Strona 63 z 80
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Wiesz co mnie bardzo żadko bolą piersi, powiedziałabym ze z moich obserwacji wynika iż w ostatnim roku bolały mnie tylko 3 razy , raz tak strasznie ze myslalam ze oszaleje w pracy miałam
    Strasznie dużo stresu i okazało sie wtedy ze mam lekko podniesiona prolaktyne i to było powodem,
    teraz gdy staram sie ogarnac jakoś stresowo nie odczuwam juz boli. Teraz widzę ze sa one nabrzmiałe i dużo większe, widzę ze maja jakies żyłki na sobie i bolą mnie sutki ale nie odbiega to wg mojej opini od innego cyklu. Po ziołach czułam natomiast ewidentne ze mój brzuch nie bolał tak bardzo w trakcie @ i przed nimi. Ból sie pojawiał dosłownie w tym samym momencie kiedy @ albo najpierw było krwawienie i jak zobaczyłam ze ono jest to mnie brzuch zaczynał bolec ( ot takie psychiczne coco chyba bo inaczej tego nie wytłumaczę) a miesiączki miałam
    Na tyle bolesne ze moje bóle krzyżowe poprostu oblewamy mnie potem i londowalam na całodobowke a nawet raz na sor z podejrzeniem ostrego zapalenia nerek. Mała mi 5.30
    To dobry moment na poczęcie. A nawet wyczytałam kiedyś ze najwiecej zapłodnień jest ze stosunków miedzy 1-3 w nocy bo wydzielają sie wtedy jakies
    Hormony których nie ma juz w takich wysokich stężeniach w ciagu dnia. nie myśle o tych objawach jak o ciąży Mała Mi, jestem podejrzliwa bo mam
    Za soba kilka przejść torbiel krwotoczna która rozlała
    Sie do wewnątrz jajnika na sCEscie bo była w jego wewnętrznej stronie bo inaczej zapalenie otrzewnej, poronienie, i kolka
    Innych sytuacji które mnie nauczyły dystansu. I
    Wiem
    Ze nie zrobię testu wcześniej jak tydzień po
    Spodziewanej @ i to bety jeszcze. Za dużo przeszłam juz zeby sie rozczarować po raz kolejny wiec na razie nie myśle o tym. Będę tam tylko do niedzieli rana ale może malarie
    Wam trochę ciepła
    I podrzucę jak wrócę

2. dzieckozakupy.pl
    Przepraszam za ortografy i pomylone wyrazy ale
    Mam
    Słownik dziwny w telefonie i zamienia mi na byki takie ze a z mnie parzy w oczy

Ja też czytałam o tej nocnej porze na poczęcie wtedy też chyba plemniki są najbardziej ruchliwe. U mnie dzisiaj dziwnie z temperaturą... przed 6 niższa w stosunku do dnia poprzedniego, a jak zmierzyłam po zupełnym obudzeniu za 2 h to o 0,4 stopnia więcej.... Ja nie miewam dużuch bôli krzyża, boli mnie jeden, max dwa dni ale za to piersi czasem bardzo mocno, choć ostatnio jakby troche mniej i mniej wody nabieram. Żyłki też mam widoczne ale mam spory biust więc to przez to (z tego faktu cieszy się tylko mąż, ja niekoniecznie bo zwykłej koszuli nie mogę dopasować). Kurcze fatalne przygdy miałaś z torbielami, nie dziwie się że teraz się boisz. Ale jakby Ci się zrobiła to chyba powiedział by Ci lekarz na ostatnim monitoringu? Krwotoki podobno są bardzo bolesne i niebezpieczne, brrrr... Też miałam kiedyś bardzo bolesne miediączki, teraz brzuch mnie troche mniej boli, choć zdarzają się dni kiedy prawie mdleje od bólu. Pisownią się nie przejmuj, mi też wychodzą dziwne wyrazy bo pisze na telefonie koniecznie przywieź słoneczko bo u mnie leży prawie metr śniegu...

Taka temperatura po przebudzeniu po 2 godz sie nie sugeruj bo ma tendencje do wzrostu. No ja niedawno jak wstałam miałam 36,7 standard mój po owulacji natomiast za jakaś chwile Zrobilo mi sie strasznie zimno jakbym miała dreszczy naubieralam sie ale dalej mi było zimno i stwierdziłam ze zobaczę jaka ja mam temperaturę ze przy temp w domu 26 C mnie jest zimno. I okazało sie ze mam 37,3mowię o temperaturach w jamie ustnej które sa i tak stosunkowo niższe od tych mierzonych w pochwie. Przedwczoraj tez wykonałam dwa pomiary wieczorem o podobnej godzinie wieczornej rownież po spoczynku dla ciekawości i była jeszcze wyZsza 37,4 ! Przy czym nie mam żadnych dolegliwości infekcyjnych. Wiesz co u mnie przed owulacja dokładnie dzien przed skokiem temperatury obniża mi sie o 0,2 i po tym wiem ze owulacja jest właśnie dziś czuje razem z tym ból jajnika i wydzielina jajka kurzego wiedz może u Ciebie jest podobnie może masz owulacje dziś

Wiem, że temperatura właściwa to ta zaraz po przebudzeniu. Wieczorami zawsze mam wysoką, nawet przed owulacją. Już nie myśle o tych temperaturach ird. Co ma być to będzie aczkolwiek w tym cyklu naprawde na nic nie liczę, może zioła dopiero zaczynają działać :-) planuje od przyszłego cyklu brać olej z wiesiołka bo słabo ostatnio u mnie z tym śluzem...

Wiesz co u mnie wiesiołek nie zadziałał za bardzo. Natomiast jeśli chcesz to napisze Ci co mi doktor zaproponował bez recepty do kupienia w aptece. żel i globulki oba wspomagające odżywianie i ruch plemników

Bardzo chętnie, napisz mi co Ci polecił :-) w sumie to tego wiesiołka nie zaszkodzi brać, bo zawiera kwas omega,a on ogólnie jest korzystny dla organizmu. Tego żelu jestem ciekawa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hydrovag globulki nawilżające wystarczy 2 razy w tygodniu. Ja sobie ja aplikuje od 7-8 dnia cyklu super nawilżają i przez to gruczoły mogą produkować więcej śluzu. Pozatym żel z tej samej firmy albo k-y taka głupia nazwa. Oba te żele nie zawierają substancji plemnikobojczych jak w większości, sa naturalne oraz wspomagają zapłodnienie. U mnie rezultat przyniosło to. A prócz tego raz na jakiś czas po basenie, po
    Ciężkim locie, po dniach płodnych generalnie w momencie kiedy czuje ze jestem bardziej narażona przez nadania usg czyli ten monitoring bo sie lata ciagle biore sobie lactovaginal on tez pomimo te jest głównie probiotyków dna o prawidłowa florę utrzymuje prawidłowe pH i tym samym śluz jest lepszej jakości. To sa zalecenia od mojego ginekologa. Pozatym kazał mi sie przyglądnąć ile pije wody/ i jak dostaje miesiączkę to zaczynam bardziej nawadniać organizm. Przy wadze mojej 50 kg pije ok 2l wody dziennie i dopiero te rzeczy przyniosły rezultat plus zioła ojca stoki ale one po jakiś 60-70 dniach kuracji.

Cześć Dziewczyny cały czas 3mam kciuki za Was i pomyślności w testowaniu co do mierzenia temperatur to już 18 dni wyższych świadczy o ciąży a przy 21 dniach to ciaza jest w zasadzie pewna i nawet nie trzeba już robić testu - tak kiedys wyczytałam na pewnej stronce poświęconej naturalnemu planowaniu rodziny
    Kiedyś jeszcze za mlodu co miesiąc mialam strasznie bolesne miesiaczki, 1 dzien okresu był zawsze wyjęty z życia, czasami jeździłam do szpitala na jakieś zastrzyki po których nawet ból przechodzil ale i tak zawsze najbardziej pomagał mi gorący termofor który kładlam pod plecy. Lekarz stwierdził że taka moja uroda i w przyszłości jak zajde w ciaze i urodze to wtedy mi przejdzie. Zobaczymy

W piątek byłam w pracy pozamykac wszystkie tematy i w zasadzie mogę już spokojnie wypoczywać w domu. Jutro mam wizyte u gina - zobaczymy co z krwiakiem czy jest poprawa no i pewnie gin mi zleci dokładniejsze badania na ta cholerna zoltaczkę. W ciągu ostatnich 6 miesięcy byłam i u dentysty i oddawalam krew ale póki co sie nie nakrecam tylko cierpliwie czekam. W dodatku u mnie w regionie panuje zoltaczka typu B, co chwile zgłaszają się kolejne zarażone osoby a ponoć wszystko zaczęło się od pewnej knajpy w której stolowalam się co miesiąc - w tym miesiącu jakoś się złożyło że nie poszliśmy tam jeść i być może to mnie uratowalo przed potencjalnym zarazeniem. Masakra

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów