolaktynie ja po poronieniu miałam takie właśnie objawy. Krwawienia przed miesiączka ból brzucha taki trochę okresowy trochę to zapalenie pęcherza i okazało sie ze moja prolaktyna jest lekko ponad normę. I blokuje sobie owulacje i powoduje takie zawirowania. Bada sie ja w 2 fazie cyklu oraz w 3-5 Dzien cyklu. Ja swoje zioła kupowałam w sklepie zielarskim i biore z owocem niepokalana. Przez pierwsze 2, 5 m piłam bez prerwy potem na 2-3 tygodnie odstawiłam i piłam juz do owulacji. I tak do teraz. Witaj Mama M fajnie ze dolaczylas im nas jest więcej tym lepiej. Piszesz ze śledziłam mamy 2014? To znaczy ze pewnie juz jesteś mama ? Ile masz lat? Obserwujesz cykl swój? Jej małe ze po takiej ostrej diecie nie jest dobrze sie starać o dzidziusia bo to on od Ciebie bedzie czerpał wszystkie składniki zanim sie dowiesz o ciąży a jakość jajeczka komórki
    Jajowej jest rozpatrywana do 3 m w tył bo wtedy zaczynaja sie produkować juz. Dbaj o siebie teraz. Jej 9 to tuż tuż nie zostało wiele. Jak Cie korci zawsze mOEsz iść na beta hcg wcześniej do labolatorium ale co ja ci będę mowić ja sama jestem z tych co sprawdzają po terminie @ przeważnie i to w labolatorium jeszcze. Skiperowa dobrze wiedzieć ze przegroda musi byc widoczna. Fajnie dużo sie od Ciebie dowiemy. Wiesz Skiperowa byc może nawet byłam pózniej tez w ciąży ale ja sprawdzam te testy zawsze tydzień po albo nawet czekam spokojnie na jakies objawy bo juz mam gdzieś re testy. Za stara szaraczka jestem zeby sie tym przejmować pomału wszystko mi jedno. Byc może przyczyna tkwi właśnie w tym ze gdybym sprawdzała to bym wiedziała chociaż by o fakcie poronienia wczesniejszego. Może Mienie to w tym cyklu hihi. Narazie monitoring ubóstwiam
    Tyle rzecY mogę sie o sobie dowiedzieć ze szok. Super udoskonalenie mojego wykresu i objawów cyklu. Poznaje siebie lepiej. A jesteśmy dziewczyny niesamowite !!!

Cytat Zamieszczone przez skiperowa Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny [...]
    Mama m - serdecznie witamy śmiało tu zaglądaj i wyrzucają z siebie to co Ci lezy na wątrobie 9 maj to już za tydzień, dasz radę ile masz lat? Czyli dopiero zaczynasz starania robisz jakieś obserwacje cyklu? Mierzenie temp, obserwacja sluzu itp?
    Cieszę się bardzo że tutaj jestem- jak myślę 9-ty maj to mam wrażenie że to za jakiś rok .... Mam 26 lat i starania zaczęliśmy spontanicznie i wcześniej niż planowaliśmy- miesiącem docelowym miał być czerwiec. Nie obserwowałam siebie, dwa dni po przytulaniach był biały śluz. Biorę folik, ograniczam kawę, nie paliłam, nie piłam nigdy alkoholu.
    Objawy chwilowo mam jak przed okresem- ból w podbrzuszu, ból piersi, senność. Każdy objaw czymś sobie tłumaczę a kiedy przychodzi dzień nadziei na ciążę- każdy objaw jest dla mnie pozytywny :-) Kupiłam 29 testów na allegro dziewczyny- jak tylko przyjdą zaczynam testy bo nie wytrzymam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Hej hej Witaj Mama M fajnie ze dolaczylas im nas jest więcej tym lepiej. Piszesz ze śledziłam mamy 2014? To znaczy ze pewnie juz jesteś mama ? Ile masz lat? Obserwujesz cykl swój? Jej małe ze po takiej ostrej diecie nie jest dobrze sie starać o dzidziusia bo to on od Ciebie bedzie czerpał wszystkie składniki zanim sie dowiesz o ciąży a jakość jajeczka komórki
    Jajowej jest rozpatrywana do 3 m w tył bo wtedy zaczynaja sie produkować juz. Dbaj o siebie teraz. Jej 9 to tuż tuż nie zostało wiele. Jak Cie korci zawsze mOEsz iść na beta hcg wcześniej do labolatorium ale co ja ci będę mowić ja sama jestem z tych co sprawdzają po terminie @ przeważnie i to w labolatorium jeszcze. Skiperowa dobrze wiedzieć ze przegroda musi byc widoczna. Fajnie dużo sie od Ciebie dowiemy. [...] A jesteśmy dziewczyny niesamowite !!!
    Czytałam o tym że przed ciążą nie powinno stosować się ostrej diety- natomiast nas sprawa "przypiliła". Do tego stosuję cały czas shaki napompowane witaminkami. Jestem dobrej myśli. Dieta tak naprawdę oparta jest na wyborze naturalnych składników, odpowiedniej mąki itd.... ale ja nie tym- dziewczyny ile przed spodziewaną @ mogę biec na to beta hcg? Pobiegłabym sobie już w piątek albo poniedziałek wszystko zależy od tego kiedy przyjdzie paczuszka.
    Tak, mam malutką córcie (w czerwcu skończy 3 latka). Przy pierwszej ciąży przebiegało wszystko sprawnie, już przy pierwszym przytulaniu się udało. Teraz nie mam takiego malowniczego obrazu. Boję się że zajmie mi bardzo dużo czasu. Przyznam się że jestem strasznie niecierpliwą osobą i takie 2 tygodnie to udręka.

Beta hcg można robic juz od 7-8 dnia po Owu ale to jak z siekańcami misę wyjąc ale nie musi. 14 dni po Owu wychodzi juz niemal 100 % pewność pytałam doktora

Muszę skorygować post bo pisze z tel a on mi przekształca wyrazy. Miało byc jak z sikancami może wyjsć juz ale nie musi w 7-8 dobie ale po owulacji nie stosunku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów